Švedas pasigamino skraidantį krėslą – pasaulis stebisi, kad po bandymų vyrukas liko gyvas (Video)  (4)

Fantastiškas pasiekimas! „YouTube“ kanalo ir svetainės „Amazing DIY Projects“ („Nuostabūs projektai kuriuos gali pasidaryti pats“) kūrėjas iš Švedijos sugebėjo pasigaminti skraidantį krėslą. Negana to – nors prireikė dešimties bandymų, galiausiai sugebėjo pats su tuo krėslu pakilti į orą.

Išradėjas ir daiktų darymo savomis rankomis entuziastas „YouTube“ kanale moko žmones pasidaryti daugybę keisčiausių ir ne pačių saugiausių dalykų – nuo elektrinės riedlentės iki reaktyvinio variklio.

Vienas naujausių jo išradimų – vienvietis skraidantis aparatas, kurį jis pavadino „multikopteriu“ ir pagamino pats pritvirtinęs krėslą prie rėmo, prie kurio prisuko aštuonis benzininius variklius.

Pradžioje derinant variklius suplyšo per minkštos jų pagalvės, po to skraidyklių varikliams nepakako galios pakelti jo svoriui, todėl vyriškis keitė propelerius didesniais ir platino rėmą, po to... Žodžiu, prireikė ne vienos savaitės ir dešimties bandymų, kol pavyko pakilti į orą ir nufilmuoti tai, ką matote šiame klipe.

Ir nors po skrydžio pats pripažino, kad jo metu patyrė nemažą stresą, dabar švedas jau moko, kaip skraidantį benzinu varomą, rankomis užvedamą ir gana sunkiai suvaldomą krėslą pasidaryti patiems.

Sunku pasakyti, kiek gerbėjų perka jo svetainėje siūlomas spausdintas instrukcijas, tačiau „YouTube“ kanale jis turi 15 tūkst. sekėjų. Jei bent kas šimtasis pamėgins pasidaryti tokį malūnsparnio ir supamojo fotelio hibridą…

Oi, teks švedams į dangų dairytis ne tik baiminantis varnų bombų, bet ir krintančių „krėslaviatorių“…

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt

(59)
(14)
(45)

Komentarai (4)

Susijusios žymos: