Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
i5riza 2011-04-15 14:57
trilijonas==1000 bilijonu. Bilijonas tai tas pats kas milijardas.
Taigi, sneka eina, apie stebejimus uz 1000 milijardu metu, o tai yra praeis 73 kartus daugiau laiko negu iki siol praejo. Gal ir logishka, kad BB pozymiu nebebus.
Bet anksciau cia buvo straipsnis, kad visata neatlaikys tokio amziaus, nes ji arba suirs atomu lygmenyje (del nuolatinio ir greitejancio pletimosi), arba bus visa atsalus ir negyva... Bet kokiu atveju jau stebet tikrai nebus kam.
Kazkaip sie faktai labai nesusiveda... Ar yra gudriu, kurie galetu pakomentuot si neatitikima?
mnv 2011-04-15 16:07
O man idomiau, kodel vis galvoja, jog ateityje visko "ieskos isnaujo"... gi tai jau bus sukaupta ir issaugota jeigu dar gyvi busim. Tik idomu kokia forma
kiesza 2011-04-15 16:10
Butu logiska, kad jau dabar yra isnyke daug reiskiniu kuriu stebeti nebegalime
Myslius 2011-04-15 17:02
su andromeda susijungs po 4.5 milijardo metu, per ta laika (trilijarda metu ) milkomedra susijungs su dar velnias zino kiek kitu galaktiku.
Kai sakoma kad isnyks big bango pedsakai turima omeny kad isbles microwave background radiation (kosmine spinduliuote), o big bangui istirti yra paaaakankamai laiko, daryti prielaidas kas bus po trilijardo metu beprasmiska (siuo metu)
teoriju yra ivairiu, big rip, pulsuojancios visatos ir t.t. bet visos jos niekuo neparemtos, tiesiog pliurpalai
Donattello 2011-04-15 22:07
Trilijono metų turėtų pakakti ( jeigu viskas gerai ) kad kokie nors palikuonys patys, kurtų planetas ir gal net galaktikas.
manciukaz 2011-04-16 14:04
nemanau jei žmonija gyvuos trilijona metu, kad jiems rupės dar tirti tokius dalykus, nes bus senai ištyre ir tik vienas dievas žino ka jie tyrinės tuo metu...
werafonas 2011-04-17 02:21
Šypseną keliantis straipsnis.
susidaro įspūdis, kad kažkas norėjo pafilosofuoti, tai prie sunkiai suvokiamo laiko mato - trilijono metų, dar prikabino kažkokius aisčius, tyrinėjimus ir pan.
Jeigu bus likę bent kokie pėdsakai mūsų civilizacijos (turiu omeny kažkokius palikuonius/būtybes) - jie jau tikrai bus viską ištyrę ir sukaupę neįsivaizduojamus žinių klodus.
Patys pabandykit įsivaizduoti per kokią milijardo mūsų civilizaciją padarė šuolį tyrinėjimuose ir kad kalbama apie tai kaip, kas bus tyrinėjama DAR PO 1000 milijardų.
Ohh c'mon. Nejaugi tikrai manote, kad kažkas dar bus tyrinėjama?..
Donattello 2011-04-17 17:27
werafonas-
“Viskas, kas gali būti išrasta, jau išrasta.” Charles H.
Duell, JAV patentų biuro vadovas, 1899
palyginus su dabartimi, tai atrodo, kad anuomet tų išradimų, nė nebuvo.
Taip kad niekada negali žinoti. Aš tos nuomonės, kad niekas niekada visko neištirs ir absoliučiai visko nežinos. Visada bus ką tirti, ir mokytis reikės nuolat. Nepaisant to, kad ištirta bus be galo daug.
...Sakykim, kad kažkas kažkur jau viską ištyrė, ir mes gyvenam jų sukurtoj visatoj. Galimas daiktas.
Impintinas 2011-04-17 17:32
Vadinas, galima ištirti viską Šiaip aš irgi laikausi nuomonės, jog yra dalykų už mūsų suvokimo ribų. Jau vien todėl neįmanoma visko ištirti
Myslius 2011-04-17 17:50
sekam visiem zinoma pasaka: buvo rastas atomas ir buvo manoma jog tai elementarioji dalele, tada paaiskejo jog atomas yra tuscias buvo rastas necleus, tada paiskejo kad neclues sudarytas ir protonu, greit atrado ir neutronus, tada atsirado quarkai, siuo metu yra planko konstanta.
Kaip jus isivaiduojat kada bus rasta pati elementariausia dalele? mano manymu tada kada visos veikiancios jegos bus suvienytos, o kuo toliau tuo labiau i miska. Kaip gali kazkas but sudarytas is nieko? Fractal universe man atrodo logiskiausias sprendimas, taigi niekada neissiaiskins visko. Tuo labiau kad zmogus turi ribotas galimybes, kai pagalvoji koks neefektyvus budas yra kiekviena karta mokintis viska is naujo...
kiesza 2011-04-17 22:50
Patikėk išsiaiškins tik tam prireiks laiko ir galbūt kvantinių kompiuterių arba dirbtinio intelekto. nieko nėra neįmanomo
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Didžiojo sprogimo įrodymų po trilijono metų nebeliks