Tiesiog nuostabios klasikinės išvaizdos „Meze 99 Classics“ ausinės: kainuoja 300€, bet efektas toks, kad negaila nė vieno cento (Apžvalga)  (8)

„Beats by Dre“ – nuostabiai atrodančios ausinės jaunam žmogui, kuris yra „swag“, o jų garsas tikrai tinka elektroninei muzikai ar repui. Bet jeigu labiau mėgstate klasikinę išvaizdą, o garsas jums patinka natūralus ir toks, kokį norėjo išgauti muzikos kūrėjai, jums reikia „Meze 99 Classics“ – bent jau taip apie šias ausines kalba Antonio Meze, kompanijos įkūrėjas ir pagrindinis dizaineris, su šiuo projektu dirbęs apie du metus.

Bet ar tikrai šios ausinės vertos daugiau kaip 300 eurų? Ar tikrai visos tos gražios kalbos nėra marketingas? Ką gi, aš gavau galimybę šias ausines išbandyti asmeniškai.

Ir pats pirmas įspūdis tiesiog nuostabus. Puikus įpakavimas, panaudoti magnetai, viskas patogu, elegantiška ir gražu. Dėžutės turinys – gan įprastas ir labiau džiugina ne kiekybe, bet kokybe. Pridėtas dėklas yra itin tvirtas ir kokybiškas, yra keli medžiaginiai laidai, adapteris ir, žinoma, pasveikinimas įsigijus šį ypatingą produktą.

Paėmęs „Meze 99 Classics“ iš tikrųjų pasijutau šiek tiek ypatingas. Panaudotas tikras medis, tad kiekvienos ausinės yra unikalios. Ausinių pagalvėlės – odinės, minkštos.

Šios ausinės, žinoma, ne tik gražios, bet ir itin patogios, jos puikiai apgaubia ausis, lankelis prie galvos formos prisitaiko pats ir minėtos pagalvėlės neblogai izoliuoja garsą.

Jeigu norėsite žiūrėti ilgą filmą ar tiesiog kelias valandas klausytis muzikos, tą galėsite daryti be jokio diskomforto.

Vienintelis trūkumas? Dydis. „99 Classics“ yra tiesiog milžiniškos, jos niekaip nesusilanksto ir nesusideda, o ir pats dėklas nemažas, todėl į keliones šių ausinių, tikriausiai, neimsite.

Šiek tiek gaila – toks grožis, o niekam už namų ribų neparodysi. Na ką gi, bent jau garsas tikrai nenuvilia.

Šioms ausinėms išorinis garso stiprintuvas nėra būtinas, „99 Classics“ ir taip groja itin garsiai, bet jis tikrai nepamaišys jeigu norite dar daugiau kokybės.

Asmeniškai naudojau „99 Classics“ su „Nexum AQUA“ stiprintuvu. Šios ausinės tinka visiems žanrams, jeigu mėgstate natūralų garsą, bet, ko gero, geriausiai jos atsiskleis klausant klasikinės ar bet kokios kitos instrumentinės muzikos – girdėsite kiekvieną instrumentą, jausite kokioje pozicijoje jis yra, nei vienų dažnių „Meze“ nepadaugino ir nepagailėjo.

Jeigu mėgstate „bumčikus“, jeigu norite kuo daugiau žemų dažnių, šios ausinės ne jums. Nesupraskite neteisingai, žemi dažniai tikrai jaučiami ir klausant 2Pac‘o, Nicolas Jaar ar kokio Two Feet, tas vadinamas „umgh“ jausmas yra, tiesiog tai nėra „Beats by Dre“ žemų dažnių kiekis. Tai subalansuotos ausinės su labai nedideliu žiupsneliu papildomų žemų dažnių. Tas žiupsnelis toks nedidelis, kad daugeliu atveju jo net nepajusite, nes nei vieni dažniai tikrai niekada nesipjauna, nesikerta ir neužgožia vieni kitų.

Švarus, pilnas ir šiltas garsas. Nuo aukščiausių zvimbt iki žemiausių poof, girdėsite viską ir girdėsite taip, lyg būtumėte šalia. Jeigu laikote save audiofilu ar bent kažkuo arčiau to, „99 Classics“ jums patiks.

Dažnai naudojate ausines filmams ar žaidimams? Puiku, „99 Classics“ tinka ir tam. Tai beprotiškai universalios ausinės.

Deja, tas universalumas pasibaigia vos tik jums reikia kažkur išvykti. Drįstu teigti, kad tai yra vienintelis objektyvus „Meze 99 Classics“ trūkumas. Visa kita – tiesiog fantastika, nebent jums nepatinka natūralus garsas arba mediena.

„Meze“ yra Rumunijos kompanija, apie kurią iki šiol nieko negirdėjau. Ar tikėjausi, kad tokia kompanija gali varžytis su „Sennheiser“, „Beyerdynamic“ ar „Audio-Technica“? Tikrai ne. Bet gaunasi taip, kad „Meze“ praktiškai visais aspektais konkurentus lenkia. Na, išskyrus portabilumą. Bet tiek dizainas, tiek garsas, tiek komfortas vertas pagyrų. Puikus „Meze“ darbas.

Jeigu jums patinka natūralumas visomis prasmėmis ir jeigu planuojate ausines naudoti tik namie – „99 Classics“ yra geriausios ausinės, kurias galite įsigyti už 300 eurų.

Ausinės buvo bandytos su „MSI GP72“ bei „Xiaomi Mi5“ naudojant „NEXUM Aqua“ stiprintuvą. Muzika buvo klausoma iš FLAC įrašų, „Google Play Music“ bei „YouTube“.

Aut. teisės: Kompiuteriai.lt
Kompiuteriai.lt
Autoriai: Erik Murin

(7)
(23)
(-16)

Komentarai (8)

Susijusios žymos: