Į antkapius įmontuoti "iPad" primins mirusiuosius  (27)

Nuo šiol savo artimųjų kapus lankantys asmenys galės prisiminti juos stebėdami besikeičiančias nuotraukas ar filmukus, rodomus planšetinio kompiuterio „iPad“ ekrane, kuris bus įmūrytas į antkapį, praneša „The Sun“.

Į saulės baterijomis įkrautą „iPad“ mirusiojo šeimos nariai taip pat galės patalpinti muziką, kurią mėgo velionis, ir klausyti jos lankydami kapą. Prieš mirtį asmenys galės įrašyti žinutes, kurios bus rodomos artimiesiems kapo lankymo metu.

Toks antkapis, vadinamas „iTomb“, buvo sukurtas akmenkalio Keno Howe. Pasak jo, žmonės vis dažniau kreipdavosi į jį prašydami sukurti neįprastą antkapį – per 30 darbo metų vyrui teko sukurti Barto Simpsono galvos formos ar futbolo klubo „Newcastle United“ herbo formos antkapius.

Šis antkapis kainuoja apie 650 svarų sterlingų. Jis yra apsaugotas nuo vėjo, lietaus ir vandalų. „iTomb“ buvo sukurtas rugsėjo mėnesį vykusiai Britanijos labdaros savaitei, tačiau jo kūrėjas K. Howe numato galimybę, jog tai gali tapti paklausia naujovė, kuria naudosis tiek įžymybės, tiek eiliniai asmenys.

Aut. teisės: Anglija.lt
Anglija.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (27)