Nuotrauka, kuri internete išpopuliarėjo akimirksniu, bet ne dėl to, apie ką pagalvojote  (6)

Brazilijos gyventojas Nelsonas Fellipe šią savaitę socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo šia nuotrauka ir ji akimirksniu pasklido po visą pasaulį. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad taip nutiko dėl homofobinių paskatų. O kaip buvo iš tikrųjų?

Prie N. Fellipe įrašo feisbuke su šia nuotrauka jau 16 tūkst. žmonių paspaudė „Patinka“ ir beveik 6 tūkst. žmonių ja pasidalijo.

Daugybė žmonių komentaruose išvadino jo autorių homofobu, tačiau tai gali reikšti tik viena – jie nepaskaitė įrašo iki galo.

O jame portugališkai buvo parašyta štai kas:

„Aš neturiu išankstinių nusistatymų, manau, kad kiekvienas savo gyvenime gali elgtis, kaip nori. Tačiau man atrodo absurdiška stebėti tokias scenas, kaip ši.
Žinoma, tai, ką darai, yra tik tavo reikalas, tačiau, jei darai tai viešai, tai man kelia nerimą. Ir aš nenoriu stebėti tokių dalykų bei laikyti jų įprastais.
Nelinkiu niekam bloga, tačiau žmonija turi būti išsaugota. Mesti iššūkį visuomenės susitarimams gali būti pavojinga. Jei nutiks kokia nelaimė, ar dar blogiau – kas nors mirs, kas bus kaltas? Aš?
Blogiausia, kokį pavyzdį toks elgesys duos vaikams.
Kas vyks kasdien tai matančių vaikų akyse? Jie pagalvos, kad yra normalu laukti metro, stovint ant geltonos juostos.
Todėl nesielkite taip, kaip tas vaikinas tolumoje. Geriau sekite merginų pavyzdžiu.
Laukite metro prieš geltoną liniją ir lipkite į traukinį tik tada, kai jis visiškai sustojęs, o durys atvertos.“

Aut. teisės: 15min.lt

(173)
(95)
(78)

Komentarai (6)

Susijusios žymos: