Unikali vaizdo medžiaga: sekamo „Subaru“ valstybinis numeris paslaptingai užsidengė (Video)  (2)

„Balticum TV“ laida „Reidas“ gavo unikalią vaizdo medžiagą iš Marijampolės, kurią atsiuntė Raimundas Ž., neabejingas saugaus eismo problemoms Lietuvoje.


Atsiųstame laiške Raimundas rašo, kad jis su šeima važiavo iš parduotuvės namo. Kurį laiką jiems iš paskos važiavo automobilis „Subaru“, kurio vairuotojas keletą kartų norėjo aplenkti Raimundo automobilį, bet sutrukdė iš priekio atvažiuojančios mašinos.

Viename tiesiame kelio ruože, "Subaru" vairuotojas pradėjo lenkti prieš pat pėsčiųjų perėją. "Aplenkęs mano automobilį staigiai sustabdė, pats vos spėjau sustabdyti", - rašo Raimundas. "Kadangi gale buvo 9 mėnesių kūdikis, supykau, kad vos nesukėlė autoavarijos, per kurią galėjo nukentėti mano šeima. Signalais siūliau jam sustoti šalikelėje, tačiau vairuotojas mano ženklus ignoravo".

Smalsumo vedamas Raimundas pradėjo sekti automobilį "Subaru", kuris vis stabdė, važiavo be šviesų ir nerodydamas posūkio signalų. Vienoje vietoje "Subaru" vos nesusidūrė su "BMW X5". Ir padidinęs greitį nukūrė už miesto ribų.

Galiausiai Raimundas pasivijęs "Subaru" pasuko paskui jį į kaimo kelelį ir čia atsitiko įdomiausias dalykas. Kiek pavažiavus, automatiškai užsidengė automobilio "Subaru" valstybinis numeris.

Automobilio vairavimas su uždengtais ar kitaip užmaskuotais valstybiniais numeriais užtraukia baudą nuo 800 iki 1200 litų arba gali būti atimtas vairuotojo pažymėjimas nuo pusės iki metų.

Vaizdo siužetas


Aut. teisės: delfi.lt
(31)
(15)
(16)

Komentarai (2)