Kraują stingdanti akistata: palapinėje miegojusią moterį pažadino grėsmingi svečiai (Video)  (1)

Nėra nieko maloniau, nei atsibusti vėsų ankstyvą rytą gamtoje, klausantis pabudusių ir aušrą sveikinančių paukščiukų čiulbėjimo, stebint, kaip švelniai pro plyšius skverbiasi dienos šviesa, o grupelė liūtų iš išorės entuziastingai laižo palapinės šonus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Palaukite, kas?! Liūtai?

Na, tiesa sakant, kaip tik tai nutiko Francie Franciscai Lubbe, neseniai dalyvavusiai žygyje su palapinėmis Kgalagadžio tarpvalstybiniame parke Botsvanoje, rašo interneto puslapis „The Dodo“.

Po vakare nulijusio lietaus trys ištroškusios liūtės nusprendė stabtelėti ir numalšinti troškulį, laižydamos vandens lašus nuo palapinės tento, kol viduje buvusi moteris sutrikusi visa tai stebėjo.

Būtų sunku patikėti tokiu netikėtu ir šiurpą keliančiu susidūrimu su liūtėmis, jei F.F.Lubbe nebūtų viso to nufilmavusi. Nors daug kam po tokio netikėto liūčių vizito pakirstų kojas, F.F.Lubbe pavadino tai privilegija.

Didžiųjų kačių išsaugojimo aktyvistai Dereckas ir Beverly Joubert savo „Facebook“ puslapyje parašė, kad tai, jų nuomone, teisingas požiūris.

„Per dažnai žmonės supanikuoja ir pradeda blogai elgtis, kai laukinėje gamtoje prie jų priartėja liūtai. Aš vertinu tai, ką šie keliautojai padarė ir, kad jie reagavo ramiai ir supratingai. Šaunuoliai. Liūtai akivaizdžiai laižė rasą ar drėgmę nuo palapinės ir nekėlė jokios grėsmės, tad reakcija buvo visiškai teisinga ir jų džiaugsmas dėl jiems suteiktos privilegijos yra fantastiškas“.

Pridurkime, kad galimybė padaryti puikią liūtės nuotrauką iš arti taip pat yra nuostabi.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(14)
(3)
(11)

Komentarai (1)