Legendinis fototechnikos gamintojas „Kodak“ pristato savo naują telefoną „Kodak Ektra“ (Foto, Video)  ()

Kadaise buvęs garsus fototechnikos gamintojas „Kodak“ surengė pristatymą ir atgaivino prekės ženklą „Ektra“, su kuriuo nuo 1941 metų buvo gaminami fotoaparatai. Tačiau šiuo metu mes kalbame apie išmanųjį telefoną, kuris buvo pavadintas „Kodak Ektra“.

Atkreipkite dėmesį, kad tai yra ne pirmas įmonės telefonas. Pernai debiutavo „Kodak IM5“, tačiau jis nesusilaukė pastebimo populiarumo.

Naujajame išmaniajame telefone gamintojas nusprendė sutelkti visą savo dėmesį į kamerą. Naujiena atrodo kaip tradicinis fotoaparatas su dideliu objektyvu.

„Kodak Ektra“ savo techninėmis specifikacijomis vargu ar gali ką nors nustebinti.

Išmanusis telefonas gavo 5 colių Full HD ekraną, dešimties branduolių procesorių „MediaTek Helio X20“, 3GB RAM, 32GB vidinės atminties, microSD kortelės lizdą (iki 128GB) ir 3000 mAh talpos bateriją.

Įrenginys veikia valdomas „Android 6.0 Marshmallow“ operacinės sistemos.

Atrodytų, kad jei ne specifikacijomis, tai bent jau fotoaparatu turėtų nustebinti garsaus prekinio ženklo telefonas. Tačiau, ir čia viskas nėra taip aišku. „Kodak Ektra“ naudoja 21 megapikselio kamerą su nežinomu „Sony“ jutikliu ir objektyvą su f/2,0 diafragma.

Yra kelių etapų fokusavimas ir šešių ašių optinis stabilizavimas, tačiau tuo visos ypatybės ir baigiasi. Na, dar galima paminėti fotoaparato programinę įrangą, kuri turi profesionalų režimą su rankiniu nustatymu, bet dabar tuo nieko nenustebinsi.

„Kodak Ektra“ Europoje bus pradėtas pardavinėti šių metų gruodį už 499 € kainą.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM

(12)
(5)
(7)

Komentarai ()