Pirmas žvilgsnis į „Samsung Galaxy S7“: kuo nauji telefonai skiriasi nuo S6 serijos? (Foto)  (3)

Prieš metus Barselonos mobilių technologijų parodoje „Mobile World Congress“ pristatyti „Galaxy S6“ ir „S6 Edge“ unikaliu dizainu išsiskyrė iš gausybės „Android“ įrenginių, o šįmet atnaujintose S7 serijos versijose buvo ištaisyta dalis ankstesnių trūkumų ir įdiegta keletas įdomių funkcijų.

Iš pirmo žvilgsnio „Galaxy S7“ ir „S7 Edge“ modeliai atrodo kone identiškai pirmtakams, tačiau geriau įsižiūrėjus matyti „Gorila Glass 4“ stiklu dengto korpuso išlenkimai nugarinėje dalyje. „Samsung“ teigia, kad dėl lenkto korpuso telefonus bus patogiau laikyti rankose, tačiau aš didesnio skirtumo laikydamas rankose telefoną nepastebėjau.

Kita menkai pastebima, bet maloni dizaino naujovė – nuo šiol telefonų nugarinėje dalyje esanti kamera bus mažiau atsikišusi, dėl to telefonai atrodo stilingiau.

Dabar S7 telefonų šone atsirado ir microSD lizdas, kuriame galima įdėti iki 200 GB talpos atminties kortelę. S7 liniją, skirtingai nei S6, nuo vandens ir dulkių saugos IP 68 technologija.

„Galaxy S7“ modeliai turi tokios pat raiškos Quad HD 1440 x 2560 p Super AMOLED ekraną, kuris bus „visuomet“ įjungtas – ekrane rodomi svarbiausi pranešimai, laikas ir baterijos talpa. Tiesa, jutiklis jaus, kada telefonas guli jūsų kišenėje ir tokiu atveju energijos be reikalo neeikvos. „Galaxy S7“ ekranas yra toks pats – 5,1 įstrižainės colio, o „S7 Edge“ – kiek didesnis ir sieks 5,5 colio.

Retai nutinka, kad telefonų gamintojai pamirštų megapikselių lenktynes ir telefone sumažintų jų skaičių, tačiau „Samsung“ padarė būtent tai: vietoje 16 MP kameros įtaisė 12MP kamerą. Ja darytos nuotraukos, anot „Samsung“, bus kokybiškesnės, nes nauji pikseliai sugers kur kas daugiau šviesos. Kamera turi didžiausią išmaniame telefone panaudotą diafragmą (f/1.7), o dviguba pikselių sistema vaizdą leis sufokusuoti iki trijų kartų greičiau.

Iš tiesų, specialiame žiniasklaidai skirtame kambaryje MWC parodoje išmėginta nauja kamera vaizdą fokusavo itin sparčiai ir veikė pastebimai greičiau už S6.

Aut. teisės: 15min.lt
Autoriai: Paulius Grinkevičius

(15)
(16)
(-1)

Komentarai (3)

Susijusios žymos: