TOP 10 geriausių pasiūlymų savaitės pabaigai: išmanusis šepetėlis, kuris padeda išvengti dantų emalio pažeidimų bei dantenų kraujavimo ir nuolaidų kuponas lazeriniam matuokliui, laimėjusiam „Reddot Design“ apdovanojimą (Video, 2019 m. 15 savaitė)  ()

Geriausi kainų pasiūlymai savaitės pabaigai: - 28 % nuolaida išmaniajam dantų šepetėliui „Oclean Air“ (iš Čekijos sandėlio) - 15 % nuolaida pilnai automatiniam multimetrui „Apexel ET8103“ - 16 % nuolaida 3D spausdintuvui „Creality Ender 3“ - 5 % nuolaida vaikiškam išmaniajam dantų šepetėliui (su nuolaidos kuponu) - 17 % nuolaida išmaniajam laikrodžiui „NO.1 DT 28“ - 20 % nuolaida naujos kartos išmaniosioms svarstyklėms „icomon FG263ULB“ (su nuolaidos kuponu) - 33 % nuolaida naujos kartos lazerinis atstumo matuoklis „Alfawise LS-1“ (su nuolaidos kuponu) - 13 % nuolaida robotui siurbliui „Alfawise V8S“ (iš Čekijos sandėlio) - 28 % nuolaida 9000 liumenų LED žibintuvėliui - 4 % nuolaida naujos kartos rankiniam dulkių siurbliui „Alfawise AR182BLDC“

1. Iš Čekijos sandėlio išmanusis dantų šepetėlis „Oclean Air“ - su slėgio jutikliu, kuris padeda išvengti dantų emalio pažeidimų

32.40€ | 28 % nuolaida, iš Čekijos sandėlio | „Oclean Air“ specifikacijos, atsiliepimai

„Oclean Air“ – tai dantų šepetėlis, kuris yra aprūpintas papildomomis išmaniosiomis funkcijomis – dinamiškai keičia valymo intensyvumą pagal spaudimo jėgą, turi magnetinį variklį ir yra rekordiškai greitai įkraunamas. Šių funkcijų pagalba išmanusis dantų šepetėlis leidžia užtikrinti maksimalų komfortą dantų valymo metu, o kas svarbiausia vėliau taip pat pateikia patarimus, kurie laikui bėgant naudotojui padeda suformuoti dar geresnius dantų valymo įpročius.

Aš įsigijau šį šepetėlį, nes turėjau problemų su dantenomis ir buvau labai pavargęs naudotis įprastais dantų šepetėliais dėl šių savo problemų. Labai džiaugiuosi savo pasirinkimu. „Oclean Air“ nuvalo dantenas labai švelniai ir leidžia jaustis maloniai. Baterijos tarnavimo galimybės taip pat yra neįtikėtinos, o dar paminėti galima ir nuostabų „Oclean Air“ dizainą bei patogų naudojimą kelionių metu. (Raul)

Kaina

Tikrinta 2019 04 12

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • Gearbest - 32.40€.
 • Iš Čekijos sandėlio. Siuntimas kainuos 5.32€.
 • „AliExpress“ - 44.10€.

Tai nuostabus gaminys - vibruoja beveik taip pat kaip „Xiaomi Oclean One“, baterija atlaiko kaip „Xiaomi Soocas Soocare X3“, o kainuoja pigiau už visus savo konkurentus. 

Na taip, jis turi tik 3 valymo režimus vietoje 4-5, bet dažnam pakaks ir tiek. Programėlė turi visas standartines „Oclean“ programėlių funkcijas, tad mažai kuo nusileidžia brangiausiems analogams. 

Panašu, kad kurdamas šį šepetėlį gamintojas stengėsi surasti optimalų santykį tarp parametrų ir kainos. Kaip tai jam pavyko, vertinkite patys - nors kompromisų turi, tačiau pagal kainą ir kokybę tai tikrai įspūdingas gaminys. 

Pavyzdžiui, „Oclean Air“ jaučia, kada dantys yra valomi per daug stipriai. Kitaip sakant, šis išmanusis dantų šepetėlis atsižvelgia į slėgio rodmenis bei pagal tai adaptyviai reguliuoja dantų šepetėlio vibracijos dažnį. Toks sprendimas yra labai naudingas dėl tos priežasties, nes padeda išvengti dantų emalio pažeidimų ir dantenų kraujavimo.

Be to, „Oclean Air“ dantų šepetėliui taip pat labai daug pranašumo suteikia taikomoji programa. Jos pagalba galima pasirinkti ne tik vieną iš trijų „Oclean Air“ darbo režimų, bet ir daugiau nei 100 specialių burnos higienos priežiūros valymo programų. Ši taikomoji programa taip pat gali sudaryti specialią dantų valymo priežiūros programą atsižvelgdama į jūsų amžių, lytį ar netgi valgymo įpročius.

Galiausiai norisi atkreipti dėmesį ir į tai, kad „Oclean Air“ pasižymi optimizuota baterijos įkrova bei ženkliai sumažinta baterijos talpa. Pavyzdžiui, „Oclean Air“ bateriją pilnai įkrauti galima per 2 valandas, tuo tarpu anksčiau šio gamintojo pristatyto elektrinio dantų šepetėlio-flagmano „Ocean One“ geriausias pasiektas rezultatas – pilnas baterijos įkrovimas per 3,5 valandos.

Įdomu ir tai, kad „Oclean Air“ turėdamas 800 mAh talpos bateriją be papildomos įkrovos gali tarnauti iki 30 dienų, kai tuo tarpu „Ocean One“ su daugiau nei tris kartus didesnės talpos baterija atlaiko apie 60 dienų.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 4.8 balai iš 5 (101 vertinimai)
 • Vibracijos dažnis: 40000 kartų per minutę;
 • Baterija: 800 mAh; vienu įkrovimu energijos užtenka apie 30 dienų valantis du kartus per dieną; įkrovimo laikas – 2.5 val.; belaidis įkrovimas su specialiu gražaus dizaino magnetiniu stovu.
 • Valymo režimai 3: įprastas valymo, balinimo ir masažo;
 • Galvutės: galvutės yra keičiamos, su vokiškais „Pedex“ dantų šepetėlio šereliais. Patvirtintais FDA, jog neturi lakiųjų BPA junginių.
 • Atsparumas vandeniui: IPX7 reitingas - pilnas atsparumas vandeniui (atsparus visas įrenginys);
 • Ryšiai: „Bluetooth 4.2“
 • Programėlė: „Oclean“, prisijungia „Bluetooth“ ryšiu. Galima nustatyti 3 valymo režimus. 20 basinių valymo programų. 100+ skirtingų galimybių burnos higienos priežiūrai. Jei sunku išsirinkti, programėlė pati pasiūlys pagal jūsų amžių, lytį, valgymo įpročius ir kitus parametrus.  Pateikia labai daug naudingos informacijos apie dantų valymą. Programėlė pateiks ir kitos naudingos informacijos, informuos apie baterijos atsargas, nurodys įprastą dantų valymo laiką ir šepetėlio galvutės resursą.
 • Išskirtinės savybės: naujos kartos „Maglev“ magnetinis, šerelių neturintis ir itin greitas variklis; slėgio jutikslis, adaptyvus vibracijų dažnis; itin aukšta pagaminimo kokybė; labai aukštos klasės šepetėliai; itin greitas belaidis įkrovimas; valdymas per išmaniąją programėlę su daugybe papildomų funkcijų.
 • Dydis ir masė: 23,3 x 2,2 x 2,2 cm; 91 gramas.

2. Su 15 % nuolaida siūlomas pilnai automatinis multimetras su nuotoliniu būdu aptinkama įtampa „Apexel ET8103“

15.23€ | 15 % nuolaida„Apexel ET8103“ specifikacijos

„Apexel ET8103“ – tai šiuolaikiškas pilnai skaitmeninis bei automatinis multimetras, kuris automatiškai geba identifikuoti matuojamų objekto parametrus (talpą, varžą, įtampą ir t.t.). Šis multimetras taip pat ypatingas tampa dėl integruoto LED žibintuvėlio bei funkcijos, kuris nuotoliniu būdu leidžia aptikti įtampą (gali praversti norint išsiaiškinti kur sienoje yra elektros laidai).

Kaina

Tikrinta 2019 04 12

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“17.10€.
 • AliExpress15.23€
 • Dabar parduodamas su 15 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas už 0.93€.
 • 98.1% teigiami atsiliepimai apie pardavėją 

Elektroninių prietaisų namuose yra tikrai daug. Jeigu jie pradeda veikti netinkamai, pirminei jų diagnostikai dažniausiai prireikia multimetro. Problema šiuo atveju yra tokia, kad apie šį prietaisą pagalvojame tik tuomet, kai jo reikia čia ir dabar. Skaitytojams, kurie šio nepatogumo nori išvengti ateityje, rekomenduojame šiuolaikišką multimetrą „Apexel ET8103“.

„Apexel ET8103“ kaip ir kiekvienas multimetras gali matuoti, srovę, įtampą, varžą, talpą, tačiau ypatingas tampa dėl tos priežasties, nes visus šiuo parametrus geba aptikti automatiškai. Kitaip sakant, šio multimetro naudotojui nereikia rūpintis ir iš anksto pasirinkti matuojamo parametro, nes šį darbą „Apexel ET8103“ tiesiog atlieka automatiškai. Tai itin naudingas sprendimas mažiau patyrusiems multimetro naudotojams.

Pavyzdžiui, įsigijus senesnės kartos multimetrą matuojamą parametrą ir jo preliminarias matavimo ribas tenka nustatyti rankiniu būdu. Didžiausias pavojus yra tas, kad šiuos parametrus nustačius neteisingai, atliekant matavimą kartais netgi galima sugadinti multimetrą. Tuo tarpu įsigijus „Apexel ET8103“ multimetrą šie pavojai negresia, nes reikiamus matuojamus parametrus multimetras parinks pats automatiškai.

Multimetras „Apexel ET8103“ ypatingas tampa dar ir dėl tos priežasties, nes turi integruotą LED žibintuvėlį. Toks sprendimas gali praversti tikrai labai įvairiose situacijose, tačiau yra labai naudingas ir multimetrą naudojant pagal paskirtį. Pavyzdžiui, „Apexel ET8103“ integruotas LED žibintuvėlis gali puikiai pasitarnauti neapšviestame kieme žiemos sezono metu norint išmatuoti automobilio akumuliatoriaus įtampa. Sprendimas labai paprastas, bet tikrai padeda taupyti laiką ir energiją.

Galiausiai norisi pabrėžti, kad „Apexel ET8103“ gali tapti nepakeičiamu įrankiu atliekant namų remontą. Šis multimetras gali pasigirti integruota NCV funkcija, kuri padeda nuotoliniu būdu aptikti įtampą. Trumpai tariant, naudojantis „Apexel ET8103“ NCV funkcija galima lengvai identifikuoti kaip sienose yra išvedžioti laidai. Tai iš tiesų naudinga funkcija, kuri leidžia jaustis saugiai ir užtikrintai atliekant bet kokius ręžimo darbus.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 4.6 balai iš 5 (15 vertinimai)
 • Matuojami parametrai: varža, įtampa, talpa, srovė, diodai, grandinės tikrinimas, NCV.
 • Maitinimas: 2x AAA tipo baterijos.
 • Darbo temperatūra: 0 – 40 oC.
 • Papildomos funkcijos: pašvietimą turintis LCD ekranas; galimybė nuotoliniu būdu aptikti įtampą (NCV); integruotas LED žibintuvėlis; automatinis parametrų aptikimas.
 • Matmenys ir svoris: 13,9 x 6,3 x 2,85 cm; 250 g.

3. Su 16 % nuolaida siūlomas 3D spausdintuvas „Creality Ender 3“

180€ | 16 % nuolaida | „Creality Ender 3“ specifikacijos, atsiliepimai

Pats perkamausias šio sezono 3D spausdintuvas - „Creality Ender 3“. Tai yra kompaktiškas ir labai geru kainos ir kokybės santykiu pasižymintis 3D spausdintuvas. Jį įsigiję pirkėjai ir apžvalgininkai teigia, kad tai vienas geriausių 3D spausdintuvų pradedantiesiems.

Puikus spausdintuvas už puikią kainą. Labai paprasta jį surinkti. Aš su savo 6-erių metų sūnumi jį surinkau greičiau nei per valandą. Visos reikalingos dalys ir varžtai aiškiai sužymėti. Ekstruderis yra gerai sukalibruojamas. Aš tikrai rekomenduoju šį spausdintuvą tiems, kurie dar tik ieško savo pirmojo 3D spausdintuvo – tikrai nenusivils. (Federico S.)

„Creality Ender 3“ yra geriausias 3D spausdintuvas savo kainos kategorijoje. Jis spausdina greitai, jį lengva surinkti, jis tinka pradedantiesiems. Dar daugiau - jis yra šiek tiek saugesnis už kitus rinkoje siūlomus panašius 3D spausdintuvus, nes turi uždarą maitinimo bloką. „Creality Ender 3“ apžvalga

Kaina

Tikrinta 2019 04 12

 • Lietuvoje - neparduodamas
 • Gearbest - 180€.
 • Nemokamas siuntimas į Lietuvą.

„Creality Ender 3“ yra kompaktiškas ir nebrangus 3D spausdintuvas. Jis labai tinka ir jau patyrusiems profesionlamas, ir ypač tiems, kurie dar tik ketina išbandyti 3D spausdintuvų galimybes.

Tiek pirkėjai, tiek ir apžvalgininkai sutinka, kad „Creality Ender 3“ yra vienas geriausių biudžetinių 3D spausdintuvų. Tiesa, jis yra ganėtinai panašus į „Alfawise U20“ 3D spausdintuvą, tačiau turi ir nemažai skirtumų.

Pirmiausiai, „Creality Ender 3“ yra lengvesnis net 4 kilogramais už „Alfawise“ spausdintuvą. Taip pat jo spausdinimo erdvė yra mažesnė.

Jei 12 kilogramų sveriantis „Alfawise U20“ turi 300 x 300 x 400 mm dydžio spausdinimo erdvę, tai „Creality Ender 3“ – 220 x 220 x 250 mm. Tai reiškia, kad „Creality Ender 3“ spausintuvas gali maksimaliai spausdinti 25 cm aukščio ir 22 cm gylio bei pločio daiktus. O tai yra kiek mažesnių parametrų daiktai, lyginant su „Alfawise U20“.

Didelis darbastalis šildomas – vos per 5 minutes gali pasiekti net 110 laipsnių pagal Celsijų. Tai padeda pirmiesiems sluoksniams geriau prilipti, todėl pasiekiamas geresnis rezultatas, lengviau išvengti broko.

Prie kokybės užtikrinimo prisideda ne tik šildomas spausdinimo padėklas, bet ir tai, kad „Creality Ender 3“ turi 0,4 mm diametro galvutę, kuri pasiekia net 255 laipsnių temperatūrą. Tai reiškia, kad užpildų pasirinkimas yra labai platus.

Galima lieti vos 0,1 mm storio sluoksnius, o spausdinimo greitis siekia 180 mm/s. Tad šiais parametrais „Creality Ender 3“ yra labai panašus į brangesnį 3D spausdintuvą „Alfawise U20“.

Visgi, „Creality Ender 3“ palaikomos temperatūros yra šiek tiek aukštesnės, o ir spausdinimo greitis 30 mm/s didesnis.

Vienas iš ryškesnių šių dviejų spausdintuvų skirtumų yra tas, kad „Creality Ender 3“ neturi į prisilietimus reaguojančio ekrano. Jis aprūpintas įprastų LCD ekranėliu ir funkcijos yra pasirenkamos su valdymo rankenėle.

Tačiau jis palaiko microSD kortelę, iš kurios galima spausdinti įvairius modelius.

Kompanija taip pat pabrėžia „Creality Ender 3“ spausdintuvo mechanizmų tvirtumą ir panaudotas pažangiausias technologijas. Jo korpusas, ekstruderis, sujungimai ir kitos dalys yra aukščiausios kokybės. Tai pastebi ir šis apžvalgininkas, kuris teigia, kad „tai vienas geriausių ir kokybiškiausiai pagamintų biudžetinių 3D spausdintuvų“.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 4.73 balai iš 5 (947 vertinimai)
 • Spausdinimo erdvė: 220 x 220 x 250 mm.
 • Spausdinimo greitis: iki 180 m/s.
 • Sluoksnio storis: 0,1-0,4 mm.
 • Spausdinimo galvutė: skersmuo – 0,4 mm.
 • Galimi užpildai: PLA, ABS, TPU.
 • Temperatūra: 255 °C; šildomas padėklas pasiekia iki 110 °C.
 • Ekranas: 1,4 colių įstrižainės LCD ekranas.
 • Jungtys ir lizdai: microSD kortelės lizdas.
 • Korpusas: aliumininis rėmas.
 • Kitos savybės: palaiko Power loss recovery funkciją, todėl leidžia tęsti darbą po nesklandumų.
 • Valdymas: tiesiogiai pasirenkant funkcijas su valdymo rankenėle, kuri yra šalia ekranėlio arba iš microSD kortelės.
 • Masė ir matmenys: 44 x 41 x 46,5 cm; 8 kg

4. Su nuolaidos kuponu siūlomas vaikiškas išmanusis dantų šepetėlis „Alfawise YS009“

18€ | 5 % nuolaida + nuolaidos kuponas GBH0403S30„Alfawise YS009“ specifikacijos, atsiliepimai

„Alfawise YS009“ - specialiai vaikams skirtas žaismingas elektrinis dantų šepetėlis. Šis prietaisas turi minkšto silikono korpusą, kuriame slepiasi ir mikrofonas su garsiakalbiu. „Alfawise YS009“ veikia labai švelniai ir turi minkštų šerelių šepetėlį. Įdomu ir tai, kad jam nereikės ieškoti tinkamos vietos - jis gali lengvai prilipti prie veidrodžio. Pirkėjams patinka tai, kad šis šepetėlis skatina vaikus valytis dantis - jie tai daro kur kas su didesniu noru.

Šis elektrinis dantų šepetėlis groja muziką ir įrašo garsus. Jau vien dėl to jis yra įdomesnis nei kiti vaikams skirti dantų šepetėliai. Mano dukra labai jį mėgsta, visada laukia laiko valytis dantis. (Katherine)

Kaina

Tikrinta 2019 04 12

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“ - 18€
 • Su nuolaidos kuponu GBH0403S30.
 • Nemokamas siuntimas į Lietuvą.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 5 balai iš 5 (3 vertinimai)
 • Vibracijos dažnis: 8-12 tūkstančių kartų per minutę,
 • Baterija: 350 mAh; įkrovimo laikas – 1 val.; įkrovimas per USB.
 • Galvutės: keičiamos galvutės su minkštais ir labai plonais „Dupont“ nailoniniais šereliais (pakuotėje yra trys galvutės).
 • Atsparumas vandeniui: IPX5 reitingas.
 • Amžiaus ribos: geriausiai tinka 4-12 metų amžiaus vaikams.
 • Išskirtinės savybės: minkštas silikono korpusas, 2 minučių laikmatis, primenantis kas 30 sekundžių keisti valymo zoną, LED šviestuvas, garsiakalbis ir mikrofonas.
 • Išmatavimai ir svoris: 18,00 x 2,90 x 3,20 cm; 140 gramų.

5. Su 17 % nuolaida ir mažiausia kaina siūlomas populiariausias 2019 metų biudžetinis sporto laikrodis „NO.1 DT 28“

24.30€ | 17 % nuolaida | „NO.1 DT 28“ specifikacijos

Tai vienas iš pačių perkamiausių šio mėnesio sporto laikrodžių, o savo kainos diapazone jam nėra lygių. Įspūdingas kiekis funkcijų už labai gerą kainą, labai teigiamos pirmosios apžvalgos ir štai rezultatas. Žinoma, tobulų daiktų nėra, o ypač už tokią kainą, bet pagal galimybes ir kainą šis laikrodis kol kas tiesiog nepralenkiamas.  

„Tikrai nesitikėjau iš šio laikrodžio tiek daug funkcijų ir tokio patogaus valdymo - viskas pavyksta iš pirmo karto“. Kaip tiksliai viską matuoja „NO.1 DT 28“, kodėl nepasileido EKG ir funkcijų palyginimas su „Apple Watch“ („NO.1 DT 28“ apžvalga, Video)

Kaina

Tikrinta 2019 04 12

NO.1 DT 28 – tai naujas išmanusis laikrodis su 1,54 colių spalvotu TFT ekranu, 230 mAh baterija ir IP68 standartą atitinkančiu cinko ir polikarbonato korpusu. Tai yra pirmasis NO.1 laikrodis su EKG (elektrokardiogramos) funkcija. Jame suderinamos sveikatos, sporto ir laisvalaikio funkcijos.

„NO. 1 DT 28“ sporto laikrodis yra visiškai naujiena - oficaliai pristatas 2019 metų vasario mėnesio pabaigoje vykusiose technologijų parodoje „Mobile World Congress“ (MWC) Barselonoje.

Tai kol kas daugiausiai dėmesio visame pasaulyje sulaukęs NO. 1 kompanijos sukurtas sporto laikrodis su vidinėje dalyje įmontuotais elektrokardiografiniais jutikliais (EKG). Jie užrašo širdies ląstelių sukurto suminio elektros lauko potencialo kitimo kreivę. Pagal jos ypatumus galima spręsti apie širdies veiklą, nors aišku, medicininio tikslumo tikėtis neverta ir tikrų medicinių prietaisų jis negali pakeisti. Bet dėl bendros orientacijos, laikrodis gali būti visai įdomus.

Elektrokardiogramai fiksuoti pakanka atidaryti programą ir prispausti pirštą prie laikrodžio ekrano – du elektrodai prietaiso galinėje dalyje tuo metu liečia kitą ranką. Po 30 sekundžių trunkančios procedūros duomenis galima matyti programėlėje, taip pat išsaugoti ar persiųsti. Elektrokardiogramos duomenys ir jų analizė bei užrašai taip pat saugomi „FunDo Pro“ programoje.

Be kraujospūdžio matavimo funkcijos, laikrodis turi ir įprastas tokiems įrenginiams funkcijas – žingsniamatį, rodo pranešimus ir sudegintas kalorijas, matuoja pulsą, širdies ritmą, veikia priminimų, žadintuvo funkcijos. Laikrodis taip pat turi aukštimatį, oro slėgio matavimą, rodo UV spinduliuotę, galima valdyti telefono kamerą ir muziką, matuoti deguonies kiekį kraujyje. Įrenginys  yra suderinamas su naujausiomis ir senesnėmis iOS ir Android versijomis.

Iš tikrųjų NO.1 DT 28 duomenys atrodo įspūdingai - 64KB RAM ir 512KB ROM atmintis, 240x240 rezoliucijos ekranas, pulsometras ir elektrokardiografas. Į apžvalgos autoriaus rankas pateko prototipas, kuris buvo jau beveik visiškai paruoštas gamybai. „SmartWatch Ticks“ kanalo kūrėjas pirmiausia pastebėjo, kad šis laikrodis iš tiesų yra gražus.

NO.1 DT 28 turi cinko lydinio korpusą su apvaliu ekranu ir polikarbonato nugarėle. Nors iš šios pusės laikrodžio niekas neapžiūrinės, galine jo dalį dengia anglies pluoštas. Bandomas laikrodis turi termoplastiko apyrankę, tačiau gamintojas siūlo ir plienines apyrankes. Apžvalgos autorius negalėjo atsigrožėti termoplastiko apyrankę puošiančia balta siūle. Ji tarsi imituoja odinę apyrankę, tačiau tuo pat metu nėra pagaminta iš dirbtinės odos.

Programėlės randamos apačioje. Čia yra žingsniamatis, miego duomenys ir sporto režimai, kurių NO.1 DT 28 turi kelis (ėjimas, bėgimas, važiavimas dviračiu, kopinėjimas, plaukimas, futbolas, krepšinis ir taip toliau). Šiame meniu taip pat yra ir orų pranešimai.

„Šiame laikrodyje surasite funkcijas, kurios kituose panašiuose prietaisuose įprastai nesutinkamos. Bet tik kai laikrodis yra susietas su telefonu“ – taip apžvalgos autorius apibūdino orų programėlės prieinamumą.

Sąsaja su telefonu taip pat leidžia laikrodžio ekrane atvaizduoti tokius parametrus kaip aukštis virš jūros lygio, atmosferinis slėgis, UV spinduliuotės lygis.

Įdomiausios NO.1 DT 28 funkcijos yra susijusios su biometriniais matavimais. Tai yra pirmasis gamintojo laikrodis su elektrokardiografo funkcija. Tam naudojami du elektrodai nugarėlėje, kurie per žmogaus odą gali pajusti silpnus širdies elektrosignalus, kurie yra grafiškai atvaizduojami programėlėje.

Elektrodus reikia sušlapinti, o patį laikrodį prispausti kitos rankos pirštu.

NO.1 DT 28 taip pat matuoja širdies ritmą. Galima nustatyti, kad kiek laiko norite, kad būtų atliekami matavimai. Tuo tarpų kraujo spaudimo ir  deguonies koncentracijos kraujyje matavimai tokių nustatymų neturi. NO.1 DT 28 taip pat primena pajudėti, leidžia per atstumą valdyti muzikos grotuvą, kamerą, surasti telefoną.

Nors „Google Play“ parduotuvėje viskas parašyta kinų kalba, galima pasirinkti ir anglų. Duomenys sinchronizuojami vieno mygtuko paspaudimu. Programėlėje lengva peržiūrėti skirtingų dienų duomenis, nustatyti tikslus, nustatyti kai kurias funkcijas. Programėlė veikia ir nepriklausomai nuo laikrodžio – ji gali skaičiuoti jūsų žingsnius naudodama ir įprastus telefono jutiklius. Galiausiai, programėlėje galima nustatyti kokios programėlės į laikrodį siųs pranešimus.

Įdomu tai, kad programėlė kai kuriuos nustatymus dubliuoja. Pavyzdžiui, automatinio ekrano įsijungimo funkciją galima įjungti/išjungti ir laikrodyje, ir programėlėje. Keičiant nustatymus svarbu prisiminti juos patvirtinti varnele, nes kitaip jie išsaugoti nebus.

Dabartinė 24.30€ kaina yra mažiausia šio išmaniojo laikrodžio kainų istorijoje:

6. Su nuolaidos kuponu siūlomos naujos kartos išmaniosios svarstyklės „icomon FG263ULB“ su rekordiniu duomenų kiekiu - net 29 parametrai

33.30€ | 20 % nuolaida + nuolaidos kuponas GB-HBZICMTZ„icomon FG263ULB“ specifikacijos, atsiliepimai

„icomon FG263ULB“ - tai stilingos išmaniosios svarstyklės, kurios padės sužinoti ne tik svorį, bet ir KMI, raumenų masę, kaulų masę, vandens kiekį organizme ir kitus įdomius duomenis. Viskas pateikiama programėlėje, kuri padės stebėti savo progresą metant svorį ar gerinant formą. Pirkėjai džiaugiasi tikslumu ir paprastu naudojimu.

Tikrai rekomenduoju. Jau du mėnesius laikausi dietos, bet pastebėjau, kad mano svarstyklės buvo nekokios. Norėjau svarstyklių, kurios duomenis siųstų į telefoną. Šios yra stilingo ir lengvos. Man jos labai patinka. Jos ne tik rodo svorį, bet ir padeda laikytis dietos. (Badelo98)

Kaina

Tikrinta 2019 04 12

 • Lietuvoje neparduodamos
 • „Gearbest“ - 33.30€
 • Ribotos trukmės kuponas GB-HBZICMTZ
 • 20 % nuolaida, siuntimas į Lietuvą - 0.81€.

Šis įrenginys turi 60 x 27mm LCD ekraną, kuriame bus matomas svoris ir kambario temperatūra, tačiau parsisiuntus programėlę „Fitdays“ ir prisijungus prie svarstyklių „Bluetooth 4.0“ ryšiu sužinosite kur kas daugiau.

Šių svarstyklių paviršiuje yra keturi elektrodai, kurie per žmogaus kūną siunčia silpną elektros signalą ir išmatuoja varžą. Pagal tai šis įrenginys gali nurodyti tokius kūno parametrus kaip raumenų, kaulų ir vandens masė, baltymų apykaita, KMI, biologinis amžius ir taip toliau.

Visi šie duomenys bus patogiai pateikti programėlėje, galėsite sekti savo kūno būklės istoriją. Programėlė taip pat pateiks patarimų, kaip pagerinti savo kūno būklę, kad kitą kartą užlipus ant svarstyklių skaičiai nudžiugintų labiau. „icomon FG263ULB“ palaiko net 24 naudotojus.

„icomon FG263ULB“ yra naujos kartos išmaniosios svarstyklės, kurios pamažu pakeis senesnę ir technologijos.lt jau aprašytą versiją „icomon i31“ (kainuoja 33.30€). Šios abi svarstyklės yra gan panašios pagal veikimo principą ir atiduodamus duomenis, bet yra ir skirtumų.

„icomon i31“ palaiko net 32 naudotojus, tačiau tai vienintelis privalumas prieš „icomon FG263ULB“, kuri palaiko 24 naudotojus. Labai ryškus skirtumas palyginus pateikiamų matavimo duomenų kiekį - „icomon i31“ jų rodo 18 ir tai yra gerokai daugiau nei konkurentai (pavyzdžiui, labai garsios ir populiarios „Xiaomi Yunmai Mini 2“ rodo vos 10 parametrų, o kainuoja 31.50€), tačiau naujos kartos „icomon FG263ULB“ jų rodo net 29 ir tai ko gero yra rekordas tarp tokios kainos išmaniųjų svarstyklių. 7 kūno duomenys yra matuojami tiesiogiai, 22 skaičiuojami iš pirminių duomenų.

Be to, priešingai nei senesnis modelis, turi įkraunamą 200mAh ličio jonų bateriją („icomon i31“ naudoja AAA standarto elementus). Naujo kartos „icomon FG263ULB“ taip pat yra šiek tiek plonesnės (1,8 cm prieš 2), todėl lengviau telpa po spintelėmis ir užima mažiau vietos. Kita vertus, iš išvaizdos abi svarstyklės atrodo labai panašiai ir yra pagamintos iš tų pačių medžiagų.

„icomon FG263ULB“ yra pagamintos iš ABS plastiko ir grūdinto stiklo. Jos yra netikėtai tvirtos – nors jos svorį matuoja iki 180 kg, korpusas turėtų atlaikyti ir visus 360 kg. Svarstyklės taip pat pačios įsijungia, kuomet ant jų kas nors užlipa ir išsijungia maždaug po 8-15 sekundžių, kai jomis niekas nesinaudoja.

„icomon FG263ULB“ yra tvirtos, funkcionalios ir kokybiškos svarstyklės. Taip mano ir pirkėjai.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 5 balai iš 5 (5 vertinimai)
 • Matuojami kūno parametrai: viso - 29. Svoris, kūno riebalai, KMI, svorio kitimo tendencijos, raumenų masė, kaulų masė, skysčių masė, baltymų kiekis, biologinis amžius ir taip toliau.
 • Veikimo principas: BIA technologija – naudodamas keturis elektrodus prietaisas per žmogaus kūną siunčia silpną, nejuntamą elektros srovę ir taip matuojami papildomi kūno parametrai.
 • Svėrimo diapazonas: 5-180 kg.
 • Ekranas: paprastas 60 x 27mm LCD, rodo svorį ir kambario temperatūrą (visi kiti rodmenys – programėlėje).
 • Maitinimas: integruota 200 mAh ličio jonų baterija.
 • Ryšiai: „Bluetooth 4.0“.
 • Programėlė: „Fitdays“. Daugiakalbė, palaiko kinų, anglų, rusų, ispanų ir kitas kalbas.
 • Didžiausias skirtingų naudotojų kiekis: 24. Jų užfiksuotus kūno parametrus vėliau atitinkamai perduoda į išmaniajame telefone įdiegtą taikomąją programą.
 • Korpusas: ABS plastikas ir grūdintas stiklas.
 • Matmenys ir svoris: 26,00 x 26,00 x 1,80 cm, 1,8kg.

7. Su nuolaidos kuponu siūlomas naujos kartos lazerinis atstumo matuoklis „Alfawise LS-1“

16.20€ | 33 % nuolaida + nuolaidos kuponas GBLIVEZYGJ10 | „Alfawise LS-1“ specifikacijos

Dar vienas itin populiarus įrenginys iš Kinijos - „Alfawise LS-1“. Tai naujos kartos itin mobilus mažų gabaritų lazerinis atstumo matuoklis, kuris yra pritaikytas matuoti atstumus nuo 0,03 iki 40 m. Šis į kišinę telpantis lazerinis atstumo matuoklis turi integruotą 180 mAh talpos baterija ir be papildomos įkrovos gali būti naudojamas apie 3000 matavimų atlikti.

Kaina

Tikrinta 2019 04 12

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“16.20€.
 • Nuolaidos kodas: GBLIVEZYGJ10
 • Dabar parduodama su 33 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas už 0.27€.

Standartinė matavimo ruletė dažnu atveju gali būti gana patogus pasirinkimas, tačiau šiuo metu rinkoje galima rasti ir kur kas universalesnių bei geresnes mobilumo savybes turinčių sprendimų. Pavyzdžiui, naujos kartos lazerinis atstumo matuoklis „Alfawise LS-1“ yra pakankamai mažas, jog esant reikalui jį yra patogu nešiotis kišenėje tarsi raktų pakabuką.

„Alfawise LS-1“ sveria vos 30 gramų, o šio lazerinio matuoklio korpuso storis neviršija 1,6 cm. Pridėti norisi ir tai, kad 180 mAh įkraunamos baterijos energijos šiuo atveju pakanka 3000 matavimų atlikti, o pats naudojimasis „Alfawise LS-1“ yra ant tiek paprastas, jog šiam lazeriniam atstumo matuokliui pakanka vos vieno mygtuko.

Reikšmingu „Alfawise LS-1“ privalumu taip pat tampa galimybė leidžianti matuoti atstumus iki 40 metrų. Greičiausiai sutiksite, kad su tokia užduotimi negali susidoroti nei viena įprasta matavimo ruletė. Be to, matuojant ilgesnius atstumus su paprasta rulete tenka susidurti ir su jos linkstančios juostos nestabilumu. Smagu, kad tokios problemos negresia „Alfawise LS-1“ lazeriniam matuokliui, kuris, pasak gamintojo, matavimus atlieka +/- 2 milimetrų tikslumu.

Maloniai stebina ir tas faktas, jog lazerinis atstumo matuoklis „Alfawise LS-1“ pripažinimo jau spėjo susilaukti tarptautinėje parodoje, kurioje gavo „Reddot Design“ apdovanojimą. 

Tai yra iš tiesų svarbus įvertinimas kinams, nes šioje kiekvienais metais vykstančioje parodoje apdovanojimus dažniausiai gauna „Samsung“ bei kitos didesnės kompanijos. Tuo tarpu vietinių Kinijos gamintojų produktai įprastai lieka nuošalyje.

Pristatant „Alfawise LS-1“ taip pat svarbu prisiminti ir kitą labai populiarų lazerinį atstumo matuoklį „KXL - E40“, kuris dabar Kinijos rinkoje kainuoja 16.20€. Šis atstumo matuoklis Kinijoje ilgą laiką buvo pats populiariausias, tačiau „Alfawise LS-1“ gana greitai jį pavijo ir dabar jau lenkia pagal pardavimų kiekį. Ir čia ko gero, svarbiausias privalumas – kur kas kompaktiškesnis korpusas (8,6 x 2,2 x 1,6 cm), stilinga išvaizda. Visi šie dalykai  kiekvieną dieną žavi vis daugiau ir daugiau pirkėjų.

Įdomu, kad 11,5 x 5 x 2,3 cm korpuso matmenis turintis „KXL - E40“ lazerinis atstumo matuoklis analogiškai yra pritaikytas atstumui iki 40 metrų išmatuoti. Jį pagirti galima tik dėl didesnio tikslumo (+/- 1,5 mm prieš +/- 2 mm), tačiau „Alfawise LS-1“ turi integruotą ličio jonų bateriją, kurią bet kada galima įkrauti naudojant standartinį USB kabelį. Tuo tarpu „KXL - E40“ atveju periodiškai tenka pirkti AAA tipo baterijas.

Reziumė galima pasakyti, kad lazerinis atstumo matuoklis „KXL - E40“ labiau patiks tiems pirkėjams, kurie ieško papildomo funkcionalumu (ploto matavimas, kraštinių išskaičiavimas) ir atstumo matavimus atlieka praktiškai kasdien. Visi likusieji greičiausiai mieliau rinksis kompaktišką ir mobilų „Alfawise LS-1“ lazerinį matuoklį, kuris laisvai telpa į kišinę ir visada prireikus būna šalia.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 5 balai iš 5 (13 vertinimai)
 • Tikslumas: +/- 2 mm.
 • Matavimo vienetai: m, ft, in.
 • Matavimo atstumas: 0,03 – 40 m.
 • Baterija: 180 mAh.
 • Lazerio bangos ilgis: 620 – 670 nm.
 • Matmenys ir svoris: 8,6 x 2,2 x 1,6 cm; 30 g.

8. Iš Čekijos sandėlio siūlomas robotas siurblys „Alfawise V8S“

135€ | 13 % nuolaida, iš Čekijos sandėlio | „Alfawise V8S“ specifikacijos, atsiliepimai

„Alfawise V8S“ - tai dulkių siurblys-robotas su dviem pakraščių šepetėliais ir ilgiausiu ritininiu šepetėliu rinkoje. Jis gali pasigirti 1300 PA siurbimo galia ir 2600 mAh baterija. Nors išmanių funkcijų neturi, pulteliu valdomas „Alfawise V8S“ savo sensorių pagalba pasirenka optimaliausią trajektoriją ir valo labai efektyviai. Pirkėjai džiaugiasi, kad jis puikiai surenka plaukus ir yra labai plonas.

Roboto-dulkių siurblio ieškojau kurį laiką, nes po nugaros operacijos darbas paprastu dulkių siurbliu nebėra toks paprastas. Įsigijau šį ir esu labai patenkintas. Jis yra plonas, lengvai palenda po spintelėmis, lovomis, kitais baldais. Net į siaurus tarpus, kur su įprastu dulkių siurblių nepasiekdavau. Jis veikia labai tyliai ir aš net nepastebiu, kad jis veikia. (FrancisBenoir)

„Galiu pasakyti, kad tai efektyviausiai besidarbuojantis robotas dulkių siurblys, kokį tik esu testavęs“. Tačiau tinka tikrai ne visiems ir ką reikia žinoti apie kilimų valymą („Alfawise V8S“ apžvalga, Video)

„Iš 10 balų duodu 9,5 - pigiau už „Xiaomi“ ir „Ilife“, o siurbia kur kas geriau nei brangesnis „Ilife V7S Pro“. Įdomiausi pirkėjų atsiliepimai apie įspūdingo galingumo „Alfawise V8S“

Kaina

Tikrinta 2019 04 12

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • Gearbest - 135€
 • Iš Čekijos sandėlio.
 • 13 % nuolaida, siunčia už 4.92€.

„Alfawise V8S“ – tai nebrangus dulkių siurblys robotas, iš kitų konkurentų išsiskiriantis išskirtiniu galingumu - 1300 PA siurbimo galią turi tik siurbliai, kainuojantis apie 200€. O kuo didesnė siurbimo galia, tuo geriau išvalo kilimus ir nuo grindų pakelia siunkesnius nešvarumus, tokius kaip kruopos ar smėlis.

Vos pažvelgę į jį pastebėsite ir keletą kitų privalumų. Visų pirma, jis neatrodo kaip pigus prietaisas. Tai yra svarbu, nes nemažai laiko šie dulkių siurbliai praleidžia įkrovimo stotelėse, kurios dažnai būna kambariuose. Apie tai, kad „Alfawise V8S“ yra nebrangus dulkių siurblys, leidžia nuspėti ir išmaniųjų funkcijų nebuvimas – šis robotas niekaip nebendrauja su išmaniuoju telefonu.

Alfawise V8S“ nesudaro patalpų žemėlapių – jis tiesiog valo taisyklingu zigzagu pasinaudodamas savo jutikliais. Jis taip pat neplauna grindų. Jis neturi jokios vandens talpos, prie jo nekabinama šluostė. Tačiau kalbant apie šias funkcijas reikia paminėti du dalykus:

Pirma, daugelis jų nepasiges.

Antra, „Alfawise V8S“ iš tiesų yra pigiausias robotas - dulkių siurblys Kinijos rinkoje, turintis 1300 PA siurbimo galią.

Negalima nepaminėti ir to, kad dabar jo kaina yra viena mažiausių per visą pardavimo laikotarpį ir tikėtina, kad ateityje ji didės. Todėl pakalbėkime apie tai, ką „Alfawise V8S“ daro.

„Alfawise V8S“ – labai našus dulkių siurblys-robotas. Jo siurbimo galia siekia 1300 PA – to pakanka dulkėms, plaukams ir smulkioms dalelėms surinkti. Prie valymo prisideda ir du kampų šepetėliai bei 19,1 cm ilgio ritininis šepetėlis, kuris, kaip teigia gamintojas, yra didžiausias rinkoje. Šis dulkių siurblys turi pakankamai didelę talpą dulkėms – 350 ml dėžutės dažnai tuštinti nereikės, o standartinis dulkių filtras pasirūpins, kad oras būtų švarus.

Šis prietaisas turi keturis režimus. Vietos režimas leidžia siurbliui išvalyti konkrečią vietą, kurioje, pavyzdžiui, netyčia pribarstėte trupinių. Perimetro režimas išvalo kambančio pakraščius, o planinis – visą teritoriją išvalo zigzagu. Galiausiai, automatinis režimas suderina visas šias funkcijas. „Alfawise V8S“ yra valdomas pridedamu valdymo pulteliu.

Geriausia tai, kad „Alfawise V8S“ važinėja taisyklingu zigzagu, nepalikdamas neišvalytų plotų. Taip užtikrinama viso kambario švara ir optimalus valymo laikas. „Alfawise V8S“ turi 2600 mAh bateriją, kuri užtikrina iki 120 minučių trukmės valymo laiką. Po to robotas sugrįžta į įkrovimo stotelę, kur per 4-6 valandas jo baterijos yra visiškai įkraunamos. Įdomu tai, kad „Alfawise V8S“ prie įkroviklio gali būti prijungtas ir tiesiogiai, be įkrovimo stotelės.

„Alfawise V8S“ turi visus apsauginius jutiklius – jis nenukris nuo laiptų ir be reikalo nesitrankys į baldus. Jis pats nuspręs, į kokius tarpus gali įlysti, o kuriuose yra per didelis pavojus įstrigti. Dėl to ir dėl visų kitų priežasčių „Alfawise V8S“ yra labai gerai vertinamas pirkėjų.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 4.91 balai iš 5 (34 vertinimai)
 • Galia: 1300PA siurbimo galia, kurios užtenka susiurbti dulkėms, plaukams ir net įvairioms kruopoms ar smėliui.
 • Režimai: 4 valymo režimai: automatinis, perimetro, vietos ir planinis.
 • Virtualus patalpų žemėlapis: nėra.
 • Garsas: 65 dB.
 • Filtras: įprastas dulkių filtras.
 • Apsaugos: jutikliai saugo nuo trankymosi į baldus, giroskopas užtikrina taisyklingą zigzagą.
 • Dulkių dėžutės talpa:  350 ml.
 • Vandens talpa: 0 ml;
 • Baterija: 2600 mAh; veikimo trukmė iki 120 min.; automatiškai grįžta prie įkrovimo stotelės.
 • Išskirtinės savybės: itin galingas, 19,1 cm ilgio ritinitis šepetys, itin tylus veikimas, taisyklingas zigzagas, važiuoja į 15 laipsnių įkalnę, įveikia 1,5 cm aukščio kliūtis.
 • Pakuotė: siurblys robotas su priedais, nuotolinio valdymo pultelis, maitinimo adapteris su stotele.
 • Matmenys ir svoris: 32.00 x 32.00 x 8.00 cm, 2,6 kg.

9. Su 28 % nuolaida ir mažiausia kaina siūlomas 9000 liumenų LED žibintuvėlis

16.20€ | 28 % nuolaida | „3000LM Super Bright 3 Modes Easy Operation LED Spotlight Flashlight“ specifikacijos, atsiliepimai

Šis žibintuvėlis pasiekia 9000 liumenų šviesos intensyvumą, turi aliumininį korpusą ir ergonomišką rankeną. Jis nebijo lietaus, o baterijų pakaks ne tik ilgam apšvietimo laikui, bet ir kitiems įrenginiams įkrauti. Tai yra geras žibintuvėlis mėgstantiems laisvalaikį gamtoje ar norintiems būti pasiruošusiems netikėtoms gyvenimiškoms situacijoms.

Kaina

Tikrinta 2019 04 12

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“ - 16.20€.
 • Tai mažiausia kaina.
 • 28 % nuolaida, nemokamas siuntimas į Lietuvą.

„3000LM Super Bright 3 Modes Easy Operation LED Spotlight Flashlight“ - tai ypatingai ryškus ir tvirtas LED žibintuvėlis, puikiai tinkantis tiems, kurie mėgsta laiką leisti gamtoje arba gyvena kaime ir kartais prireikia mobilaus, bet labai ryškaus šviesos šaltinio.

Šis įrenginys turi aliumininį korpusą, kuris yra labai tvirtas ir nepraleidžia vandens (atitinka IP65 standartą). Tiesa, šis 16 cm ilgio žibintuvėlis yra pakankamai didelis ir sunkus – jo svoris siekia 300 gramų. Tačiau visą tai atperka ryškumas.

Šis žibintuvėlis turi tris režimus – vidutinio, maksimalaus ryškumo ir SOS. Pastarasis, žinoma, yra skirtas pagalbos išsikvietimui – jis mirksi tarptautinį SOS signalą. Tuo tarpu kiti yra skirti reguliuoti žibintuvėlio ryškumą. Šio įrenginio šviesos intensyvumas siekia 3-9 tūkstančius liumenų. Tai – labai ryški šviesa, kurios spindulys siekia visus 500 metrų.

Šis prožektorius turi tris LED, sumontuotus trijuose reflektoriuose. Tai pagerina prožektoriaus konstrukciją, tolygiau skleidžia šviesą. Gamintojas teigia, kad LED elementai atlaikys net 100 tūkstančių valandų, todėl šis prožektorius yra pakankamai ilgaamžis.

Energija saugoma trijose 18650 standarto baterijose, kurios nėra pridedamos. Kita vertus, jos yra keičiamos – galima kuprinėje turėti kelias, kad ilgesnio žygio metu jas būtų galima pakeisti per kelias sekundes. Beje, šių baterijų energija gali būti panaudota ir išmaniesiems įrenginiams įkrauti, jei tik turite specialų adapterį. Čia išryškėja ir dar vienas aliumininio korpuso pranašumas – jis išsklaido karštį, todėl šis įrenginys neturėtų per greitai įkaisti. Tai yra geras pasirinkimas tiems, kurie mėgsta leisti laisvalaikį gamtoje ar tiesiog nori būti visada pasiruošusiems netikėtoms gyvenimiškoms situacijoms.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 5 balai iš 5 (1 vertinimai)
 • Tipas: LED žibintuvėlis su rankena.
 • LED: trys LED atskiruose reflektoriuose.
 • Maksimalus ryškumas: 3000 – 9000 liumenų.
 • Režimai: vidutinis, ryškusis ir SOS.
 • Spindulio nuotolis: apie 500 metrų.
 • Baterija: trys 18650  standarto baterijos,
 • Korpusas: aliuminis.
 • Atsparumas: IP65 (nebijo dulkių, bet negalima panardinti).
 • Išmatavimai ir svoris: 17,00 x 7,00 x 9,50 cm (pakuotės išmatavimai), 300 gramų.

Dabartinė 16.20€ kaina yra mažiausia šio žibintuvėlio kainų istorijoje:

10. Su 4 % nuolaida siūlomas galingiausias už tokią kainą naujos kartos rankinis dulkių siurblys „Alfawise AR182BLDC“

126€ | 4 % nuolaida | „Alfawise AR182BLDC“ specifikacijos

„Alfawise AR182BLDC“ – tai naujos kartos rankinis dulkių siurblys, kuris pasižymi net 18 kPa siekiančiu galingumu ir didesne nei įprastai 0,8 litrų dydžio dulkių surinkimo talpa. Šis rankinis dulkių siurblys taip pat išsiskiria pridedamų antgalių gausa bei integruotu LED pašvietimu, kuris itin praverčia grindis siurbiant nepakankamai gerai apšviestose patalpose.

Kaina

Tikrinta 2019 04 12

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“126€.
 • Dabar parduodamas su 4 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas prioritetine linija už 6.85€.
 • Svarbiausias konkurentas „JIMMY JV51“ – 207€.

Išsiversti be dulkių siurblio tikrai sudėtinga. Vis dėlto senos kartos įprastiniai dulkių siurbliai yra santykinai dideli bei užima gana daug vietos. Džiugu, kad šis nepatogumas pamažu keliauja užmarštin dėka tokių naujos kartos rankinių dulkių siurblių kaip „Alfawise AR182BLDC“.

Šis dulkių siurblys vadinamas rankiniu tikrai neatsitiktinai. Jo variklis yra pakankamai mažas ir lengvas, kad „Alfawise AR182BLDC“ būtu galima patogiai naudotis viena ranka. Tuo tarpu lengvai keičiami antgaliai šį rankinį dulkių siurblį pilnai leidžia naudoti ne tik kilimų ar grindų siurbimui, tačiau ir pagalvių, lovų ar netgi baldų ir spintelių valymui.

Tai jau ne pirmas rankinis dulkių siurblys iš „Alfawise“ – prieš kelis mėnesius anonsuotas ir labai populiarus „Alfawise FJ166A“ sulaukė labai daug teigiamų vertinimų iš pirkėjų. Jis turi HEPA filtrą, siurbimo testai labai geri, tačiau jo galingumas siekia 7000 Pa. Tai dažnas rodiklis tokios kainos siurblių tarpe ir gerokai didesnis už robotų siurblių, kurių siurbimo galia kartais siekia vos 500 Pa ir jie vistiek valo grindis. Tačiau yra ir tokių siurblių, kurių galingumas siekia 18 000 Pa. Jie pasižymi tuo, kad geriau išvalo kilimus ar susiurbia stambias šiukšles. Tad buvo tik laiko klausimas, kada  „Alfawise“ sugalvos tokio galingumo siurblį ir tai pagaliau įvyko – pristatytas itin galingas „Alfawise AR182BLDC“.

Svarbu pabrėžti, kad net ir būdamas gana kompaktiškas, „Alfawise AR182BLDC“ rankinis dulkių siurblys vis tiek išlieka labai  galingas. Gamintojas tvirtina, kad maksimalios jo 18000 Pa siurbimo galios pilnai pakanka itin didelėms šiukšlėms susiurbti (grūdai, pupelės ir pan.). Neabejotinai „Alfawise AR182BLDC“ turėtų geriau valyti kilimus nei mažesnio galingumo „Alfawise FJ166A“. Šiuo atveju gerą „Alfawise AR182BLDC“ našumą ir maksimalią galią pavyksta pasiekti dėka integruoto šerelių neturinčio variklio.

Rankinis dulkių siurblys „Alfawise AR182BLDC“ ypatingas tampa ir dėl didesnės nei įprastai dulkių surinkimo talpos. „Alfawise AR182BLDC“ turi 0,8 litro dydžio talpos dulkių surinkimo dėžutę, kai tuo tarpu kiti panašaus tipo dulkių siurbliai dažniausiai geriausiu atveju turi tik 0,5 l dydžio talpas.

„Alfawise AR182BLDC“ taip pat išsiskiria pridedamų antgalių gausa. Negana to, komplekte dar pridedami ir papildomi aksesuarai, kurių pagalba šį rankinį dulkių siurblį galėsite lengvai pakabinti ant sienos – tai padės taupyti vietą ir leis palaikyti tvarką.

Tačiau „Alfawise AR182BLDC“ vietoje įprasto „HEPA“ tipo filtro naudoja specialų kempinės tipo filtrą, kurį bet kuriuo metu lengvai galima išplauti naudojant vandenį. Gamintojas prideda, jog šis filtras geba sulaikyti 0,3 µm dydžio dulkes ir kas svarbiausia supaprastina dulkių siurblio eksploataciją. Priminsime, kad „HEPA“ tipo filtrą laikas nuo laiko reikia keisti nauju, o „Alfawise AR182BLDC“ naudojamą filtrą tiesiog laikas nuo laiko reikia išplauti po vandeniu.

Filtro praplovimas yra gerai, tačiau HEPA filtras didžiuojasi kaip mažiausiai dulkių praleidžiantis filtras. Kodėl „Alfawise“ jo nepanaudojo? Viskas dėl kainų politikos – HEPA filtras padidintų kainą, o tokiu atveju neliktų svarbiausio pranašumo prieš „Xiaomi Jimmy JV51“ – būtent šis siurblys yra svarbiausias ir populiariausias tokio galingumo konkurentas, bet kainuoja juntamai brangiau - 207€. Dabar gi drąsiai galima teigti, kad „Alfawise AR182BLDC“ yra bene pats pigiausias rankinis siurblys su 18 000 Pa siurbimo galia.

Tad  jeigu nenorite permokėti už populiarumą, tuomet greičiausiai mieliau pasirinksite „Alfawise AR182BLDC“ rankinį dulkių siurblį.

„Xiaomi Jimmy JV51“ yra šiek tiek galingesnis (18500 Pa prieš 18000 Pa), tačiau skleidžia didesnį triukšmą (75 dB prieš 72 dB). Tiesa, šis „Xiaomi“ dulkių siurblys naudoja jau minėtus „HEPA“ dulkių filtrus, kas reiškia papildomas periodines išlaidas, tačiau geriau išvalytą orą – čia jau reikia rinktis kiekvienam asmeniškai. Be to, reikia pastebėti, kad „Xiaomi Jimmy JV51“ turi 0,5 litrų talpos dulkių surinkimo talpą, kai tuo tarpu „Alfawise AR182BLDC“ gali pasigirti 0,8 l surinkimo talpa.

Galiausiai atkreipkite dėmesį į tai, kad „Alfawise AR182BLDC“ yra bene dvigubai lengvesnis nei „Xiaomi Jimmy JV51“ (1,4 kg prieš 2,9 kg) ir vietoje 4 antgalių pas pirkėją atkeliauja su 5 antgalių komplektu. Trumpai tariant, naujos kartos rankinis dulkių siurblys „Alfawise AR182BLDC“ šiuo metu neabejotinai turi kainos ir funkcijų pranašumą, tačiau nusileidžia žinomumu ir ne tiek kokybišku filtru.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 5 balai iš 5 (7 vertinimai)
 • Galia: elektrinė galia – 250 W; siurbimo galia - iki 18000 kPa.
 • Garsas: 72 dB.
 • Filtras: naudoja plaunamą kempinės tipo filtrą; geba sulaikyti 0,3 µm dydžio dulkes.
 • Dulkių dėžutės talpa: 0,8 l.
 • Baterija: 2200 mAh, jos pakanka 12 – 35 minutėms priklausomai nuo pasirinkto galingumo.
 • Antgaliai: 5 antgalių komplektas.
 • Matmenys ir masė: 33 x 11,5 x 22,5 cm, 1,4 kg. 

Aut. teisės: Technologijos.lt

(0)
(3)
(-3)

Komentarai ()

Susijusios žymos: