OLED ekranų rinkoje bus rimtų pokyčių: Kinai metė iššūkį Pietų Korėjai (Video)  (2)

Šiuo metu OLED televizorių rinka beveik visiškai priklauso Pietų Korėjos gigantui LG. Būtent jų matricas naudoja dauguma kitų gamintojų. Tačiau ši technologija jau gerokai atpigo ir ją pradėjo įsisavinti naujos kompanijos.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pavyzdžiui, vienas iš didžiausių Kinijos ekranų gamintojų BOE drauge su „Skyworth“ ketina kurti OLED ekranus. Įmonės savo televizorius planuoja pasiūlyti Kinijos ir Europos rinkose ir taip užimti savo dalį, kol LG neturi kitų konkurentų.

BOE ir „Skyworth“ pristatė savo pirmąjį OLED televizorių Šenzenio mieste (Kinija) neseniai vykusioje kasmetinėje aukštųjų technologijų „China Hi-Tech Fair“. Tai yra pirmasis kartas, kai buvo parodytas OLED televizorius, kurio ekranas buvo pagamintas Kinijos įmonėje. Prieš tai matricas „Skyworth“ pirko iš LG.

Tikimasi, kad korėjiečiai išlaikys savo lyderystę OLED TV rinkoje dar keletą metų, tačiau Kinijos gamintojai gali sparčiai juos pavyti. „Skyworth“ planuoja nuo kitų metų kiniškus OLED televizorius pradėti pardavinėti visoje Europoje.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(18)
(0)
(18)

Komentarai (2)