Pristatytas „OnePlus 8T“: unikalūs baterijos sprendimai, įkrovimas per 15 min., žvėriška galia ir jau aiškios kainos (Video)  ()

Trečiadienį mobiliųjų technologijų bendrovė „OnePlus“ pristatė savo naujausią aukščiausios klasės išmanųjį telefoną „OnePlus 8T“. Po sėkmingo „OnePlus 8“ serijos pristatymo šių metų pavasarį „OnePlus“ toliau tobulina savo produktus ir į naujausią gaminį įdegė keletą naujos kartos technologijų, įskaitant naujai kalibruotą 120 Hz „Fluid AMOLED“ ekraną ir savo visų laikų greičiausio įkrovimo sprendimą – „Warp Charge 65“, rašoma pranešime spaudai.

„Mes suteikiame lygiavertes galimybes naudotis pažangiausiomis technologijomis visiems, įsigyjantiems kurį nors iš „OnePlus 8T“ telefonų, – sako „OnePlus“ vadovas Pete’as Lau. – „OnePlus 8T“ serijos telefonai, išsiskiriantys savo klasėje geriausiu 120 Hz AMOLED ekranu, patobulinta 65 W greitojo įkrovimo technologija ir nauja puikia „OxygenOS 11“ naudotojo sąsaja – tai galingos techninės ir sklandžiai veikiančios programinės įrangos derinys.“

Su „Warp Charge 65“ įkraukite visai dienai per 15 min.

„Warp Charge 65“ yra visų laikų geriausias „OnePlus“ įkrovimo sprendimas, suteikiantis galimybę įkrauti telefoną visai dienai vos per 15 min. Įdiegus dviejų akumuliatorių įkrovimo technologiją, 4500 mAh talpos telefono akumuliatoriui įkrauti tereikia 39 min. – per tiek laiko telefonas visiškai įkraunamas įprastu režimu.

„OnePlus8T“ turi 12 temperatūros jutiklių ir papildomą šifravimo mikroschemą adapteryje bei kabelyje. Tai užtikrina, kad net esant didžiausiai 65 W galiai įkrovimo metu telefono temperatūra išliktų komfortiško lygio. Nesvarbu, ar ruošiatės į darbą ryte, ar teturite pertraukėlę dienos metu, „Warp Charge 65“ įkrovimo sprendimas telefonui grąžins gyvybę per trumpiausią laiką.

120 Hz „Fluid AMOLED“ ekranas

 

Naujajame telefone montuojamas 120 Hz „Fluid AMOLED“ ekranas yra pirmas plokščiasis 120 Hz ekranas, pelnęs A+ įvertinimą pagal „DisplayMate“ standartą. Kiekvienas ekrano perbraukimas ar slinkimas leis mėgautis stebėtinai sklandžiu vaizdu, todėl vartotojai galės mėgautis žaisdami intensyviausius žaidimus ir lengvai naršyti socialinių tinklų puslapius, atsiveriančius žvilgsnį prikaustančiame ekrane.

„OnePlus 8T“ ekranas pasižymi didžiausiu spalviniu tikslumu, koks tik galimas, JNCD reikšmė (tik pastebimas spalvų skirtumas) – 0,3. FHD+ 2.5D lenktas ekranas taip pat pasižymi itin dideliu, iki 1100 nitų ryškumu, todėl vaizdai yra aiškesni net ryškioje saulės šviesoje. Be to, naudojant automatinį ekrano šviesumo parinkimą pats telefonas pasirinks vieną iš 8192 ryškumo lygių, todėl perėjimas nuo vieno ryškumo lygio prie kito yra nepastebimas ir lengvai pritaikomas prie aplinkos.

Puikus veikimas ir funkcijos

„OnePlus 8T“ įdiegta pavyzdinė „Qualcomm Snapdragon 865 5G“ mobilioji platforma ir „Snapdragon X55 5G“ modemo ir RD sistema su jungtimi, perduodančia duomenis kelių gigabitų per sekundę sparta, atitinkančia 5G ryšio standartą (jeigu telefonas veikia 5G standarto tinkle); profesionalų lygio kamera, nuskaitanti milžinišką kiekį pikselių; žaidimų, pasižyminčių ypač tikroviška grafika, funkcijos ir intuityvi DI sistema. Didžiausią veikimo galią užtikrina dvejopo režimo NSA + SA 5G sistema ir „Wi-Fi 6“ palaikymas, didesnė ir patikimesnė duomenų perdavimo sparta.

 

Dėl atminties, atitinkančios UFS 3.1 standartą (iki 256 GB), „OnePlus 8T“ veikia greičiau ir stabiliau. Išskirtinė techninė įranga sklandžiau įrašo ir atkuria 4K vaizdo įrašus, naudodama mažiau akumuliatoriaus energijos, todėl galima naudotis 5G tinklo spartos teikiamais privalumais ir transliuoti didelės raiškos vaizdo įrašus arba žaisti daug galios reikalaujančius žaidimus keliaujant.

Pažangi keturių objektyvų sistema

„OnePlus 8T“ turi įtaisytą universalią pažangią kamera, kad kiekvieną akimirką galėtumėte įamžinti su smulkiausiomis detalėmis. Keturių kamerų sistemą sudaro 48 MP pagrindinė kamera su optinio vaizdo stabilizavimo funkcija, taip pat 16 MP ir specialūs makroobjektyvai ir monochrominiai objektyvai, suteikiantys galimybę fotografuoti kaip studijoje net ir judant.

„OnePlus 8T“ 123 laipsnių kampo objektyvas suteikia naują vaizdų perspektyvą: galima puikiai nufotografuoti atsiveriančius kraštovaizdžius, architektūrą ir kitus objektus, kuriems aprėpti reikalingas ypač platus laukas. Objektyvas garantuoja aiškius vaizdus įvairiomis apšvietimo sąlygomis – net naktį ar tamsoje, veikdamas patobulintu „Nightscape“ režimu.

 

Universali „OnePlus 8T“ kamera užfiksuoja net ir greičiausio vyksmo momentus, nes įdiegta pažangi vaizdo stabilizavimo programinė įranga. Naujasis „Video Portrait“ režimas skirtas fotografuoti sukuriant „bokeh“ efektą (fotografuojamo žmogaus vaizdas aiškus, o aplinka susilieja), pagrįstą vaizdą analizuojančia DI technologija.

Gražus dizainas

„OnePlus 8T“ yra dviejų naujų įspūdingų spalvų: jūros žalios („Aquamarine Green“) ir mėnesienos sidabrinės („Lunar Silver“). „Aquamarine Green“ versija pasižymi difuziniu atspindžiu – tai šviesos lūžimas įvairiais kampais ir sklidimas įvairiomis kryptimis. Dėl to paviršius spindi ir atrodo švaresnis, nes matoma mažiau pirštų atspaudų ant blizgančios stiklinės telefono nugarėlės.

Kuriant „Lunar Silver“ versiją pasinaudota „OnePlus“ aukščiausios kokybės matinio stiklo savybėmis, kad šalto pilko atspalvio estetinis rafinuotumas atitiktų neprilygstamą naudojimosi šiuo telefonu patogumą.

„OxygenOS 11“ – neįtikėtinas sklandumas

 

„OnePlus 8T“ yra ne tik pirmas „OnePlus“ įrenginys, kuriame įdiegta naujausia „OnePlus“ vartotojo sąsajos versija – „OxygenOS 11“, bet ir pirmas ne „Google“ gamybos telefonas su „Android 11“ programine įranga. „OxygenOS 11“ atnaujina „OnePlus“ vartojimo patirtį: patobulintas išdėstymas, įspūdingas dizainas, naudingos funkcijos, kurios palengvina valdymą viena ranka ir daro jį intuityvesnį.

„OxygenOS 11“ suteikia daugybę naujai optimizuotų animacijų bei valdymo gestų ir yra daugeliu atžvilgių pritaikytas naudotojo reikmėms, pvz., siūloma 11 naujų „Always On Display“ laikrodžio parinkčių, patobulintas valdymas vienos rankos gestais, „Zen Mode 2.0“ režimas. Švarumo įspūdis ir pojūtis skatina naudotojus supaprastinti kasdienes užduotis, veikti efektyviau ir mėgautis geresne, asmeniškesne naudotojo patirtimi.

Kaina ir prekybos pradžia

„OnePlus 8T“ bus galima iš anksto užsisakyti svetainėje OnePlus.com.

Nuo spalio 20 d. „OnePlus 8T“ bus galima įsigyti iš mobiliojo ryšio operatorių, kaina – 599 EUR (128 GB) ir 699 EUR (256 GB).

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(17)
(3)
(14)

Komentarai ()