„Galaxy S6“ perka taip gerai, kad „Apple“ laikas rimtai sunerimti  (6)

bendrovės KGI analitikas Ming-Chi Kuo tvirtina, kad „Samsung Galaxy S6“ ir „S6 Edge“ viršys lūkesčius. O dėl to „Apple“ gali kilti rimtų sunkumų.


Jei „Samsung“ seksis geriau nei numatyta, tikėtina, kad korėjiečiai visus gamybos pajėgumus nukreips būtent į savo produktų, o ne A9 procesorių, kurie reikalingi kitos kartos „Apple“ telefonams, gamybą.

„Samsung“ tokios geros analitikų skleidžiamos žinios – tarsi gurkšnis tyro vandens dykumoje: ankstesnis „Galaxy S5“ pardavimais nenudžiugino, o korėjiečių giganto finansiniai rodikliai pradėjo sparčiai ridentis žemyn. Bet jei pardavimai tikrai tokie geri, kaip teigia analitikas, tuomet tikimybė, kad „Samsung“ teiks pirmenybę būtent savo, o ne konkurentų produkcijos gamybai, to paties analitiko teigimu, yra gana didelė.

M. Kuo sako, kad „Samsung“ ir S6, ir „S6 Edge“ pardavimų metinius planus padidins maždaug 40 proc., iki 50-55 mln. vienetų (nuo ankstesnio 35-40 mln. vienetų plano). Anot M. Kuo, pagrindinis paklausos variklis yra būtent „S6 Edge“ - nors šis įrenginys yra gerokai brangesnis, pirkėjus domina jo abiejuose šonuose lenktas ekranas.

Analitiką naujųjų telefonų sėkmė nustebino dėl dviejų priežasčių. Pirma: abu šie įrenginiai yra brangūs, jie priklauso tai pačiai kainų klasei, kaip ir pardavimų rekordus kaskart be gailesčio daužantys „iPhone“. Antra: „Galaxy S5“ tikrieji pardavimai smarkiai atsiliko nuo planų, daugiausiai – dėl to, kad visus turtingus pirkėjus suviliojo „iPhone 6“.

Businessinsider.com rašo, kad „Samsung“ sudarė sutartį su „Apple“ dėl A9 procesorių gamybos taikant 14 nm technologinį procesą. Šie procesoriai bus montuojami į kitos kartos „Apple“ telefonus. M. Kuo teigimu, dėl netikėtai didelės S6 telefonų paklausos „Apple“ priversti apsvarstyti galimybę trečdalį šių procesorių gaminti ne „Samsung“, o TSMC gamyklose.

Aut. teisės: delfi.lt
(19)
(3)
(16)

Komentarai (6)