Būna ir taip: Rusijoje du penkiamečiai prasikasė po darželio tvora ir pabėgo pirkti Jaguaro  (2)

Žaisliniais kastuvėliais tunelį po darželio tvorą išsirausę du rusiukai pabėgo iš ikimokyklinės ugdymo įstaigos į... artimiausią automobilių prekybos saloną. Pirkti Jaguaro.

Du berniukai iš Magnitogorsko (Uralo sritis, Rusija) pasislėpė nuo savo grupės, žaidusios darželio kieme, ir paslapčia kastuvėliais ėmė rausti žemes po darželio tvora, informuoja theguardian.co.uk. Kad berniukai pabėgo iš darželio, patvirtino ir Čeliabinsko apskrities Vidaus reikalų skyrius. "Smulkmenų nežinome, tačiau galime patvirtinti, kad vaikai iš tikrųjų pabėgo iš darželio", - sakė skyriaus atstovė spaudai. Ištrūkę į laisvę berniukai nužygiavo apie porą kilometrų iki artimiausio automobilių salono, kur siūlomi prabangūs automobiliai. Du mažamečius žygeivius pastebėjo pro šalį važiavusi moteris. Ji sustojo ir paklausė vaikų, ką jie čia veikia. Berniukai atsakė, kad jie eina iš darželio pirkti Jaguaro, bet neturi pinigų. Moteris įsisodino mažuosius prabangių automobilių entuziastus į savo mašiną ir pristatė juos policijos nuovadon. Pabėgimą iš darželio berniukai planavo seniai. Pasirodo, tunelį po darželio tvora žaisliniais kastuvėliais vyrai rausė ne vieną dieną. Grupės auklėtojos berniukų pasigedo po pusvalandžio. Tada apie tai pranešė darželio vadovybei ir policijai.

Magnitogorsko švietimo skyrius dėl šio incidento atleido grupės auklėtoją, o darželio direktorei skyrė griežtą papeikimą. Pabėgusių auklėtinių tėvai darželiui jokio skundo nepateikė. Kad vaikai daugiau nebebėgtų pirkti Jaguaro, padėti nusprendė Rusijos Jaguar entuziastų klubas. Jie berniukams padovanojo kepuraičių ir lipdukų su Jaguar simbolika, žurnalų ir spalvotą Jaguar automobilius gaminančios kompanijos albumą. "Puikiai suprantame tėvus, auklėtojas ir visus, kurie dalyvavo vaikų paieškoje, - sakė Jaguar entuziastų klubo prezidentas Igoris Kovaliovas. – Todėl tikimės, kad iliustruotas albumas apie Jaguar automobilių istoriją sudomins mažuosius prekinio ženklo gerbėjus iš Magnitogorsko ir jie daugiau nebebėgs iš darželio." Siuntinuką iš Maskvos penkiamečiai bėgliai Stepanas Matvijenka ir Nikita Ležnevas priėmė santūriai. Berniukai tik kaltai šypsojosi ir vis taikėsi slėptis už savo mamų nugarų. Panašu, kad jie jau supranta, kad pasielgė negerai. Stepanas sakė bėgti nusprendęs tik todėl, kad palaikytų savo bičiuliui kompaniją. O šiam (Nikitai) labai norėjosi nusipirkti Jaguarą. Už jį mokėti turėjo Nikita. Jis kišenėlėje turėjo 20 rublių. "Mūsų Stiopa – labai paklusnus berniukas, nieko panašaus iš jo nesitikėjome, - pasakojo Stepano tėvas Vadimas Matvijenka. – Tą dieną ir dabar prisimenam su siaubu. Bėgiojome po visus kiemus ir ieškojome savo vaikų. Ačiū tai moteriai, kuri juos rado ir atvežė į policiją. Nei mes, nei kas nors iš giminių tokiais brangiais automobiliais niekas nevažinėja. Kodėl jie nusprendė keliauti būtent į Jaguar automobilių saloną, mums ir tebėra mįslė." Jaguar fanklubas ne tik berniukams atsiuntė dovanėlių, bet ir skubos tvarka priėmė juos į klubo narius bei išdavė jiems specialius liudijimus su padėka už ištikimybę Jaguar prekiniam ženklui. Iki pilnametystės berniukus klube atstovaus jų tėvai.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(18)
(5)
(13)

Komentarai (2)