Xiaomi Mi4, Meizu MX4 Pro ir Huawei Honor 6 Plus: kuriam iš kiniškų flagmanų vasarą grės perkaitimo pavojus?  (0)

Išmanieji telefonai jau kuris laikas kenčia nuo perkaitimo problemų, o tai gerai jaučiasi karštomis vasaros dienomis, ypač kai telefonas turi labai ploną korpusą ir galingą aparatinę įrangą.

Telefono perkaitimo klausimu nusprendė užsiimti puslapis Gizmochina, kuris testavimui pasitelkė tris kinų gamintojų flagmanus – Xiaomi Mi4, Meizu MX4 Pro ir Huawei Honor 6 Plus. Jie turi skirtingus procesorius, todėl palyginimas bus tik įdomesnis. Sprendžiant iš publikuotų nuotraukų, iš visų trijų modelių šalčiausiu galima pripažinti Honor 6 Plus, kuris turi firminį Huawei procesorių Kirin 925 su 8 branduoliais ir 1,8 GHz dažniu. O štai Xiaomi Mi4 su 4 branduolių Snapdragon 801 ir Meizu MX4 su 8 branduolių Samsung Exynos 5430 pasirodė kaip tikros „karštos merginos“.

Žinoma, šis testas nereiškia, kad naudojantis Xiaomi ir Meizu telefonais visuomet jausite begalinį karštį (tai paprastai juntama tik žaidžiant ir kitų didelių apkrovų metu). Tačiau reikia pripažinti faktą – už galingą procesorių visuomet teks sumokėti aukštomis temperatūromis.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(8)
(6)
(2)

Komentarai (0)