Vokiečių teismo medicinos ekspertas pateikia neįtikėtinas išvadas, nuo ko iš tikrųjų mirė visos COVID-19 aukos Hamburge: „nuo COVID-19 iš tikro nemirė nei vienas, tačiau ekonomika tuoj tikrai numirs“  (38)

Vokiečių profesorius Klausas Püschelis, Hamburgo teismo medicinos vyriausiasis gydytojas, atlieka mirusiųjų nuo COVID-19 viruso obdukcijas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Šis virusas smarkiai pakeitė mūsų visų gyvenimą. Ir tai nulemia ne tiek pavojus, kurį kelia virusas. Astronominė žala ekonomikai, kuri kyla dabar, yra nepalyginamai didesnė už pavojų, kurį kelia virusas. Aš esu įsitikinęs, kad mirštamumas nuo koronaviruso bendrame metų mirštamumo kontekste nelabai išsiskirtų...“

Ir šiuos pribloškiančius žodžius pasakė ne kas kitas, o Hamburgo teisminės medicinos profesorius Klausas Püschelis (67). Jis turėjo galvoje būtent tą koronavirusą, kuris dabar sujaukė visą pasaulį.

Profesorius su savo bendradarbiais dabar atlieka mirusiųjų nuo koronaviruso panatominius tyrimus. Jų tikslas: „Mes norime pasimokyti iš mirusiųjų, kad galėtume padėti gyviesiems. Mes bandome suprasti, nuo ko iš tikrųjų mirė visos tos COVID-19 aukos, kad gautume žinių, kaip reikia gydyti susirgusius žmones. Mes atliekame tikslius tyrimus ir žiūrime, kaip virusas pažeidė širdį, plaučius ar kitus vidaus organus.“

Ir mokslininkai jau padarė pirmąsias išvadas: iki šiol Hamburge nuo viruso nemirė nė vienas juo susirgęs žmogus. „Visi, kuriuos mes iki šiol ištyrėme, sirgo vėžiu, lėtine plaučių liga, buvo stipriai rūkantys, turėjo didelį antsvorį, sirgo diabetu arba širdies ir kraujagyslių ligomis“, – sako profesorius.

Tokiu atveju virusas, kaip sakoma, buto tik paskutinis lašas perpildytoje statinėje.

Hamburge nuo COVID-19 viruso mirė ir pirmoji šimtametė. Ar tai irgi buvo paskutinis lašas? „Taip, pats paskutinis“, – pabrėžia profesorius.

K. Püschelis nori nuraminti žmones: „Dėl per stipraus susikoncentravimo į mažą neigiamų baigčių dalį, stiprėja baimė, kuri labai išvargina“, – sako profesorius. Šiame regione, anot jo, nereikia bijoti mirties dėl epidemijos. COVID-19 yra tik išimtinais atvejais mirtina liga, dažniausiai tai būna nepavojinga virusinė infekcija.“

Atrinkome geriausius pasiūlymus apsauginėms kaukėms iš Aliexpress ir Gearbest: iš Europos sandėlių, maksimaliai greitas pristatymas į Lietuvą (Ribotas kiekis, labai greitai išperkama)

Pasaulis pametė galvą dėl to, kad virusas labai sparčiai plinta, nes nėra imuninės apsaugos. „Bet Vokietijos situacija geresnė nei Italijos. Mes turime gerą sveikatos apsaugos sistemą. Ir aš esu įsitikinęs, kad pavyks pandemiją suvaldyti“, – teigia teismo medicinos ekspertas.

Ar politinė reakcija į COVID-19 epidemiją buvo netinkama? Profesorius K. Püschelis taip atsako į šį portalo Focus.de klausimą: „Džiaugiuosi, kad man nereikia priimti politinių sprendimų. Bet kaip gydytojas sakau, kad aš jų vietoje priimčiau kitus sprendimus.“

Perkamiausios UVC lempos virusų naikinimui, kaukių ir telefonų dezinfekcinės dėžutės: geriausi pasiūlymai iš Lenkijos, Ispanijos, Prancūzijos ir Kinijos sandėlių (Video, 2020 m.)

Aut. teisės: alfa.lt
Autoriai: Gražina Vasiliauskienė
(335)
(63)
(272)

Komentarai (38)

Susijusios žymos: