Išmanusis laikrodis pagal Acer  (0)

Ilgai besižvalgiusi į dėvimos elektronikos segmentą kompanija Acer pagaliau pristatė savo pirmąjį elektroninį įrenginį, kurį galima nešioti ant riešo, praneša puslapis Tom‘s Hardware. Niujorke (JAV) vykusiame renginyje taivaniečių gamintojas pristatė išmanųjį laikrodį Liquid Leap, kuris savo dizainu ir matmenimis labiau primena apyrankę.

Kompanijos Acer atstovų teigimu, išmanusis laikrodis atiteks nemokamai tiems vartotojams, kurie pirks išmanųjį telefoną Liquid Jade. Apie suderinamumą su kitais išmaniaisiais telefonais gamintojas nieko neužsiminė, antra vertus, iš pradžių šis laikrodis bus pardavinėjamas tik su minėtu Acer mobilių įrenginiu. Iš nuotraukų galima matyti, kad Acer išmanusis laikrodis yra gerokai mažesnis, nei Samsung Galaxy Gear 2 Neo. Tiesa, taivaniečių gamintojo produktas turi 1“ įstrižainės ekraną (naudojama AMOLED matrica), kuris yra labai ištemptas, todėl labiau primena fitneso apyrankę, nei laikrodį. Liquid Leap plotis sudaro vos 1,7 cm.

Acer išmanusis laikrodis gali atlikti žmogaus veiklos monitoringą, skaičiuoti žingsnius, sudegintų kalorijų kiekį. Apie baterijos talpą nepranešama, kad informuoti šaltiniai teigia, jog baterijos užteks ilgam. Deja, apie išmaniojo laikrodžio kainą Acer atstovai neužsiminė. Pranešama tik tiek, kad Liquid Leap taps prieinamas šių metų vasarą, jį galės įsigyti tik tam tikrų regionų gyventojai. Daugiau informacijos tikimasi sužinoti tuomet, kai prasidės oficiali prekybą šiuo išmaniuoju laikrodžiu.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(4)
(0)
(0)

Komentarai (0)