Bažnyčia Anglijoje perdaryta į gyvenamąjį namą  (15)

Žinoma, čia lubos aukštos, languose sumontuoti įspūdingi vitražai, tačiau ar nesijaustumėte šiek tiek keistai miegodami ir gyvendami šiame name? Name, kuris anksčiau buvo Dievo namai...

Panašu, jog tokia mintis tikrai nekankino Sally Onions ir Ian'o Bottomley - ši porelė perdarė poros šimtmečių senumo bažnyčią Kyloe miestelyje (Northumberland, Anglija) į gyvenamąjį namą. Naujai "iškepta" valda turi viską ko reikia gyvenimui, ir netgi kai kuriuos intriguojančius "priedus". Pavyzdžiui, tiesiai namo kieme atsiveria vaizdas į pačias tikriausias kapines.

Pastato eksterjeras liko beveik nepakeistas, tačiau vidaus pakeitimui dabartiniai savininkai investavo beveik tris kartus daugiau lėšų nei kainavo pati bažnyčia. Finansines išlaidas daugiausia lėmė tai, kad pora pasirinko atkurti ir išsaugoti daugumą originalių architektūros ir interjero detalių ir nekeitė jų kažkuo radikaliai nauju. Pasirinkimas gyventi bažnyčioje yra labai neįprastas, tačiau kita vertus savininkai išgelbėjo pastatą, kuris kitu atveju būtų pasmerktas dūlėjimui. Bažnyčia įsigyta už 92000 svarų; atnaujinimui išleista 300000 svarų, o dabartinė nekilnojamojo turto vertė siekia apie 650000 svarų.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (15)