CES 2009 parodoje „Samsung“ pristatė savo naujausius gaminius  (1)

2009 m. tarptautinėje buitinės elektronikos parodoje (CES) „Samsung Electronics“ pristatė daugybę naujų produktų ir funkcijų metinėje bendrovės spaudos konferencijoje. Toliau pateikiame bendrovės atstovų pranešimo santrauką kartu su naujų gaminių iliustracijomis – tai turėtų būti įdomu „Samsung“ gaminių gerbėjams.

Šių metų „Samsung“ pasiūlymai pelnė 46 CES inovacijų apdovanojimus (CES Innovations Awards), tad dar labiau sustiprėjo bendrovės pozicijos vaizduoklių, skaitmeninių muzikos grotuvų ir namų kino sistemų srityse. Bendrovės atstovai pabrėžia, jog praėjusiais metais daug dėmesio „Samsung“ skyrė pastangoms kuriant draugiškus aplinkai produktus. „Samsung“ produktų serija, demonstruota Las Vegase, sudaryta iš naujausių technologijų ir apdovanotų produktų, kurie naudotojams bus prieinami 2009 metais. „Samsung“ pristatė 22 collių 120hz 3D vaizduoklį „Samsung 2233RZ“,suderinamą su naująja „Nvidia® GeForce 3D® Vision™“ vaizdo plokšte suteikia 3D įspūdžių ir neįtikėtiną vaizdo kokybę. 2233RZ vaizduoklis kartu su pažangia NVIDIA programine įranga automatiškai konvertuoja 350 žaidimų į stereo 3D vaizdą, žaidimų nereikia specialiai tobulinti. Naujausios technologijos aktyviųjų akinių su pažangiausia optika vaizdas du kartus raiškesnis, o apžvalgos kampas itin platus palyginti su „pasyviais“ akiniais. 3D akiniai sukurti taip, kad naudotojai gali tuo pat metu patogiai nešioti įprastinius regėjimą koreguojančius akinius. Tad ir nešiojantieji akinius gali patogiai mėgautis įtraukiančiu stereo 3D vaizdu. „Samsung“ pristatė antros kartos DVD grotuvą DVD-H1080. Vos didesnis nei DVD diskais, kurį jis groja, įtaisas sveria mažiau nei kilogramą. Nors jo dizainas minimalistinis, funkcijų sąrašas išties įspūdingas. DVD-H1080 grotuvas palaiko 1080p (Full HD) vaizdo formatą, gali konvertuoti standartinių DVD vaizdą į 720p, 1080i ar 1080p formatus. Be to, „USB Host Play“ funkcija suteikia nemažai daugialypės terpės failų peržiūros galimybių, tarp kitų palaiko ir DivX, MP3, JPEG failus

CES 2009 parodoje pristatytos šešios naujos vaizdo kameros, tarp jų HMX-H106, pagrindinė pilnos raiškos (full-HD) vaizdo kamera, kurioje įdiegta vidinė našesnė ir patvaresnė 64 GB SSD atmintinė. „Samsung“ taip pat pristatė kamerą SMX-F34, naujos karto kompaktinę skaitmeninę vaizdo kamerą, suderinamą su „YouTube™“.

„Samsung“ taiko emocinį ir intuityvų būdą tenkinti produktų naudotojų poreikius. Skaitmeninis fotoaparatas HZ10W yra pirmasis pasaulyje su 24mm plačiakampiu objektyvu ir 10X optiniu artinimu. HZ10W fotoaparate taip pat įdiegta aukštos raiškos (HD) vaizdo įrašymo galimybė.

Pristatyti naujieji 8000, 7000 ir 6000 serijų „Samsung“ šviesos diodų aukštos raiškos (LED HDTV) televizoriai, pasak pranešimų autorių, pirmiausia iš kitų konkurentų išsiskirs mažu energijos suvartojimu. Be to „Samsung“ pristatė pilną nuo 40—55 colių skersmens didelio kontrasto LED televizorių liniją. Visi „Samsung“ LED televizoriai prisideda prie draugiškos aplinkai bendrovės vizijos. Jie naudoja mažiau nei 40 % energijos, reikalingos įprastiniams skystųjų kristalų (LCD) televizoriams, kurių ekranus iš dugno apšviečia fluorescencinės lempos. Naujoje linijoje yra ir B6000, vienas iš ploniausių rinkoje esančių LED televizorių su derintuvu viduje ir ploniausia pasaulyje kabinimo ant sienos sistema. „Samsung“ 6, 7, 8 ir 9 serijų LED televizoriai pažymėti CES inovacijų apdovanojimais.

„Samsung“ taip pat pristatė naujausią daugialypės terpės grotuvą P3. Mažiau nei 1 cm storio P3 veikia vaizdo grotuvas su trijų colių įstrižainės ekranu, studijos kokybės garso grotuvas, nešiojamas nuotraukų albumas, asmeninis diktofonas ir FM radijas. Be to, „EmoTure™“ naudotojo sąsaja su aktyviu lietimu leidžia išmėginti tokias funkcijas kaip braukimas pirštu per ekraną perjungiant garso takelius arba persukant vaizdo failą.

CES 2009 žymi svarbų „Samsung“ ir „Yahoo!“ bendradarbiavimo žingsnį pristatant „Internet@TV — Content Service“ paslaugą plokščiaekraniuose „Samsung“ televizoriuose, naudotojams suteikiančią galimybę mėgautis daugybe įvairiausio skaitmeninio turinio, anksčiau prieinamo tik internetu. Naujoji funkcija veiks „Samsung“ 2009 m. 7, 8 ir 9 serijų šviesos diodų, skystųjų kristalų ir plazminiuose (LED, LCD, plasma) televizoriuose, ją bus galima pasiekti per įdiegtą interneto kabelio lizdą arba naudojant išorinį bevielio ryšio Wi-Fi USB raktą. „Internet@TV — Content Service“ yra „Samsung“ iniciatyvos „Medi@2.0“ išdava ir pagrindinė „Tobulos patirties“ koncepcijos dalis. „Samsung“ taip pat atnaujino „Content Library Flash“ biblioteką, iš kurios tarnybinių stočių naudotojai gali internetu tiesiai į televizorius parsisiųsti įvairų turinį.

CES 2009 parodoje apdovanoti „Samsung“ namų prietaisai. Parodoje kompanija pristatė dvivėrį šaldytuvą su apatiniu šaldiklio stalčiumi (angl. French Door) su 7 colių skystųjų kristalų lietimui jautriu ekranu ir iš priekio pakraunamą skalbyklę su garo džiovintuvu, skalbiančią ypač tyliai net aukščiausiu sukimo greičiu. Šis šaldytuvas yra CES 2009 inovacijų apdovanojimų nugalėtojas dizaino ir inžinerijos srityje, o skalbyklė pelnė ekologiško dizaino apdovanojimą.

Šiuo metu yra pagrindinis naujausių „Samsung“ „Blu-ray“ produktų linijos prietaisas yra BD-P4600 grotuvas. Liniją taip pat sudaro trys grotuvai ir trys namų kino sistemos, tarp jų HT-BD8200, „Blu-ray“ namų kino garso sistema viename bloke.

Geriausios inovacijos apdovanojimas skirtas „Samsung MBP200 pikoprojektoriui. Mažą ir lengvą nešiojamą MBP200 projektorių galima prijungti prie mobiliųjų telefonų ir nešiojamųjų kompiuterių. Jame naudojamas „Texas Instruments“ DLP® pikolustas leidžia įprastinio poros colių skersmens ekrano vaizdą paversti 50 colių ekranu ir dalintis vaizdais su kitais. Taip pat galima lengvai perkelti failus ir projektuoti vaizdą naudojant „microSD“ kortelių lizdą. MBP200 forma paprasta, o įmontuotame 2,2 colio QVGA LCD ekrane galima privačiai peržiūrėti turinį.

„Samsung“ išplėtė galimybes perduoti bevielį aukštos raiškos turinį tarp skirtingų produktų grupių. Kai kuriuose plokščiaekraniuose didelės raiškos (HD) televizoriuose įdiegta bevielė DNLA technologija, tam tikrų modelių „Blu-ray“ grotuvai turi WiFi ryšio galimybę su specialiu bevieliu raktu.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: