Jau galite įsigyti lietuvio kurtą „baisiausią pasaulyje BMW X6“ (Video)  (19)

Lietuvoje prieš dešimtmetį išpopuliarėjo kauniečio verslininko Audronio Gestauto perdaryti BMW 6 bei „Mercedes-Benz CLK“. Jis ne tik padarė šiuos automobilius neatpažįstamais, bet ir sugalvojo naują prekinį ženklą – „AG Excalibur“. Šviežiausią savo kūrinį, perdarytą BMW X6, įmonė parduoda už 90 tūkst. Eur.

BMW X6 buvo pirktas naujas „Krasta auto“ centre ir iškart atsidūrė automobilių tobulinimo meistrų rankose, kurie radikaliai perdarė ne tik daugelį išorės detalių, bet ir visą interjerą. Dėl išorės pokyčių automobilis tapo 35 cm ilgesnis ir 10 cm platesnis, o interjere – daug krokodilo odos imitacijos.

Be to, BMW X6 sumontuoti firminiu „AG Excalibur“ ženklu tampantys didžiuliai ratlankiai: čia jie net 24 colių skersmens. Palyginimui, populiarių vidutinio dydžio televizorių įstrižainės skersmuo yra 27-28 coliai.

„AG Alligator“ pavadintas kūrinys sulaukė ir užsieniečių dėmesio: gerai žinomas automobilių naujienų portalas iš JAV Carscoops.com jį pavadino „baisiausiu BMW X6 pasaulyje“.

Perdarytas BMW X6 kainuoja 90 tūkst. eurų. Po jo variklio dangčiu – 3 litrų darbinio tūrio dyzelinė jėgainė, o skelbimą rasite paspaudę čia.

 

Aut. teisės: 15min.lt

(33)
(29)
(4)

Komentarai (19)