Dvigubus lyties organus turinti moteris atskleidė, su kokiais sunkumais susiduria (N-18)  (2)

Anonime išlikti panorusi moteris, virtualioje erdvėje prisistatanti „NurseryRN“, portale „Reddit“ drauge su savo vaikinu atsakė į smalsautojų klausimus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Portalo lankytojai „NurseryRN“ teiravosi daugelio dalykų: pradedant nėštumu, baigiant lytiniais santykiais.

Moteris atskleidė, kad jos gimda yra mažesnė nei įprastai, todėl jai gresia persileidimas arba priešlaikinis gimdymas, taip pat galimas gimdos augimo sulėtėjimas, kas lemtų kūdikio vystymosi sutrikimus. Tiesa, pasak anonimės, jai žinomas atvejis, kai moteris, su analogiška fiziologine būkle, pastojo ir vienoje gimdoje išnešiojo dvynukus, o kitoje – dar vieną vaikelį.

Nepaisant to, kad turi du lyties organus, menstruacijų „NurseryRN“ sulaukia vieną kartą per mėnesį. „Mano gydytojas sako, jog turėčiau naudoti du tamponus, tačiau man atrodo, kad tai kiek kvaila, todėl naudoju tik vieną“, – pašmaikštavo ji.

Moteris galėtų ryžtis gimdos pertvaros operacijai, tačiau tai, pasak jos pačios, sukeltų nemažai nepatogumų.

„NurseryRN“ vaikinas teigė, kad lytiniai santykiai su mylimąja yra kitokie, tačiau jis teigia iš tolo net nepastebintis dviejų lytinių organų. Tiesa, sekso metu elgiasi atsargiai. „Dar prieš pradedant susitikinėti ji man užsiminė, kad turi šį tą daugiau nei kitos merginos. Po kelių minučių spėliojimo, išsiaiškinau, kas tai. Tai buvo labai įdomus pokalbis“, – prisiminė anonimės vaikinas.

Pati „NurseryRN“ pripažįsta, kad jų lytinis gyvenimas yra geras, tiesa dėl susiformavusios pertvaros, jos taškas G partneriui nepasiekiamas.

Moteris, gimusi su vadinamuoju „uterus didelphys“ arba „dvigubos gimdos“ sutrikimu, apie neįprastą savo sveikatos būklę sužinojo būdama šešiolikos. Paauglystė tokiam sutrikimui diagnozuoti, pasak medikų, – įprastas amžius, mat merginos tuomet kreipiasi dėl didelių skausmų menstruacijų metu ar ciklo sutrikimų.

Šis sutrikimas atsiranda kai moters gimda formuojasi netaisyklingai, atsiranda tarsi pertvara ir išsivysto dvejos įsčios. Nors tokia būklė nėra reta, dviejų gimdų išsivystymas pasitaiko ypač retais atvejais.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(32)
(13)
(19)

Komentarai (2)