Elonas Muskas: „kai ateis apokalipsė – jūs džiaugsitės, kad Cybertruck neperšaunamas“. Aiškėja, kad pikapas bus kitoks (Video)  (23)

Labai populiarios „Jay Leno’s Garage“ televizijos laidos vedėjas Jay Leno pasikvietė Eloną Muską. Besivažinėdami „Cybertruck“ pikapu, vyrai aptarė elektrinio pikapo ypatybes, būsimus pokyčius ir vėliau nusprendė pasižiūrėti ar šis elektromobilis tilps į „Boring Company“ po Los Andželu kasamą tunelį.

Jay Leno pasiteiravo Elono, kodėl jie nusprendė „Cybertruck“ pikapo išorinį kėbulo sluoksnį pagaminti iš itin tvirto ir nerūdijančio plieno „Ultra-Hard 30X Cold-Rolled“? To paties lydinio, kuris yra naudojamas ir „SpaceX“ raketoms gaminti. Ir kodėl „Cybertruck“ turi neperšaunamus stiklus?

Elonas atsakė, kad „kai ateis apokalipsė – jūs džiaugsitės, kad Cybertruck neperšaunamas. Mes norime būti apokalipsės technologijų lyderiai“, - šmaikštavo Elonas.

Vėliau dar pridūrė, kad tokie sprendimai tiesiog „yra kieti, super kieti. Tu nori neperšaunamo pikapo, ar nenori?“, - Elonas pasiteiravo Jay Leno, kuris atsakė „aišku, kad noriu.“

„Taigi. Kai su ginklu prieis koks nors niekšelis, tu džiaugsiesi, kad Cybertruck neperšaunamas“, - tvirtino Elonas.

Vyrams besivažinėjant Los Andželo gatvėmis ir besikalbant apie „Cybertruck“, Elonas atskleidė, kad elektrinis pikapas bus kiek kitoks, nei dabar.

„Prieš pradedant [Cybertruck] gamybą, reikia jį kelyje padaryti matomesniu ir bendrai pikapas susitrauks maždaug 5 proc. Tam, kad tilptų įprastame garaže“, - tvirtina Elonas.

Padaryti pokyčiams laiko dar tikrai yra. Elonas planuoja, kad pirmieji „Cybertruck“ bus pradėti gaminti kitais metais.

Vaizdo įrašo pabaigoje Elonas pasiūlo išbandyti po Los Andželu „Boring Company“ kasamą tunelį ir pasižiūrėti ar šis gana didelis „Cybertruck“ tilps.

Kaip jiems sekėsi – neatskleisime. Ar elektrinis pikapas neįstrigo ir kitus smagiausius epizodus pamatysite šiame vaizdo įraše:

Aut. teisės: Technologijos.lt
Autoriai: Darius Verbickas

(42)
(6)
(36)

Komentarai (23)