Naujas „Volvo“ videohitas: kaip keturmetei sekasi vairuoti sunkvežimį? (Video)  (0)

Nenuspėjamas vaikas ir radijo bangomis valdomas 18 tonų sunkvežimis. Naujausiame „Volvo Trucks“ filme „Look who’s driving“ keturmetė Sofija išbandė „Volvo FMX“ pačiame sudėtingiausiame bandymų realiomis sąlygomis iššūkyje. Filmas yra ankstesnių pasaulinio pasisekimo sulaukusių vaizdo klipų, tokių kaip „The Epic Split“ ir „The Hamster Stunt“ tęsinys.

„Volvo Trucks“ naujausiame bandymų realiomis sąlygomis filme „Look who’s driving“ keturmetė Sofija nuotolinio valdymo pulteliu statybų aikštelėje vairuoja 18 tonų „Volvo FMX sunkvežimį. Per pastaruosius metus šiam modeliui buvo įdiegtos kelios naujos funkcijos, todėl šiuo bandymu gamintojas siekia parodyti sunkvežimio galimybių ribas ir kaip lengvai jis susidoroja su sudėtingiausiomis užduotimis savo darbo aplinkoje.

„Siekdami parodyti sunkvežimio galimybes, norėjome, kad jis įveiktų tikrą iššūkį. Koks vairuotojas bandytojas yra pramuštgalviškesnis už nenuspėjamą keturmetę?“, – klausia „Volvo Trucks“ viceprezidentas Ricardas Fritzas.

360 laipsnių apsivertimas

Filme parodyta, kaip statybų aikštelėje Sofijos vairuojamas sunkvežimis važiuoja nenuspėjama trajektorija. Pavyzdžiui, viename iš epizodų sunkvežimis pakyla į stataus, minkšto šlaito viršūnę ir nurieda žemyn apsiversdamas 360 laipsnių.

„Be abejonės, toks bandymas parodo sunkvežimio galimybes susidoroti su sudėtingiausiomis darbo aplinkos sąlygomis. „Volvo FMX“ įdiegėme nemažai funkcijų, pavyzdžiui, automatinę sukibimo kontrolės sistemą, leidžiančią važiuoti net itin stačiais ir minkštais paviršiais. Be to, čia parodomas neprilygstamas kabinos konstrukcijos tvirtumas, tvirti priekiniai kampai ir sustiprintas rėmas“, – sako „Volvo Trucks“ gaminių pristatymo vadovas Gunnaras Eliassonas.

Tai naujausias filmas, papildantis ankstesnes pasaulinio pasisekimo sulaukusias serijas, įskaitant „The Epic Split“ ir „The Hamster Stunt“.

Faktai apie sunkvežimį

Sunkvežimis: „Volvo FMX“ 8x6 su visų varančiųjų ratų pavara
Variklio galia: 540 AG
Komplektacija: dieninė kabina, savivartis, „I-Shift“, itin aukšta važiuoklė (30 mm prošvaisa).

Aut. teisės: 15min.lt

(27)
(9)
(18)

Komentarai (0)