Lietuviškas 3D personalizuotų žaislų startuolis sulaukė milijoninės investicijos  (0)

Rizikos kapitalo fondas „Nextury Ventures“ investavo į startuolį „Toyze”. Pirmąjame etape investicija į startuolį yra iki 1 mln. litų. „Toyze” – tai pirmasis virtualusis įrankis, kuris leidžia vartotojui savo išmaniajame telefone arba planšetėje pačiam susimodeliuoti savo mėgstamą žaidimo herojų.

Šį vartotojo susikurtą virtualų žaislą „Toyze“ atspausdina 3D spausdintuvu ir atsiunčia jam paštu. Pirmuoju „Toyze“ partneriu tapo „ZeptoLab“ – pasaulinio pripažinimo sulaukusio žaidimo „Cut the Rope“ kūrėjai ir vystytojai. „Toyze“ paslauga nuo liepos 7 dienos jau siūloma JAV rinkai.

„3D spausdinimas artimiausioje ateityje žada didelių pokyčių įvairiose srityse. Investavę į „Toyze“, siekiame demokratizuoti ir iš esmės pakeisti žaislų ir žaidimų rinką. Nuo šiol tiek dideliems, tiek ir mažiems žaidimų kūrėjams atsiveria papildomi verslo plėtros ir pajamų šaltiniai: jie gali pardavinėti personalizuotus savo prekinių ženklų žaislus, kurti jų gerbėjų bendruomenes, skatinti šių žaislų mainus socialiniuose tinkluose ir pan.“, - sakė Ilja Laurs, mobiliųjų programėlių platinimo platformos „GetJar” ir „Nextury Ventures“ įkūrėjas.

Pasak I. Laurs, 3D spausdintuvai netrukus taps įprasti namų įrenginiai, kuriais žmonės galės per keletą minučių atsispausdinti pačius įvairiausius daiktus – nuo žaislų iki bižuterijos gaminių. „Toyze” pasiūlyta žaidimų herojų personalizavimo ir spausdinimo paslauga – tai pirmasis žingsnis įgyvendinant šią daug žadančios ateities viziją”, – sakė jis.

„Subūrę stiprią ir unikalios patirties 3D modeliavimo bei spausdinimo srityje sukaupusių specialistų komandą, vieni pirmųjų pasaulyje pasiūlėme komercinę žaidimų personažų personalizavimo ir 3D spausdinimo platformą. Ypač didžiuojamės, kad pirmuoju mūsų partneriu tapo visame pasaulyje populiaraus žaidimo „Cut the Rope“ kūrėja „ZeptoLab“. Partnerių tinklą planuojame aktyviai plėsti, kad „Toyze“ platformoje vartotojai galėtų rinktis iš pačių įvairiausių žaidimų herojų. Nuo liepos 7 d. pirmieji „Toyze“ jau gali išbandyti JAV gyventojai. Planuojame, kad ateityje eisime ir į kitas rinkas“, – sakė vienas iš „Toyze“ įkūrėjų, startuolio vadovas Vilius Rinkūnas.

„Sprendimą bendradarbiauti su „Toyze“ lėmė tai, kad jie pasiūlė puikiai išvystytą technologinį sprendimą bei vartotojui itin patogią naudoti programėlę. Neabejoju, kad daugelis kitų žaidimų kūrėjų, taip pat kaip ir mes, įvertins bendradarbiavimą su „Toyze“ kaip puikų būdą plėsti savo valdomų prekinių ženklų galimybes bei didinti pajamas“, – sakė „ZeptoLab“ generalinis direktorius Misha Lyalin.

„Toyze“ sukurtą unikalią programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „Google Play“, netrukus ji bus prieinama ir „App Store“. Naudojantis programėle, galima pačiam įvairiai modeliuoti savo mylimo žaidimo personažo figūrėlę 3D spausdinimui – pasirinkti norimą pozą, papuošti pageidaujamais aksesuarais ir pan. Šiuo metu programėlė siūlo personalizuoti ir atspausdinti žaidimo „Cut the Rope“ herojų figūrėles. Visame pasaulyje „Cut the Rope“ žaidimas jau yra persisiųstas 500,000,000 kartų ir turi šimtus milijonų vartotojų.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(5)
(0)
(5)

Komentarai (0)