„Samsung“ muzikinių telefonų viliotinis išrankiausiems  (0)

Pasaulinė mobiliųjų telefonų pramonės lyderė „Samsung“ sukūrė naują muzikinių telefonų liniją, kurios modeliuose šimtu procentų suderintos muzikinio grotuvo ir mobiliojo telefono funkcijos. Naujuosiuose „i450“, „F330“ ir „F210“ telefonuose įdiegtos technologijos yra suderintos su tinklalapiuose įsigytais muzikiniais failais, o vartotojo sąsaja patobulinta taip, kad telefono funkcijų valdymas būtų dar patogesnis ir spartesnis. Naujuosiuose telefonuose „Samsung“ optimizavo muzikinių telefonų fizinę vartotojo sąsają (Physical User Interface, PUI) taip, kad ji idealiai tiktų muzikos klausytojams ir suteiktų galimybę klausyti muzikos net tada, kai mobilusis telefonas yra išjungtas.

Šiuose modeliuose įdiegtas originalus „Bang & Olufsen®“ pagamintas stiprintuvas „ICEpower®“ vartotojams leidžia mėgautis puikia garso kokybe tiek klausant muzikos per ausines, tiek per garsiakalbius. Be to, stiprintuvas taupiai vartoja energiją, todėl muzikinio telefono akumuliatorius veikia ilgiau. „Samsung“ muzikiniuose telefonuose įdiegtos technologijos yra visiškai suderintos su tinklalapiuose įsigytais failais, todėl jie gali atkurti įvairius formatus (MP3, AAC, AAC+, e-AAC+, WMA, WMDRM), o išorinės atmintinės modulyje galima išsaugoti dar daugiau muzikos. „Stengėmės išsiaiškinti, ko muzikos mėgėjai tikisi iš muzikinių telefonų. Esu tikras, kad naujoji telefonų linija – geriausias sprendimas vartotojams. „i450“, „F330“ ir „F210“ muzikiniai telefonai 100 proc. atlieka ir telefono, ir muzikos grotuvo funkcijas, jie yra funkcionalūs, stilingi ir paprastai valdomi“, - sako „Samsung“ telekomunikacinių tinklų padalinio prezidentas Geesung Choi. Patrauklaus dizaino „Samsung SGH-i450“ yra dvipusis sustumiamas telefonas su lytėjimui jautriu muzikos funkcijų valdymo ratu, turi įvairias daugialypės terpės funkcijas. Pastūmus viršutinę telefono dalį į bet kurią pusę, galima valdyti ir muzikines, ir mobiliojo telefono funkcijas. Pastūmus aukštyn, matomos galingos sumaniojo telefono funkcijos, kurias lemia trečios kartos operacinė sistema „Symbian S60“: „i450“ muzikiniame telefone veikia pažangi parsisiuntimo programa ir sparčios daugiaprocesės funkcijos 3,6 Mbps HSDPA jungtimi. Pastūmus žemyn, telefonas tampa muzikos grotuvu su lytėjimui jautriu valdymo ratu, kuriuo paprasta valdyti daugialypės terpės meniu. „i450“ turi unikalią muzikos vartotojo sąsają ir gali atkurti įvairius muzikos failų formatus, o vidinė 35 MB atmintinė ir iki 4 GB talpos microSD™ lizdas leidžia išsaugoti dar daugiau muzikos. Metaliniai garsiakalbiai su „ICEpower®” stiprintuvu muzikinio telefono vartotojams užtikrina neprilygstamą garso kokybę. Numatoma kaina apie 360 eurų.

„Samsung SGH-F210“ yra susukamas naujoviško MP3 dizaino muzikinis telefonas su ant kaklo kabinamomis ausinėmis. Susuktas „F210“ atrodo kaip MP3 grotuvas, turintis muzikos funkcijų valdymo ratuką ir horizontalų displėjų, kuriame rodomas grojaraštis, tembrų nustatymai ir informacija apie kūrinį. „F210“ yra puikiai suderintas su naujausios versijos „Windows Media Player 10”. Telefone įdiegtas muzikos vedlys, padedantis pasirinkti garso nustatymus ir muzikinės bibliotekos funkcija, leidžianti muziką suskirstyti į įvairius aplankus. Naudojantis MTP technologija, muzikos failus galima iš kart perkelti į esančius aplankus, todėl nereikia iš naujo įvesti duomenų. Telefoną atsukus, jis atrodo kaip įprastas mobilusis telefonas. Turėdamas jau pažįstamą 3 x 4 klaviatūrą telefonas palaiko pažangias mobiliojo telefono funkcijas, o 1 GB vidinė atmintinė ir įdedama iki 2 GB talpos microSD kortelė leidžia išsaugoti dar daugiau informacijos. Kaina apie 280 eurų.

„Samsung SGH-F330“ yra itin plonas, 3,5 mm pločio sustumiamas muzikinis telefonas su HSDPA jungtimi ir dar pažangesnėmis muzikinėmis funkcijomis bei dizainu. „F330“ turi orlaivio režimą ir patobulintą daugiaprocesę aplinką, todėl vienu metu galima klausytis muzikos ir naudotis kitomis telefono funkcijomis. Priekyje ir šonuose esantys išoriniai muzikinių funkcijų valdymo mygtukai leidžia paprastai ir tiesiogiai valdyti muziką. Mobilusis telefonas atkuria įvairius failų formatus, turi greitą sinchronizaciją su „Windows Media Player” bei muzikos papildymo galimybę. Muzikiniame telefone „F330“ įdiegta 3,6 mbps HSDPA jungtis, 2,0 megapikselių kamera ir iki 2 GB microSD™ lizdas. Kaina apie 260 eurų.

 

„SGH-i450“ charakteristikos

Standartas

HSDPA 3,6 mbps, UMTS, EDGE (900, 1800, 1900, 2100)

Kamera

2 megapikselių kamera ir VGA kamera

Displėjus

2,4 colių GVGA TFT (262 tūkst. spalvų)

Funkcijos

Symbian v9.2, S60 v3rd Edition Feature Pack 1

„Ice power” garso sistema (B&O)

Bluetooth 2.0 (A2DP), USB 2.0 HS

OMA DRM v 2.0, MTP, FM radijas, 3,5 mm ausinių lizdas

Lytėjimui jautri sąsaja

Atmintinė

35 MB vidinė atmintinė ir micro SD

Dydis

101 x 52 x 17,8 mm

  • Specifikacijos gali būti pakeistos be perspėjimo.

 

SGH-F330 charakteristikos

Standartas

HSDPA 3,6 mbps; 900, 1800, 1900 MHz, 2,1 GHz

Kamera

2 megapikselių CMOS kamera, VGA kamera

Displėjus

2,1 colių QVGA TFT LCD (262 tūkst. spalvų)

Funkcijos

MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA

Ilgai atkuria muziką (iki 2 val.)

Muzikos biblioteka (pažangi muzikinė vartotojo sąsaja, GUI), muzikos atpažinimas

Bluetooth 2.0, spartusis USB 2.0, MTP, WMDRM

Įprasta naršyklė

Atmintinė

24 MB vidinė atmintinė ir micro SD

Dydis

103 x 48 x 13,5 mm

* Specifikacijos gali būti pakeistos be perspėjimo.

 

SGH-F210 charakteristikos

Standartas

GPRS, EDGE Tri-band (900, 1800, 1900)

Kamera

2 megapikselių kamera

Displėjus

1,46 colių 128 x 220 TFT (262 tūkst. spalvų)

Funkcijos

Muzikos biblioteka, MTP, WMDRM, muzikos atpažinimas

FM radijas su RDS

Ilgai atkuria muziką (iki 20 val.)

Bluetooth 2.0, USB 2.0, MTP, WMDRM

Daugiaprocesė aplinka, orlaivio režimas

Atmintinė

1 GB Flash atmintinė ir micro SD

Dydis

87,8 x 31 x 20,5 mm

* Specifikacijos gali būti pakeistos be perspėjimo.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(2)
(0)
(1)

Komentarai (0)