Turbūt svarbiausias „Tesla“ metų įvykis – oficialiai pristatytas kompaktiškasis elektrinis visureigis „Model Y“ (pirmasis bandomasis važiavimas, Video)  (10)

„Tesla“ šiąnakt oficialiai pristatė naująjį elektrinį visureigį „Model Y“ ir nors itin didelių staigmenų nebuvo, tačiau elektromobilis įdomesnis, nei kad buvo tikimasi.

Pristatytas „Model Y“ yra pagamintas ant „Model 3“ platformos, su didžiausios talpos baterijų kompleksu galima bus įveikti 300 mylių (483 km.) ir visureigyje rasime 7 sėdimas vietas.

Kaip ir tikėtasi, „Model Y“ dizainas labai nenustebino.

Remiamasi „Model 3“ dizainu ir „Model Y“ pakoreguotas taip, kad būtų panašesnis į kompaktišką SUV/sedano variantą.

Tiesą sakant, „Model Y“ dizainas net labai panašus į „Model 3“, tačiau „Model Y“ yra šiek tiek didesnis.

Ir tai leidžia iš viso turėti 1,9 m3 saugojimo vietos bei viena iš didesnių staigmenų ir yra ta, kad „Model Y“ automobilyje bus papildoma trečioji sėdynių eilė ir iš viso turėsime 7 sėdimas vietas.

Apie tai buvo kalbama dar prieš „Model Y“ pristatymą, bet daugiau gandų lygyje.

Kaip tos trys sėdynių eilės atrodys kol kas geresnės nuotraukos nei ši, nėra. Sėdynės buvo nulenktos, nes „Model Y“ buvo parenktas bandomajam važiavimui.

Kalbant apie „Model Y“ specifikacijas, tai jas visas galite labai gerai matyti šioje nuotraukoje. Panašu, jog Elonas ruošiasi pasiūlyti 4 skirtingas „Model Y“ versijas ir jos viena nuo kitos skirsis įsibėgėjimo greičiu, maksimaliu greičiu, nuvažiuojamu atstumu ir, žinoma, kaina.

Su „Long Range“ baterijų kompleksu ir vienu įkrovimu bus galima nuvažiuoti išties įspūdingą atstumą – beveik 500 kilometrų.

Didžioji dalis „Model Y“ versijų pirkėjus pasieks 2020-aisiais metais ir pirmiausiai bus gaminami aukštesnės komplektacijos modeliai.

Oficialus „Model Y“ pristatymas:

Štai čia pirmasis bandomasis važiavimas su naujuoju „Model Y“:

Aut. teisės: Technologijos.lt
Autoriai: Darius Verbickas

(45)
(5)
(40)

Komentarai (10)