Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
jull 2020-07-13 06:26
Nu turbut nera kitos patologijos kuriai per tiek laiko butu skirta tiek resursu. Kai taip, tai finansavima isprasysi nebent tam, kas jau praktiskai padaryta ir visiem aisku, kad bus pelno. Tik kai ateina su..ine tai atsiranda ir bapkiu ir laiko viskam ir betkam susijusiam.
Jei kam idomu, visas straipsnis cia:
https://watermark.silverchair.com/awaa2 ... Xx5M6L6J_l
Mano kolkas nekvalifikuota nuomone, vertingo jame ne taip ir daug. Pasakele apie 43 pacientu ligos eiga ir labai jau abstraktus ir be faktu paspekuliavimas kokios to priezastys. As asmeniskai ieskojau ar gali tas Covid judet per kraujo-smegenu barjera. Straipsnis sako, kad mazai tiketina.
menten 2020-07-13 08:48
Greičiausiai gali, nes virusas pažeidžia endoteliocitus, kurie iškloja kraujagysles ir tokiu būdu pereina HEB. Kitas kelias - plintant neuronais per uoslės gleivinę ir uoslės stormenį. Bet kuriuo atveju, į CNS neuronus virusas patenka - tą rodo ir pomirtinės autopsijos. Pranešama apie aseptinio meningito atvejus, kai likvore buvo aptinkamas SARS-CoV-2, taip pat užsitęses epilepsinė būklė (status epilepticus), eklampsija, mirties nuo išeminio insulto tikimybė padvigubėja ir t.t. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl virusas pažeidžia tiek daug organų sistemų - citokinų audra.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Mokslininkai turi bauginančių duomenų dėl COVID-19: rimti smegenų pažeidimai pasireiškia net ir sirgusiems lengva forma