Žinia, prilygstanti bombos sprogimui - Kanye West sieks tapti JAV prezidentu: štai kodėl jo šansai nėra nuliniai, nors pažiūros šokiruoja net ir visko mačiusius gerbėjus

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

immortallt 2020-07-13 11:43
Iki čia paskaičiau per sukąstus dantis, prielaidos iš oro, nepagrįstos ir kai kuriais atvejais juokingos, bet "n*" šitaip pasakyti tai dar reikia sugebėjimų. Per kurią veitą Trump'as yra kūrybingas? Kad medikams pasiūlė sukurti medžiagą, kuri panašiai veiktų kaip dezinfekcinis skystis ir galėtų susileisti ir "išdezinfekuoti virusą"? Mąstančių? Jis tyčiojasi iš moterų, bet pastarosios už jas balsuoja. Tyčiojasi iš ne baltaodžių (dabar tvardosi, bet prieš anuos rinkimus aiškiai buvo pasisakęs), bet atsiranda ne baltaodžių balsuojančių už jį. Tai čia kurie tie mąstantys? Sakai, kad šie rinkėjai nekenčia, fakto, kad yra ne baltaodžiai? Savikritiškų? Trump'as savikritiškumo, ego kontrolės ir pan. turi apskritą nulį. Turtus padėjo tėvas, įsivaizduoja, kad turėjo labai sunkų gyvenimą, nes pirmą milijoną turėjo užsidirbti, iš tėvo duoto vieno milijono. T.y. padaryti 100% grąžą... Vargšiukas koks. Čia jau nekalbu apie jo sąsajas su nusikalstamu pasauliu, iš oro gaunamas multimilijonines mokestines lengvatas ir t.t. ir t.t. O ką jau kalbėti apie jo elgesį su kitais žmonėmis, vien ką pasako rankos paspaudimas jo.
immortallt 2020-07-13 11:45
Dar vienas bullshit, sakai kapitalizmas atgyveno? Tai tavo siūlymas atsisakyti visos infrastruktūros, įrenginių, gamyklų, net melioracijos įrenginių žemėje, nes kapitalizmas būtent ir yra apie tai - visos šitos infrastruktūros (plačiąja prasme) kaupimas privačiose rankose. Kapitalizmas tobulės, vystysis, bet kol nesugebėsi patys gyventi ne materialiame pasaulyje, kapitalizmas niekur nedings. Keisis apmokestinimo formos ir pan.. Na nebent grįšime atgal prie planinės ekonomikos, ir visa gamyba, verslas bus centralizuotai valdomas valstybės. Manai, kad tai būtų geriau?
Arunas1948 2020-07-13 12:05
Klausimas ne kapitalizme, man istrigo prancuzu geltonuju liemeniu protestuotojo zodziai kuris sako kame reikalas dirbame daug bet gyvename blogiau, Trumpas pries rinkimus zadejo Amerika pirmiausia bet gavosi kaip visada todel amerikieciai pasiuto, pazadu niekas negalvoja teseti, amerikieciai teisingai sako reikia Amerika sugriauti kad atstatyti is pagrindu, panasiai kaip Rusijos spalio revoliucija, graziuoju uzvalde turtus keistis nenori, reikia priversti.
immortallt 2020-07-13 12:38
Gyvena blogiau... Pasižiūrėk kaip žmonės gyveno prieš 70 metų. Tada sakyk, kad dabar gyvena blogiau.
vanduo4 2020-07-13 12:39
. Kad geriau suprastum, paskaityk ankstesnį mano komentarą apie Kapitalizmo ir Komunizmo ryšį. - Šie du dariniai negali egzistuoti vienas be kito, būtent šia prasme jis atgyveno, tik išaiškės daug vėliau nei Komunizmo Utopija. - Komunizmą sugriovė kapitalo trūkumas, Kapitalizmą sugriaus visuomenės degradacija. Gatves deginantys juodaodžiai - tai vienas iš degradacijos požymių. Ir jie ne vieni. Už Baideną balsuoja ir juodieji, bet, kiek teko girdėti, už Trumpą balsuoja (pagal dabartines prognozes) tik baltieji. Šitas visuomenės susiskaldymas ir privedė Kapitalizmą prie degradacijos. Reikia naujos santvarkos.
sub 2020-07-13 13:53
Kas jį rinks, tą Kainą? Juodaodžiai jo nemėgsta už meilikavimus Trumpui ir kepurę, kuria jis nešiojo "Make America Great Again". Tai nebent žmonos šeimynėlė ir kvaili grebėjai.
vytautas50 2020-07-13 14:21
Romos imperijos laikais tikriausiai dauguma manė kad ji egzistuos amžinai. Bet šiame pasaulyje nėra nieko amžino. Kapitalizmas užvaldė visą pasaulį ir neturi kur plėstis. O iš finansinės pusės problema yra labai prarasta. Visi gyvena skolon su retomis išimtimis. Neigiamos palūkanos ne iš gero gyvenimo o kad kažkaip dar atitolinti pabaigą. Maža to FRS ir ECB vykdo be perstojo visokias "skatinimo programas" paprasčiau pinigų spausdinimą o tai veda į chaosą. Tik laiko klausimas. Tereikia kokios "juodos gulbės". Dabartinis virusas vienas iš tokių. Kas liečia Trumpo rinkimą jis sako "stiprinam policiją ir darom tvarką" Baidenas sako "paleidžiam policiją". Ir tuomet klausimas kuris teiginys yra normalus. Ir kuris kandidatas normalus. Šiaip tai jokio skirtumo ką išrinks. Jei JAV nesusitvarkys su juodųjų siautėjimu tai jai galas. TSRS sugriuvimas tiesiog suteikė papildomo laiko kapitalizmui. Užimtos naujos teritorijos ir gerai iš to uždirbta. Bet tas gėris baigėsi. Ir atėjo 2008 metai.
cave_dweller 2020-07-13 14:50
immortallt 2020-07-13 15:03
Na po COVID-19, visuotinio sveikatos draudimo paklausa gali stipriai išaugti, kai net turėdamas sveikatos draudimą jauni žmonės bus išnaudoję savo limitus ir prikaupę įspūdingas sumas už sveikatos priežiūrą ir mokės už ją likusį savo gyvenimą. P.S. ne, nesakau kad tokių "normų" išlaikymas kaip diskriminacija (rasinė, religinė, seksualinė ir pan.) yra teisinga, ar kad iš viso tai reikia išlaikyti, bet atsakomybės nebuvimas šių problemų ne tik nesprendžia, bet jas dar ir gilina. Kaip ir tai, kad BLM dabar sunaikins turto už dešimtis, jei ne šimtus milijonų eurų niekaip nepagerins juodaodžių gyvenimo, tik pablogins.
Evil Goku 2020-07-13 15:57
Tai kad čia normalus socializmas, kurį taiko visos išsivysčiusios pasaulio šalys (išskyrus JAV). JAV sveikatos apsauga absoliučiai debiliška. Naudinga tik privačioms sveikatos draudimo kompanijoms ir galbūt privačioms ligoninėms. Jeigu pakeistų sveikatos draudimo sistemą į normalią, geriau būtu beveik visiems, tiek daugiau uždirbantiems, tiek mažiau uždirbantiems, tiek tiems kurie gali, ir tuo labiau tiems kurie neišgali. O nelegalūs imigrantai, net Lietuvoj negautu nemokamų med paslaugų. JAV nėra normalios sveikatos draudimo sistemos todėl, kad ten labai prastas išsilavinimo lygis ir didžiulis lobizmas. Draudimo bendrovės prarastų milijoninius pelnus (iš vis jų nebereikėtų), todėl visais įmanomais būdais stengiasi, kad ši kvaila sistema nebūtu pakeista į normalią.
Arunas1948 2020-07-13 16:20
Amerikai reikia keistis is pagrindu, atsisakyti pasaulio policininko vaidmens, is 700 milijardu doleriu kariuomenei palikti 70 milijardu kaip ir Rusija skiria o likusius pinigus naudoti Amerikos viduje, tada Amerika suklestetu.
immortallt 2020-07-13 16:23
Tik pamiršti keletą dalykų, kad iš tų 700 milijardų beveik neišleidžiama įsigyjimams iš užsienio, tai yra nueina pagrinde į JAV ekonomiką ir nebūtų tokio poveikio, kaip tu įsivaizduoji, JAV ekonomikai, jei susimažintų savo karinį biudžetą. Nesakau, kad JAV nereikia to daryti, sakau, kad nesupranti poveikio.
Niemand 2020-07-13 16:45
JAV sistema naudinga tik draudimo įmonėms, ligoninės tikrai nesižavi daugiau kaip pusė savo pajamų sumokėdamas draudikams. Plius bendra JAV teisinės sistemos yda su subjektyviais daugiamilijoniniais "nuostoliais". Nuostolių atlyginimas turėtų būti apribotas tiek suma, tiek ir kaltės reikalavimu, nes dabar pas juos atsakomybė be kaltės - numirė pacientas nuo komplikacijos ir reikia atlyginti žalą net jei nebuvo padaryta medicininių klaidų.
conjurer 2020-07-13 16:53
Dauguma komentarų yra kliedesiai. Kapitalizmas visada egzistavo, nuo prekybos atsiradimo, tik jis ne visiems buvo prieinamas. Dabar irgi yra žmonių kurie neturi galimybių kaupti kapitalą, dažniausiai tai vergai arba gyvenantys neturtingose šalyse. Sociazliamas gali eiti kartu su kapitalizmu. Dauguma dabartinių problemų yra atsiradę ne dėl valdymo formos ar idealogijos, bet dėl valdančiųjų ydingumo. Taip pat vis dar tęsiasi hibridinis karas - per naujus propagandos aparatus keliama socialinė sumaištis. Pastebėjau ir šiame forume, visi kas pasako ką yra skaitę facebook'e, dažniausiai totaliai kliedi, ir neturi suvokimo apie pasaulį. Taip pat yra ir konkrečių trolių iš Rusijos.
Niemand 2020-07-13 17:09
Jei apibrėži sąvokas pagal dėdę Marksą, tada negali. Kapitalizmas - gamybos priemonės priklauso privatiems asmenims, vienas iš kurių lygiais pagrindais su likusiais gali būti valstybė; socializmas - gamybos priemonės priklauso išimtinai valstybei arba valstybinė nuosavybė yra dominuojanti ir turinti specialų statusą. Tai, kad valstybė ūkio vesti nesugeba, yra patvirtinta vienareikšmiškai begale eksperimentų. Taigi kapitalizmas (klasikine prasme) tiesiog neturi alternatyvų. Socializmas tipine šių dienų vartojimo prasme neturi nieko bendro su gamybos priemonių nuosavybe, o reiškia pajamų perskirstymą (daugiau) atimant iš turtingesnių ir atiduodant neturtingiems, kad mažinti statuso skirtumus. Kas iš princip yra teisinga, kol neskatina veltėdžiauti.
Arunas1948 2020-07-13 17:12
Kokio reikia supratimo apie pasauli, mes paprasti zmones norim normaliai gyventi , dabar Amerika nori gyventi is ginklu prekybos, visa pasauli laiko uzstatu, baisybe pinigu reikia isleisti ginklams, gal tukstanti kartu gali pasauli sunaikinti ir vis negana, kodel Amerika nesiulo nusiginklavimo , reikalauja kuo daugiau pinigu ginklams, tai cia ir yra tas poveikis Amerikos ekonomikai bet pasauliui nusibodo tokia tvarka ir ji ateis.
Shinigami 2020-07-14 06:57
Aš nesutikčiau nei kad iš principo, nei kad ir ne iš principo tai yra teisinga. Nematau jokio teisingumo tame, kad iš dirbančio atimama ir atiduodama tinginiui. Nu gerai, ne tinginiui, bet asmeniui su mažais ar neegzistuojančiais sugebėjimais. Sutinku, kad kažkiek toks perskirstimas gali būti naudingas jei atliekamas idealiai, bet tikrai nėra jis teisingas. Kita problema, kad perskirstimą atlieka neidealus žmogus, o tai reiškia, kad ir perskirstimas tampa neidealiu. Ta pačia problemą turi visos ideologijos. Ant popieriaus visos jos geros ir idealios, bet visų jų įgyvendinimų rūpinasi neidealus žmogus. Todėl, visi nori gero, bet gaunasi kaip visada: korupcija, tingėjimas ir darbo vaidinimas, degradavimas ir turto naikinimas ir t.t.
immortallt 2020-07-14 08:44
Žodis "socialinis" pridėtas prie bet kokio kito žodžio, padaro jį antonimu. Kalbama apie socialinį teisingumą, bet tas teisingumas - diskriminacija. Socialinė lygybė - žmonės diskriminuojami, ir t.t. Tiesa, kai kuriose vietose reikalingas - būtinoji sveikatos apsauga, neįgalių žmonių (bet orientuota ne į išlaikymą, o į padėjimą prisitaikyti), ir kol kas dabar nesugalvoju daugiau.
svetys 2020-07-14 10:06
Tai trenkia beraštyste. Žmogus yra bandos gyvūnas. Taškas. Monarchija ar anarchija, socializmas ar kapitalizmas tėra tik bandos organizavimosi detalės. Tik vienokia ar kitokia socializacija sukuria tokį ar anokį žmonių bandos tipą. Piktintis socializacija yra tas pats kas piktintis, sakykim, tuo, kad žmogus kvėpuoja
immortallt 2020-07-14 11:51
Na kas beraštis, pasirodei pats. Socializmas ir socializacija - menkai susijęs. Bendrą šaknį turi, bet tik tiek. Jei tau socializacija, kad vienas už sveikatos draudimą moka 10x daugiau nei kitas, bet gauna tas pačias paslaugas, tai stogą rauna.