Pristatytas „Youtube Red“ projektas: jokios reklamos ir daug papildomų galimybių  (10)

Didžiausia pasaulyje vaizdo įrašų platforma „Youtube“ kitą savaitę paleis prenumeratos paslaugą „YouTube Red“. Už 10 dolerių per mėnesį JAV vartotojai galės žiūrėti vaizdo įrašus be reklamų, leisti vaizdo įrašus telefone naudodami kitas programėles ir atsisiųst vaizdo įrašus peržiūrai be interneto.

Tiesa, kaip skelbia „Forbes“, „iOS“ naudotojams paslauga kainuos 13 dolerių per mėnesį, nes „Apple“ ima papildomą mokestį už pirkinius programėlėse.

Užsisakę prenumeratos modelį taip pat matys ir dalį išskirtinio vaizdo įrašų turinio – tokių „Youtube“ kūrėjų kaip „PewDiePie“, Fine Brothers ar Lilly Singh turinys bus pasiekiamas tik turintiems „Youtube Red“ prenumeratą, „Youtube” šiems kūrėjams už turinį mokės papildomai. Naują originalų „Youtube“ turinį vartotojai galės pamatyti kitąmet.

Vis dėl to „Youtube“ atstovai tikina, kad 99,99 proc. vaizdo įrašų platformoje ir toliau bus nemokami.

„Youtube Red“ bus surištas su „Google Play Music“ garso transliacijų prenumerata, o atskira „Youtube“ muzikos programėlė debiutuos per Kalėdas.

Jau nuo spalio „Youtube Red“ galės išmėginti JAV vartotojai, o metų gale paslauga turėtų pasiekti ir kitas didžiąsias Europos rinkas. Kada naują platformą galės išmėginti lietuviai, kol kas neaišku.

Apie tai, kad „Youtube“ pristatys mokamą versiją, buvo spekuliuojama pastaruosius kelerius metus.

Aut. teisės: 15min.lt

(14)
(3)
(11)

Komentarai (10)

Susijusios žymos: