Štai kaip atrodo televizorius, vertas 20 tūkst. JAV dolerių (Video)  (3)

„LG Electronics“ jau priima savo televizorių flagmano „Signature OLED TV“ su organinių šviesos diodų ekranu išankstinius užsakymus .


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Televizorius (modelis OLED77G6P) turi 77 colių įstrižainę su 3840 × 2160 vaizdo taškų raiška, kuri atitinka į 4K/Ultra HD formatą. Gamintojas pažymi, kad ekranas atkuria gyvą vaizdą su giliai sodriomis spalvomis ir aukščiausiu aiškumu.

Naujiena priskiriama prie išmaniųjų įrenginių, kadangi naudoja operacinę sistemą „webOS 3.0“. Kartu su televizoriumi gausite nuotolinio valdymo pultelį „Magic Remote Control“. Palaikomas balso komandų atpažinimas.

Televizoriaus ekrano dalies storis yra vos apie 2,6 mm, o stove įmontuoti aukštos kokybės 4.2 formato „Harman/Kardon“ garsiakalbiai.

„LG Signature OLED TV“ aprūpintas belaidžio ryšio „Wi-Fi“ adapteriu palaikančiu 802.11ac standartą, Ethernet valdikliu, keturiomis HDMI, trimis USB ir kitomis jungtimis.

77 colių OLED televizorių galima įsigyti už 20 tūkst. dolerių.

Ar tai brangu ar pigu kaip OLED technologijos televizoriui? Jei kalbame apie mažesnės įstrižainės ekranus, tuomet ir Lietuvoje yra kur kas pigesnių alternatyvų, pvz. šie OLED modeliai pas mus kainuoja nuo 1390 € iki 5900€, bet įvertinus visas charakteristikas ir tai, kad tikrų analogų tėra vienetai - kaina nebėra kažkuo stebinanti.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(26)
(8)
(18)

Komentarai (3)

Susijusios žymos: