Nissan 2057 metų automobilio koncepcija  (1)

Tesiame Los Andželo autosalono metu vykusio automobilių dizainerių konkurso Design Los Angeles, kurio metu įvairios kompanijos galėjo nustebinti lankytojus ir žiuri narius pačiomis beprotiškiausiomis fantazijomis, pristatymą. Kaip ir anksčiau publikuoti Honda ir Mazda modeliai, ši Nissan koncepcija taip pat sukurta temai „2057 metų robotomobilis“.

Nissan pristatyta koncepcija pavadinta OneOne vardu. Taigi, vėlei asmeninio automobilio prototipas. Visgi Nissan didelį dėmesį atkreipė į šeimyninius žmonių poreikius, tad OneOne nėra vien transporto priemonė. Dėka ateityje patobulėsiančių navigacijos technologijų ir kalbos sintezatorių, naujasis modelis sugebės savarankiškai vykdyti daugelį operacijų - tarkim, nuvežti vaikus į mokyklą arba iš parduotuvės pristatyti prekes.

Robomobilis sugeba lankstytis aplink centrinę savo ašį, tuo pačiu keisdamas ilgį ir formą. Taip nuo pažemėjusio sportinio prototipo, skirto užmiesčio trasoms, iki aukšto, bet kompaktiško varianto miesto gatvėmis. Be to, padidintas kompaktiškumas pravers parkuojantis mažose aikštelėse.

Energiją OneOne gaus iš daugelio šaltinių - jį bus galima pakrauti iš tokių pat modelių, naudoti Saulės ir vėjo energiją. Žodžiu, neabejotinai OneOne bus elektromobilis, sugebantis išnaudoti pagrindinius atsinaujinačius energijos šaltinius.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: