Pumą su ragais sumedžiojęs vyras pašiurpino mokslininkus  (0)

Aidaho valstijos (JAV) pietryčiuose aptiktas keistos išvaizdos kalnų liūtas, dar vadinamas puma. Ant jo galvos, prie kairiosios ausies, buvo išaugusi dar viena pora iltinių dantų. Gyvūną sumedžiojęs vyras apie tokią anomaliją netrukus pranešė gamtosaugos pareigūnams.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Aidaho valstijos gamtos išsaugojimo atstovai atvyko nufotografuoti sumedžioto apsigimusio plėšrūno. Tokį vaizdą pamatę pareigūnai liko šokiruoti – vos vienerių metų gyvūnas iš tiesų turėjo dar vieną porą dantų.

Nors mokslininkai dar oficialiai nepatvirtino, kas tai per apsigimimas, tikėtina, kad dantų pora ant galvos liko nuo jo dvynio, kuris dar būdamas patelės pilve, nugaišo.

Tačiau gali būti, jo tai – itin retas įgimtas navikas, vadinamas teratoma. Šio susirgimo kamuojami individai gali turėti neįprastose vietose išaugusius papildomus organus – dantis, nosį, plaukus, kaulus ir net akis.

Aidaho žvejų ir medžiotojų asociacijos atstovai sumedžiotą gyvūną pristatys ekspertams, kurie mėgins išsiaiškinti šio apsigimimo priežastis.

Laukinės gamtos biologas Zachas Lockyeris leidiniui „Idaho State Journal“ sakė, kad šis gyvūnas mokslininkams kelia labai daug klausimų ir neaiškumų.

„Tai šiurpą keliantis radinys. Keista matyti tokį gyvūną. Ir labai tikėtina, kad taip ir liksime nesužinoję, kodėl tie dantys jam išaugo ant galvos“, – sakė jis.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(31)
(4)
(27)

Komentarai (0)