„Bitė“ bendradarbiaus su IT milžine EMC  (0)

Šią savaitę telekomunikacijų bendrovių grupė „Bitė“ pradėjo trijų metų bendradarbiavimo projektą su korporacija EMC, pasauline duomenų saugojimo ir valdymo sprendimų lydere. EMC drauge su partneriu „Bull Baltija“ telekomunikacijų bendrovių grupei suteiks duomenų saugyklas, jų priežiūros paslaugas ir dar labiau įsitvirtins Lietuvos IT rinkoje.


„Mobiliojo ryšio operatorių naudojamų ir apdorojamų duomenų kasmet vis daugėja, todėl turime efektyviai išnaudoti jų saugojimui skirtas technologijas. EMC sprendimai, kuriais atnaujinome savo infrastruktūrą, padės ženkliai optimizuoti duomenų saugojimą ir lanksčiau išnaudoti turimus resursus“, - sakė Cristobalis Alonso, „Bitės“ generalinio direktoriaus pavaduotojas technologijoms.

Pasak C. Alonso, vienas iš esminių kriterijų, pasirenkant duomenų saugyklų tiekėjus, buvo efektyvus serverių elektros energijos naudojimas bei technologijų įtaka aplinkai. „EMC pasiūlė ne tik pažangiausius ir efektyviausius infrastruktūros sprendimus. Jų požiūris į aplinkos tausojimą ir „žaliųjų“ technologijų filosofija sutampa su draugiškos aplinkai „Bitės“ veiklos strategija“, - teigė C. Alonso.

Naujosios EMC duomenų saugyklos bus naudojamos tiek „Bitė Lietuva“, tiek „Bitė Latvija“ veikloje ir bus skirtos sąskaitų tvarkymo procesams, verslo duomenų analizės ir tvarkymo įrankiams bei vidinėms bendrovių elektroninio pašto ir failų saugojimo sistemoms.

„Bitės“ grupė iš EMC įsigijo ne tik duomenų saugyklas, bet taip pat naudosis ir paslauga, vadinama „Saugyklos talpa pagal poreikį“ (angl. „Capacity on demand“). Esant poreikiui „Bitė“ galės pasitelkti papildomus techninius ir programinės įrangos EMC resursus be būtinybės investuoti į juos iš anksto.

„Tikimės išplėsti mūsų bendradarbiavimą su „Bitės“ grupe pasiūlydami daugiau sprendimų, kurie optimizuos telekomunikacijų bendrovės naudojamą infrastruktūrą ir atitiks jų poreikius. Projektą dar tik pradedame, tačiau neabejojame kad pateisinsime kliento lūkesčius“, - sakė Jolanta Kručelienė, EMC vadovė Lietuvai.

EMC duomenų saugojimo įranga ir paslaugomis Baltijos šalių regione naudojasi bankai, finansų institucijos, telekomunikacijų bendrovės, valstybinio sektoriaus įmonės. Pasak J. Kručelienės, visos šios bendrovės  kelia aukštus kokybės, saugumo ir prieinamumo reikalavimus.

EMC korporacija yra pasaulyje pirmaujanti informacinių technologijų infrastruktūros sprendimų kūrėja ir vystytoja. EMC bendradarbiauja su įvairaus dydžio organizacijomis - nuo „Fortune Global 500“ iki veiklą tik pradedančiųjų - privačiame ir viešajame sektoriuose šimte pasaulio šalių. Korporacija EMC taip pat dairosi ir galimybių investuoti Lietuvoje. EMC metinė apyvarta siekia 14 mlrd. JAV dolerių, per paskutiniuosius septynerius metus korporacija investavo daugiau nei 9 mlrd. JAV dolerių ir įsigijo daugiau nei 40 kompanijų. Šiuo metu EMC dirba 43 tūkst. darbuotojų: apie 60 proc. jų yra JAV, likusieji – 60 pasaulio šalių.

Korporacijos EMC partnerė „Bull“ pasaulyje veikia daugiau nei 50 šalių ir teikia paslaugas krašto apsaugos, finansų, sveikatos, gamybos, viešajame ir telekomunikacijų sektoriuose. „Bull Baltija“ priklauso Prancūzijos kompanijai „Bull S.A.“ ir atstovauja ją Baltijos regione. Kompanijos sprendimai susideda iš kruopščiai atrinktų partnerių produktų ir pagal kiekvieno kliento situaciją individualiai pritaikytų sistemų.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: