Kelionė po Rusiją virtualiu traukiniu “Maskva-Vladivostokas” (Video)  (43)

“Google” kviečia viso pasaulio vartotojus pakeliauti pačiu ilgiausiu geležinkeliu virtualiu “Maskva-Vladivostokas” traukiniu. Važiuodami Transsibiro magistrale pamatysime vieną didžiausių pasaulyje šalių – Rusiją.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Virtualus traukinys “Maskva-Vladivistokas” skaitytojų laukia adresu www.google.ru/transsib. Tai bendras “Google” ir Rusijos geležinkelių projektas.

Pusė žemyno, dvi pasaulio dalys, 12 apskričių ir 87 miestai. štai koks yra maršrutas. Pro traukinio langus atsivers šios šalies vaizdai – daugiau nei 9000 km arba 150 valandų video srauto. Nepatiks “sėdėti” ir žiūrėti, galima bet kada nusikelti į bet kurį maršruto tašką.

Specialus skaitiklis rodys atstumą iki pradinio ir paskutinio maršruto taško. Vertos dėmesio vietos pažymėtos žvaigždute meniu “Ką pamatyti?”.

Kad ilga kelionė neprailgtų, virtualaus traukinio keleiviai gali pasiimti rusų klasikų audioknygas (pavyzdžiui, klausytis Levo Tolstojaus “Karas ir taika”), įsijungti “radijo imtuvą”, kuris transliuoja rusų liaudies ir klasikinę muziką ir net “Russkoje radijo”. Jei muzikos nereikia, žiūrėkite pro traukinio langą klausydamiesi bėgių dundesio.

(30)
(4)
(21)

Komentarai (43)