Jau galima išbandyti, kaip „YouTube“ atrodo 360 laipsnių transliacijos (Video)  ()

Virtuali realybė tampa vis populiaresnė, ir tuo pačiu metu, populiarėja ir kameros, kurios leidžia sukurti 360 laipsnių vaizdo įrašus. Pernai „YouTube“ atsirado sferinių vaizdo įrašų palaikymas, kuriuos vartotojai gali peržiūrėti naudodami VR akinius.


Dabar gi „Google“ paskelbė, kad „YouTube“ dabar palaiko 360 laipsnių  transliacijas ir erdvinį garsą. Tai reiškia, kad garsas skirsis priklausomai nuo to, kaip vartotojas pasisuks garso šaltinio atžvilgiu.

„Google“ bendradarbiauja su įmonėmis „VideoStitch“ ir „Two Big Ears“, siekdami pagerinti „YouTube“ 360 laipsnių transliacijas ir erdvinį garsą. Paieškos gigantės dienoraštyje teigiama, kad artimiausioje ateityje vis daugiau ir daugiau įmonių palaikys šias funkcijas. Be to, netrukus visame pasaulyje bus sumontuotos kameros, kurios galės transliuoti naujo formato vaizdo įrašus „YouTube“.

Erdvinis garsas vartotojui leis nustatyti, kad garsas sklistų ne tik iš kairės arba dešinės pusės, bet ir iš priekio arba iš galo. Giliausiam pasinėrimui į šiuos vaizdo įrašus rekomenduojama naudoti ausines.

Naujų galimybių demonstracijai „Google“ sukūrė nedidelį grojaraštį.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(3)
(8)
(-5)

Komentarai ()

Susijusios žymos: