Verčiau nepirkti „iPhone 6s Plus“ su Samsung procesoriais: veikia lėčiau ir greičiau išsikrauna  (5)

Vartotojai, kurie naudoja naujus „iPhone 6s Plus“ išmaniuosius su Samsung procesoriais, susiduria su prietaisų veikimo problemomis – jie veikia lėčiau ir greičiau išsikrauna nei aparatai su TSMC lustais.

Nors šias problemas Apple neigia, pasirodė informacija, kad „iPhone 7“ ir naujuose „iPad“ gamintojas atsisakys Pietų Korėjos gamintojo procesorių, o vietoj jų naudos kiniškus A10 lustus.

Samsung ir TSMC priešprieša dėl Apple prietaisams skirtų procesorių gamybos tęsiasi ne vienerius metus. Nepaisant oficialių Apple pareiškimų nebuvimo analitikai sutaria, kad daugumą „Apple A9“ modulių, skirtų „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s Plus“, pagamino Samsung.

Pietų Korėjos IT milžinės išleisti procesoriai А9 sukurti naudojant 14 nm nanometrų gamybos technologiją, o TSMC lustai – senesnį 16 nm procesą, todėl pastarosios mikroschemos yra didesnės. Tačiau bandymų metu Samsung procesoriai veikė mažiau laiko su vienu akumuliatoriaus įkrovimu ir labiau kaito.

Kitais metais, atrodo, pergalę šiose varžybose pasieks Kinijos bendrovė – internete paviešinta neoficiali informacija, kad TSMC taps vieninteliu „Apple A10“ lustų tiekėju. Taip pat pranešam, kad nauja platforma bus gaminama naudojant tūrinio išdėstymo technologiją InFO (integrated fan-out).

Šio sprendimo priėmimo priežastys nėra žinomos, tačiau analitikai mano, kad jei Samsung nepavyks sudaryti sutarties dėl procesorių gamybos, korporacijai gali tekti sustabdyti keleto gamyklų veiklą, nes gamintis savo išmaniuosius telefonus su šiais procesoriais neleis maži pardavimai.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM

(9)
(10)
(-1)

Komentarai (5)