Šis šiurpiai atrodantis daiktas ir dabar vyrus verčia susiraukti - 18 amžiuje tokiais įrankiais kankinti paaugliai (N-18)  ()

Senoviniai įsitikinimai mūsų akimis buvo išties keisti. Kita vertus, po poros šimtų metų mūsų palikuoniai tą patį galvos apie šiandieninį mūsų gyvenimą. Tačiau šis daiktas, kurį matote nuotraukoje, visiems laikams į istorijos knygas įeis kaip žiaurus, kvailas ir nereikalingas daiktas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Prieš kelis šimtus metų žmonės buvo įsitikinę, kad masturbacija yra amoralus reiškinys, vedantis jaunimą į nuodėmes ir neleidžiantis jauniems žmonėms suartėti su Dievu. Tiesą sakant, nemažai religingų žmonių pasaulyje taip galvoja iki šiol. 18 amžiuje Europos paaugliams gyvenimas nebuvo lengvas. Jie buvo baudžiami už nederamą žvilgsnį į mergaites, tačiau tuo pat metu visomis įmanomomis priemonėmis buvo stengiamasi užkirsti kelią masturbacijai.

Taigi, paaugliai prieš miegą būdavo suvaržomi, kad negalėtų pajudinti rankų, jiems tekdavo dėvėti įvairius skaistybės aksesuarus ir klausyti suaugusiųjų pamokslų. Kai kuriems pasisekdavo dar prasčiau ir tekdavo dėvėti viršuje matomą žiedą.

Tai - varpos žiedas, dar vadinamas užterštumo žiedu. Jis buvo naudojamas būtent taip, kaip jūs ir įsivaizduojate - varpa būdavo suspaudžiama dantytuose žiauraus įrankio gniaužtuose. Tai sukeldavo skausmą ir traumas, bet dėl doros viskas galima, tiesa? Šis žiedas, beje, neturėjo jokio užrakto ir buvo naudojamas tarpusavio pasitikėjimo pagrindu.

Dar keisčiau tai, kad tokius žiedus jauni religingi vyrai dažnai nešiojo savanoriškai. Jie manė, kad taip yra labiau disciplinuoti ir lengviau apsigina nuo nuodėmingų minčių. Mat šis penio žiedas užkirsdavo kelią ne tik masturbacijai, bet ir erekcijai apskritai.

Įdomu tai, kad šio daikto šaknys - gūdūs viduramžiai. Tačiau tuomet panašūs prietaisai buvo naudojami ne erekcijai ir masturbacijai drausti, o šlapimo nelaikymui gydyti. Specialūs spaustuvai suspausdavo šlaplę ir neleisdavo šlapimui pratekėti. Kažkuriuo metu tas daiktas virto tokiu kankinimo įrankiu, kokį matote nuotraukoje.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(20)
(16)
(4)

Komentarai ()