„Qualcomm“ pristatė naujausią platformą - „Snapdragon 675“: pirmasis lustas su 11 nanometrų technologija ir žadamas naujas nuotraukų kokybės lygis  (9)

„Qualcomm“ siekia sustiprinti savo padėtį mobiliųjų platformų rinkoje ir pristatė vieno kristalo sistemą „Snapdragon 675“. Gamintojas tikina, kad nauja mobilioji platforma buvo sukurta siekiant suteikti galimybę fotografuoti aukštos kokybės nuotraukas, išplėsti dirbtinį intelektą ir pagerinti žaidimų našumą. Apskritai, naujiena yra skirta pakeisti vartotojo įspūdį apie darbą su išmaniuoju telefonu. „Qualcomm“ deklaruoja, kad žaidimų paleidimo greitis išaugo 30%, tinklapių atidarymo sparta padidėjo 20%, o socialinių tinklų veikimas paspartėjo 15%. Visi šie parametrai buvo lyginami su „Snapdragon 670“.

„Snapdragon 675“ yra pirmasis produktas, sukurtas naudojant 11 nanometrų technologiją.

Platforma pagrįsta 8 „Kryo 460“ branduoliais: šeši iš jų (pritaikyti Cortex-A55) veikia 1,7 GHz dažniu ir dar du (pritaikyti Cortex-A76) – 2, 0 GHz.

Grafikos apdorojimui naudojamas „Adreno 612“ vaizdo greitintuvas.

Paskelbtas FullHD+ ekranų, „Qualcomm Aqstic“ ir aptX technologijų palaikymas bei „Quick Charge 4+“ greitas įkrovimas, kurio dėka per 15 minučių bus galima įkrauti akumuliatorių nuo nulio iki 50%.

Lustų rinkinio sudėtyje rasite LTE X12 ir „IPS Spectra 250L“ modemus, taip pat „Bluetooth 5.0“ ir Wi-Fi 802/11ac adapterius.

Naujienos dėka išmaniojo telefono kameros galės naudoti nuo vieno iki trijų lęšių, kuriuos bus galima montuoti ir iš galo, ir iš priekio. Mikroschema gali dirbti su vienu fotoaparatu, turinčiu iki 25 megapikselių skiriamąją gebą arba 16 MP dviguba. Yra HDR, triukšmo mažinimo technologija, galima realizuoti 5 kartų optinį priartinimą, o kūrėjai gali derinti įvairius jutiklius (plataus kampo, teleobjektyvą ir labai plataus kampo). Žadama pagerinti nuotraukas su bokeh efektu ir įrašyti lėtai judančius vaizdo įrašus HD raiška.

„Snapdragon 675“ konfigūracija taip pat apima Artificial Intelligence (AI) Engine, kuris 50% padidina dirbtinio intelekto operacijų greitį. Naujasis mikroschemų rinkinys palaiko trimatį veido atpažinimą ir pagerino energijos naudojimo efektyvumą. Pirmieji komerciniai produktai su „Snapdragon 675“ pateks į rinką 2019 m. pirmajame ketvirtyje.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM

(17)
(1)
(16)

Komentarai (9)