Ar bus įminta virš Meksikos pasirodžiusių 8 NSO mįslė? (Video)  (17)

Danguje virš Meksikos buvo nufilmuoti išsyk 8 neatpažinti skraidantys objektai, iš pirmo žvilgsnio atrodantys kaip skrendančių žuvėdrų pulkelis, pranešė „International Business Times“. Skelbiama, kad tariamus paukščius nufilmavęs meksikietis Miguelis Aguila iš pradžių nė neįtarė, kad tai gali būti kažkas kita. Tačiau netrukus jis tuo suabejojo.


Suabejojo todėl, kad dideliame aukštyje skridę „paukščiai“, anot vyriškio, neplasnojo sparnais ir judėjo nepaprastai sinchroniškai.

Maždaug 3 minučių trukmės vaizdo įrašas buvo padarytas šių metų sausio 26 dieną, o paskelbtas internete sausio 31-ąją, sakoma pranešime. Pasak M. Aguilos, išdidinus vaizdą galima pamatyti liuminescencinį švytėjimą, sklindantį iš kiekvieno skrendančio objekto.

Vaizdo įrašas sukėlė didelį susidomėjimą, ir jį ėmėsi analizuoti NSO ekspertai, teigiama pranešime. Internetinio leidinio „UFO Sights Daily“ darbuotojas Scottas C. Waringas pareiškė iš pradžių taip pat pamanęs, kad siužete užfiksuoti paukščiai, tačiau vėliau įsitikino, kad tai ne žuvėdros, o tikri neatpažinti skraidantys objektai. Tik jie, pasak jo, nebūtinai gali būti nežemiškos kilmės: esą tai gali būti bepiločiai lėktuvai.

Eksperto teigimu, savo forma šie NSO taip primena slaptą JAV orlaivį TR-3B, pasižyminčiu itin dideliu greičiu ir dydžiu.

Vis dėlto kai kurie interneto vartotojai mano įminę šio vaizdo įrašo mįslę: jų teigimu, tai aukštai skrendančios laukinės snieginės žąsys. Jų kūno ilgis viršija 0,7 m, o pakilti jos gali net į didesnį nei 10 kilometrų aukštį. Snieginės žąsys gyvena visoje Šiaurės Amerikos arktinėje pakrantėje nuo Aliaskos iki vakarų Grenlandijos, o žiemoja Šiaurės Amerikos pietinėje dalyje. Migracijos metu šie paukščiai perskrenda Himalajų kalnus, kurių viršūnės siekia 8 000 ir daugiau metrų.


Aut. teisės: TV3
TV3
(17)
(0)
(0)

Komentarai (17)

Susijusios žymos: