Galbūt tai padės tašką? Net 10 metų trukęs tyrimas stebėjo GTA žaidimų fanatikus ir atsakė į klausimą: ar tikrai žiaurumą vaizduojančių kompiuterinių žaidimų žaidimas paverčia vaikus agresyviais?

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

HardAxe 2021-01-05 13:45
Klausimas koks procentas turi tų socialinių problemų. Trubūt nėra labai didelis. Tas pats su kokiu televizorium. O dėl priklausomybių, tai šiuolaikinės IT ir medijos priemonės dirba labai didelį darbą, kad prikaustyti žmones prie ekranų. Bet aš priklausomybės sukeliamos agresijos nesiečiau su agresyviais žaidimais/filmais. Atsimenu kai atsirado tv žmonės juokėsi "kas galėtų sėdėti namie ir žiūrėti į dėžę kelias valandas?".
conjurer 2021-01-05 17:51
Carmagedono lenktynes gali laimėti pašalindamas visus oponentus. Bent jau TDR2000 taip darydavau kai neturėjau pakankamai greitos mašinos, kad visus aplenkčiau. Bet kalbant į temą, šitie pasakymai, kad žaidimai sukelia žiaurumą, yra tik atpirkimo ožio ieškojimas. Mes nesame žolėdžiai. Tam tikri dalykai laikomi žiaurumu, ilgą laiką buvo išgyventi padedantis bruožas. Valgome kitus gyvūnus, kovojame su aplinkiniais dėl resursų.
AAA000 2021-01-06 01:21
jie vadinosi - "sek sek rately rutele darzelin", "pasek pasaka apie princa ant balto zirgo ir drakona" ir panasus virtualus zaidimai. buvo ir MRPG variantai. pvz Lenkijoj. sulenda mergos po paklode ratu ir iskisa plikas ruras laukan. isitveria centre ruteles stieba(sakali). ir nieko nematydamos ijungia virtualiai savo fantazija apie savo ruteles ziedlapeli. o bernai varo ratu aplink su staciais kaip bites. ir dainuoja "sek sek rutele". kai centre stebas sutartinai pakeliamas - dainavimas sustoja. ir vyksta ruteles sodinimas tokiais stumiamaisiais-traukiamaisiais judesiais i arciausia praskleista "ziedlapi" kai stiebas nuleidziamas - isodinimo procesas nutraukiamas. ir vel sukamas ratelis kol daugumai atsibosta... isijungt galima principe bet kokiu metu ir naujiems zaidejams... nemanau kad dabartiniai zaidejai sugebetu net toki lygi virtualume pasiekt. ar zaidimu kurejai taip detaliai isdirbt grafika iki realumo