10 keistų faktų apie seksą, kurių galbūt nežinojote - kas sieja seksą ir heroiną? (N-18)  ()

Lytiniai santykiai yra svarbi suaugusio žmogaus gyvenimo dalis. Jie reikalingi ne tik dėl dauginimosi. Seksas daro stiprų poveikį žmogaus savijautai.


Karšti meilės žaidimai yra puikiausia SPA programa visam kūnui. Beveik kiekvienas suaugęs žmogus, išskyrus retas išimtis, būna išbandęs seksą. Dauguma jų laiko save šios srities kspertais. Ar ir jūs esate vienas iš jų ir manote, jog viską žinote apie seksą? Įsitikinkite, ar tikrai.

Lytinis aktas nuslopina galvos, sprando skausmus, atpalaiduoja raumenų įtampą, nes tuo metu organizme padaugėja laimės hormonų endorfinų.

Jaudinantys meilės žaidimai padeda atsikratyti nemigos. Hormonas oksitocinas, kurio išsiskiria per orgazmą, nulemia ramų miegą. Dauguma vyrų tai žino.

Galbūt apie tai jau girdėjote. Pateiksime dar dešimt faktų apie seksą, kuriuos žino tikrai ne kiekvienas.

1. Oralinis seksas gali sukelti alerginę reakciją, nes kai kurie žmonės yra alergiški spermai.

2. Šampūno pH (rūgščių ir šarmų santykio) vertė yra lygiai tokia pat, kaip spermos.

3. Orgazmo momentu stimuliuojamos tos pačios smegenų sritys, kaip vartojant heroiną.

4. Sergantys Klüverio ir Bucy sindromu (tai smegenų kaktinės ir smilkininės srities funkcijų sutrikimas) kenčia dėl nuolatinio seksualinio potraukio.

5. Rizika susižeisti užsiimant analiniu seksu yra daug didesnė, nei mylintis vaginaliniu būdu. Taip pat didesnis infekcijų pavojus bei tikimybė susirgti AIDS.

6. Trakštelėjimo garsas lytinio akto metu nėra geras ženklas. Dažniausiai jis skelbia apie penio lūžį. Vyras pajunta smarkų skausmą, erekcija pasibaigia. Penis ištinsta ir pamėlsta. Operacija šiuo atveju neišvengiama.

7. 1–6 proc. pasaulio gyventojų yra erotomanai.

8. Bučiuodamiesi žmonės apsikeičia nemažu seilių kiekiu. Jose būna maždaug 60 mg vandens, po 0,7 mg baltymų ir riebalų, 0,4 mg druskų.

9. Infarkto rizika sumažėja 50 proc., jei žmogus tris kartus per savaitę užsiima seksu.

10. Vienoje šokolado plytelėje yra 100 kartų daugiau kalorijų nei spermoje.

Aut. teisės: alfa.lt
Autoriai: Gražina Vasiliauskienė
(33)
(24)
(9)

Komentarai ()