Galima jį mylėti, galima nekęsti, bet išankstinių „Tesla Cybertruck“ užsakymų jau virš pusės milijono – ir skaičiai nuolat auga (pasivažinėjimas su „Cybertruck“, Video)  ()

Praėjusių metų lapkričio mėnesį pristatytas elektrinis „Tesla Cybertruck“ monstras prikaustė viso pasaulio dėmesį. Vieni iš jo šaiposi iki šiol, o kiti negali sulaukti, kada galės tokį elektromobilį įsigyti. Ir panašu, kad norinčių šio elektromobilio tik daugėja.


Po to, kai oficialiai buvo pristatytas „Cybertruck“, „Tesla“ iškart pradėjo priimti išankstines elektromobilio rezervacijas. Vienam pirkėjui už šią rezervaciją reikia sumokėti 100 dolerių.

Ir vos per savaitę laiko buvo surinkta 200 000 išankstinių rezervacijų, o dar po kelių dienų šis skaičius perkopė ir 250 000.

Įdomu, bet tiek „Tesla“, tiek pats Elonas Muskas jau tyli kelis mėnesius ir naujų oficialių skaičių neturime.

Tačiau „Cybertruck“ rezervacijų turėtojai iš „Cybertruckownersclub.com“ tvirtina turintys šį sąrašą ir remiantis jų skaičiavimais, išankstinių rezervacijų skaičius jau perkopė 500 000.

Čia galite peržiūrėti nuolat atnaujinamą informaciją ir dabar (2020-02-19) išankstinių „Cybertruck rezervacijų skaičius siekia 535 841 arba vidutiniškai po 5 953 automobilius kasdien“.

Skaičius yra įspūdingas. Tiesą sakant toks pats pirkėjų susidomėjimas buvo demonstruojamas ir „Model 3“ elektromobiliui. Tačiau prireikė metų laiko, kol „Model 3“ surinko tokį kiekį išankstinių rezervacijų, o „Cybertruck“ užteko vos trijų mėnesių.

Skaitomiausi Naujausi

Remiantis „Cybertruckownersclub.com“, tik 17 % išankstinių „Cybertruck“ rezervacijų turėtojų nori vieno elektros variklio versijos. Nors ji ir yra pigiausia – apie 37 000 eurų.

Likusieji „Cybertruck“ rezervacijų turėtojai praktiškai pasidalijo per pusę ir nori dviejų bei trijų elektros variklių versijų, kurių kaina prasideda nuo 46 000 eurų.

Primename, kad atsižvelgdama į tokias tendencijas, „Tesla“ atnaujino kiekvienos „Cybertruck“ versijos pasirodymo rinkoje datą:

  • Vieno elektros variklio - „pilnai grąžinamas užstatas. Pilnai suformuoti savo Cybertruck versiją galėsite 2021-ųjų pabaigoje. Gamyba prasidės 2022-ųjų pabaigoje.“
  • Dviejų elektros variklių - „pilnai grąžinamas užstatas. Pilnai suformuoti savo Cybertruck versiją galėsite 2021-ųjų pabaigoje. Gamyba prasidės 2021-ųjų pabaigoje.“
  • Trijų elektros variklių - „pilnai grąžinamas užstatas. Pilnai suformuoti savo Cybertruck versiją galėsite 2021-ųjų pabaigoje. Gamyba prasidės 2021-ųjų pabaigoje.“

Tad „Tesla“ spartina galingesnio – trijų elektros variklių – pikapo gamybos planus ir nukelia mažiau populiaraus – vieno elektros variklio – pikapo gamybą net į 2022-ųjų metų pabaigą.

Pristatomasis „Cybertruck“ filmukas:

Pasivažinėjimas su dviejų elektros variklių „Cybertruck“:

Aut. teisės: Technologijos.lt
Autoriai: Darius Verbickas
(33)
(4)
(29)

Komentarai ()