Kaip apgauti „Tesla“ autopilotą? Pasirodo tai įmanoma, bet teks pasistengti (Video)  ()

„Tesla“ autopilotas yra protingas, bet ar tiek protingas, kad sugebėtų užfiksuoti automobilį palikusį vairuotoją ir sustoti? Štai kas nutiko, kai Chikichu pabandė pro langą iššokti iš važiuojančio „Tesla“ automobilio.


Čia geriausiai tinka frazė: „Tik nebandykite to namie“. Ir mes rimtai. Tikrai nebandykite. Tokie bandymai gali baigtis lūžusiomis rankomis, kojomis ar net dar baisesnėmis traumomis.

Ir visgi. Juk įdomu kaip Youtuberiui Chikichu pavyko apgauti „Tesla“ autopiloto sistemą. Juolab, kad jau ne kartą ir ne du girdėjome apie tai, kokia ji yra pažangi. Pasirodo, kad viena spraga joje yra.

Tačiau „Tesla“ autopilotas tikrai nėra kvailas ir Chikichu tenka pavargti, kol randa būdą jį apgauti.

Vaikinas pirmiausiai parodo, kad kai bandoma atsegti saugos diržą – „Tesla pakvaišta ir automobilis sustoja“.

Tad vaikinas užfiksuoja tą diržą ir tada pabando rankiniu būdu atidaryti važiuojančio automobilio dureles – „Tesla dar labiau pakvaišta ir elektromobilis vėl sustoja“. Kol kas viskas gerai. Autopilotas išlieka budrus.

Galiausiai Chikichu atidaro durelių langą ir pro jį išlipa į lauką. Elektromobilis toliau važiuoja ir „Tesla“ autopiloto sistema nesupranta, kad automobilyje nėra vairuotojo. Vaizdas smagus.

Vargu ar kam nors prireiks pro langą išlipti iš važiuojančio „Tesla“ automobilio, bet pats eksperimentas yra įdomus:

Aut. teisės: Technologijos.lt
Autoriai: Darius Verbickas
(21)
(7)
(14)

Komentarai ()