Galime ženkliai geriau – „Tesla“ atliks papildomus elektromobilio patobulinimus ir Niurburgringo rekordas kris dar kartą (Video)  ()

„Tesla“ patvirtino, kad jų patobulintas naujasis „Model S Plaid“ elektromobilis Niurburgringo lenktynių trasoje užfiksavo 7:20 min. laiką ir „Porsche Taycan“ aplenkė 22 sekundėmis. Tačiau tai dar ne istorijos pabaiga. Kompanija ketina dar patobulinti savo elektromobilį ir užfiksuoti tiesiog įspūdingą rezultatą.

Kaip jau skelbėme kiek anksčiau, viskas prasidėjo nuo „Porsche Taycan“ teigimo, kad jų elektromobilis yra pats greičiausias.

Ir vos tik oficialiai buvo pristatytas „Porsche Taycan“, Elonas Muskas iškart pareiškė, kad pagerins „Porsche Taycan“ užfiksuotą Niurburgringo trasos rekordą.

Pirmiausiai jis pagerino „Laguna Seca“ (Kalifornija) trasos rekordą ir pristatė naujuosius elektromobilio patobulinimus.

Tada pamatėme pirmąjį vaizdo įrašą, kaip Niurburgringe išbandomas „Tesla Model S“ elektromobilis ir galiausiai sužinojome, kad neoficialus „Tesla Model S“ trasos įveikimo laikas 7 minutės ir 23 sekundės.

Dabar „Tesla“ patvirtino šią informaciją ir pasirodo, kad patobulintas „Model S Plaid“ netgi buvo dar greitesnis - 7 minutės ir 20 sekundžių:

Taip pat teigiama, kad šį trasos įveikimo laiką galima dar pagerinti. Dabar „Tesla“ ketina atlikti papildomus elektromobilio patobulinimus, į Niurburgringą grįžti kitą mėnesį ir pasiekti 7 minučių ir 5 sekundžių rezultatą.

„Tesla“ taip pat pasidalino kai kuriais rekordinio trasos įveikimo duomenimis ir iš jų matyti, kad įveikdamas rekordinį trasos ratą, „Model S Plaid“ prototipas pasiekė iki 500 kW galią:

Aut. teisės: Technologijos.lt
Autoriai: Darius Verbickas

(59)
(5)
(54)

Komentarai ()