Pasirodė naujas „Google“ išmaniųjų akinių konkurentas (Video)  (0)

Bendrovė „Laforge Optical“ pranešė pradėjusi priiminėti išankstinius savo išmaniųjų akinių „Icis“ užsakymus. Techniniu požiūriu į „Google Glass“ panašūs „Icis“ akiniai išsiskiria savo dizainu.

Pranešama, kad dabartinis bandomasis „Icis“ modelis bus pateiktas jo bandytojams šių metų viduryje. Šiuose akiniuose bus integruota vaizdo kamera, mikrofonas, sensorinio valdymo aikštelė, garsiakalbis, o lęšiuose įrengti ekranai aprėps maksimalų akinių regos lauką. Pasak gamintojų, patogi vartotojo sąsaja leis automatiškai transformuoti iš išmaniųjų telefonų (su „iOS“, „Android“ ar „Windows Phone“ OS) gaunamą įvairią informaciją į vizualinius ženklus, matomus akinių ekranuose. „Icis“ akinių ekranų raiška bus 800 x 600 taškų, nors pirminės modifikacijos modeliai bus ne tokie raiškūs.

„Laforge Optical“ atstovai neslepia, kad tiesioginiu savo naujovės konkurentu laiko „Google Glass“ ir skelbia norėję pagaminti tokius išmaniuosius akinius, kurie būtų stilingi, madingi ir, svarbiausia, neatkreiptų aplinkinio dėmesio. Tam padeda visame akinių lęšių plote įrengti ekranai.

Galutinis „Laforge Optical“ išmaniųjų akinių modelis turėtų būti pristatytas 2015 m. pradžioje.

Aut. teisės: TV3
TV3

(8)
(0)
(0)

Komentarai (0)