„Volkswagen“ pagamino „Golf“ superautomobilį, kurio vertė daugiau nei 12 milijonų litų  (8)

Trijų litrų darbo tūrio variklis. Įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/h mažiau nei per keturias sekundes. Kaina – daugiau nei 12 milijonų litų. Sunku patikėti, bet tai „Volkswagen Golf“.

Vienetinis modelis

„Volkswagen“ pagamino „Golf Design Vision GTI“ modelį, kuris yra vienintelis toks superhečbekas šio gamintojo gamoje. Lyginant su standartiniu „Golf GTI“, ši ekstremali automobilio interpretacija turi dvigubai daugiau galios. „Golf Design Vision GTI“ pasiekia 500 arklio galių pajėgumą, ir iki 100km/h pagreitėja per 3,9 sekundės. „Golf Design Vision GTI “ – aštresnių formų, žemesnis, bei platesnis, nei standartinis „Golf GTI“. Superhečbekas apautas 20 colių ratlankiais, po kuriais slepiasi 15 colių stabdžių diskai. Tai garantuoja, kad keturių varomųjų ratų automobilis gali ne tik greitai įsibėgėti, bet ir greitai sustoti.

Kaina – 12 milijonų litų

Koks viliojantis bebūtų šis „Golf“, jo kaina neįtikėtinai didelė – daugiau nei 12 000 000 litų. Jis net 125 kartus brangesnis už standartinį „GTI“, kurio kaina prasideda nuo 108 000 litų.

Serijiniu netaps

300 kilometrų per valandą siekiantis greitis „Golf Design Vision GTI“ daro konkurencingu su kitų gamintojų superautomobiliais. Skirtumas tik vienas – priešingai nei „Ferrari“, ar „Lamborghini“, „VW“ šio „Golf“ į serijinę gamybą neįtrauks. „Šis modelis yra žvilgsnis į dizaino ateitį. „Design Vision GTI“ nebus gaminamas, tačiau neatmetame galimybės, kad jo dizaino bruožus bus galima rasti ateities „GTI“ modeliuose“, – sakė „VW“ dizaino vadovas Klausas Bischoffas.

Aut. teisės: 15min.lt

(8)
(0)
(1)

Komentarai (8)

Susijusios žymos: