Kinijos policija konfiskavo šimtus „iPhone“ dujinių viryklių  (6)

Kaip praneša interneto portalas „TechCrunch“, Kinijos policija šios šalies teritorijoje konfiskavo šimtus padirbtų „iPhone“. Tiesa, reikia paminėti, jog tai nėra išmanieji telefonai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tačiau vietos „gudruolių“ pagamintos… dujinės viryklės.

Sandėlyje kinų policija surado 681 dujinę viryklę ne tik su užrašu „iPhone“, tačiau ir su amerikiečių kompanijos „Apple“ simboliu – obuoliu. Pasirodo, „Apple iPhone“ prekės ženklas populiarus ne tik tarp telefonų, tačiau ir buitinės technikos gamintojų. Įdomu tai, jog ant kiekvienos dujinės viryklės be „iPhone“ užrašo ir „Apple“ logotipo taip pat yra žyma, kuri byloja, jog pastaroji technika pagaminta kompanijos „Apple China Limited“.

Policija šiuo metu tikrina, kas iš tikrųjų yra šių dujinių viryklių gamintojas. Bet kokiu atveju, šį kartą bandymas užsidirbti, pasinaudojus Apple populiarumu, nepavyko. Aišku, kinai tikrai išradingi: ne kiekvienam ateis į galvą tokią buitinę techniką pavadinti „iPhone“, tačiau tokioje didelėje rinkoje, kaip Kinija, matyt, tikrai atsirastų tikinčių, jog „Apple“ užsiima ir virtuvinės technikos gamyba.

Aut. teisės: Tiptop.lt tinklaraštis
Tiptop.lt tinklaraštis

(1)
(0)
(0)

Komentarai (6)

Susijusios žymos: