Puiki žinia Linux gerbėjams: šiai platformai skirtų žaidimų skaičius perkopė svarbią ribą  (5)

Operacinės sistemos Linux palaikymas iš žaidimų kūrėjų pusės ir toliau didėja. Vis daugiau ir daugiau žaidimų nuo pat pradžių gauna šios platformos palaikymą arba jis atsiranda gana greitai po to, kai pasirodo Windows skirta versija.

Šiuo metu, kaip rodo el. distribucijos tarnybos Steam statistika, su Linux suderinamų žaidimų skaičius pasiekė simbolinę – 1000 – ribą (naujienos rašymo metu jų buvo 1010). Tokie tempai yra tikrai spartūs, kadangi Linux epocha sistemoje Steam prasidėjo vos 2013 m.

Įdomu tai, kad didžiulis skaičius žmonių, tame tarpe labai gerbiamų žaidimų industrijoje, Linux palaikymą laikė klaida, tačiau Valve griežtai laikėsi savo pozicijos ir nieko neklausė. Juk kadaise Gabe Newell vadovaujama kompanija spėjo išgirsti, kokia absurdiška idėja yra skaitmeninė žaidimų distribucija (Steam).

Sprendžiant iš Linux palaikomų žaidimų skaičiaus spartaus augimo, ši tendencija ateityje tik dar labiau spartės. Nemažą vaidmenį turėtų atlikti Valve populiarinama operacinė sistema SteamOS, kuri yra ne kas kita, o tas pats Linux distributyvas.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(24)
(0)
(24)

Komentarai (5)

Susijusios žymos: