Rankų neturinčio NASCAR inžinieriaus istorija: kibiras motyvacijos tinginiams ir įrodymas, kad nėra nieko neįmanomo (Video)  (2)

Kartais, kai atrodo, kad neįstengi kažko padaryti – nereikia nuleisti rankų. Reikia tiesiog siekti to toliau, stengtis ir norėti. Arba tiesiog pažiūrėti įkvepiantį vaizdo siužetą apie Richie Parkerį.


Richie Parkeris pasaulį išvydo būdamas kitoks nei visi vaikai – jis gimė be rankų. Tačiau stebinantis noras būti tokiu, kaip visi, šiam žmogui leidžia gyventi taip, kaip nori jis.

Vaikystėje jis net važinėjosi dviračiu, o vėliau nusprendė išmokti vairuoti automobilį ir sėkmingai tai daro ir šiandien. Žinoma, mašina yra pritaikyta specialiai jam.

Tačiau vyro svajonės vien automobilio vairavimu neapsiribojo – jis norėjo sieti savo gyvenimą su automobiliais, o tiksliau – su automobilių sportu. Gavęs 10 mėnesių trukmės stažuotę „Hendrick Motorsports“ dirbtuvėse jis įrodė savo produktyvumą, inžinerines žinias ir gavo pasiūlymą likti vienoje iš pajėgiausių NASCAR lenktynių komandų. 30-ies metų Richie Parkeris čia dirba jau aštuonerius metus.

Atrodytų, keista suvokti, ką ten gali veikti žmogus be rankų. Atsakymas – projektuoti detales ir kitus inžinerinius sprendimus. Kaip jis visa tai daro – siūlome pažiūrėti be galo smarkiai įkvepiančiame ESPN parengtame vaizdo siužete.


Aut. teisės: 15min.lt
(7)
(0)
(0)

Komentarai (2)