Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
punktyras 2021-08-10 19:45
Š.... čia, ne eliksyras
HardAxe 2021-08-10 20:37
AAA000 2021-08-11 13:59
eleksyrinis sudas
--------
ten tuos visokius probiotinius produktus kai gamina, "praturtintus" ir pan - tai dar klausimas, ar ne is fekalo kai kurios "zaliavos". pramonineje gamyboje daug kur budavo naudojama ir slapimas ir sudas... nes koncentracija ko nors "reikiamo" pakankama. nespjauna pramone - pelnas yra pelnas.
----------
siaip nieko neirode... nes senatviniu savybiu sioks toks atitolinimas maistu neprailgino gyvenimo. tik siek tiek gyvenimo kokybe nupust pagerino... o kur tie, kur 150 metu sulauke? taigi ryja ta "pagerinta" maista milijonai... ir nei vieno?
feikines isvados...
viskas ka cia prirase - reabilitacinio lygmens neperzengia... jokia jaunyste cia nekvepia, tik sudu
VirtualGadget 2021-08-11 18:04
Nelabai aš ir supratau kokia prasmė persodinti fekalijas. Suvalgei raugintų kopūstų ir turi tau reikiamų bakterijų. Išsituštinai ir jų nebelieka. Tai nebent tik jeigu bakterijos kaupiasi kažkur iš kur negali pasišalinti. Taip tai yra daug įdomių bakterijų. Pavyzdžiui biotualetuose pripili atitinkamų bakterijų ir viską ten suėda paskui gali išpilti tą skystį kaip kokį vandenį. Va tik platesnės informacijos niekur internete neradau iš ko ir kaip tos bakterijos yra veisiamos. Žinau tik, kad galima nusipirkti parduotuvėje tokio skysčio. Yra tokių bakterijų kurios etanolį gali perdirbti į biokurą, žodžiu yra daugybė įdomių dalykų ką skirtingos bakterijos gali. Probiotikai irgi yra bakterijos ir ne viena rūšis. Paprasčiausiai jų gauti yra valgyti raugintus maisto produktus . Pavyzdžiui gerti rūgpienį, valgyti raugintus kopūstus ar agurkus. Bet ir jokio stebuklingo efekto nebus jeigu organizmui tokių bakterijų nereikia ar tos bakterijos neturės ką veikti jos paprasčiausiai bus pašalintos iš organizmo. Taip kad probiotikų vartojimas nėra kažkokia panacėja ar kažkoks stebuklingas eliksyras kurį vartojant kiekvieną dieną atjaunėtum ar pagerėtų sveikata. Bet jeigu žinotum kokių bakterijų reikia ir galėtum subalansuoti žarnyno mikrofluorą tai tikėtina ir gyvenimo kokybė ir nugyvenamas amžius būtų geresnis ir ilgesnis. Čia gi kalba ėjo ne apie nemirtingumą, o atjaunėjimą. Štai jeigu žmogaus kepenys ar kasa turi kokių problemų iš karto tai galima matyti ant žmogaus odos raukšlių pavidalu. Yra ir toks anekdotas:
Kalnuose žurnalistas aptinka seną tokį pražilusį seneliuką. Prieina ir klausia ar galėtų paimti interviu. Seneliukas sutinka. Žurnalistas ir klausia.
-Kuo jūs maitnatės, ar geriate alkoholį?
-Na taip išgeriu po litrą degtinės per dieną.
-O sakykit gerbiamasai ar rūkote?
-Žinoma rūkau. Per dieną po keturis pakelius cigarečių.
-Klausykite ,o tai kokia jūsų tokio ilgo gyvenimo paslaptis?
-Tu ką durnas? Man tik 30 metų...
AAA000 2021-08-11 18:24
tu ten kazka ne taip supranti Gadget. zmoguje bakteriniu kulturu yra keli kilogramai net skrandyje yra. niekur jos nedingsta ir neissisika. tik buna jei zmogus maitinasi agresyviai, kazkurios kulturos nunyksta. ypac tu "geruju". ir paryjes raugintu kopustu tu negauni papildomai. tu laikinai padarai zarnyne palankia terpe daugintis gerosioms. nu ir ten burbuliuoja viskas, nes jos aktyviai dauginasi. o jei sunaikinta kazkuriu bakteriju rusis - buna virskinimo nepakankamumas. nes vyrauja kokios nors neutralios ar piktybines. vaistai visokie, kai kurie isnuodija gerasias. apendikse paprastai rezervas, is kurio atsistato. po ligu. o jei jis pasalintas - tada gal ir teisingas budas - paryt ivairesnio maisto. ar su tais "probiotikais"... o siaip - nera reikalo. bakteriju komplekta susirenka kudikysteje. per motinos piena dazniausiai pirminis saltinis. paskui sliauziodami ir kisdami i burna visoki suda.
------
taigi ir klaidina straipsnis su tuo atjaunejimu. senejama pagal genetine programa. evoliuciskai paveldeta. as faktiskai nesu nei skaites nei girdejes - kad maistas darytu atjauninimo poveiki. kad butu irodyta moksliskai. vien maisto "vakseriu" pezalai...
vieninteli varianta kur skaiciau - tai padidinta slegio aplinka. kazkaip teigiamai veikia lasteliu regeneracija. greiciau sugyja viskas. operacijos su maza sekme isskirtinem salygom daromos tokioje aplinlpke. ir tai dar klausimas - iki kokio lygmens veiksnu. jei stabdytu senatve - manau visi masiskai slegio kameras pirktu su bakteriju kulturom - nu paxmielui palegvint nebent... efektas trumpalaikis. net jei ir teigiamas. koks cia tau atjaunejimas? pusdieninis?
punktyras 2021-08-12 11:27
Apie gyvenimą 150 metų kalbėti dar anksti – JAV pilietinis karas vyko ne dėl to
Genetinis laikrodis – sąlygiška sąvoka. Jis neveikia kaip uždelsto veikimo bomba, kuri suveiks, kai prabėgs tam tikras laikas. Tai labiau primena smėlio laikrodį – jei nieko nedarysi, viršutinio rezervuaro smiltelės išbyrės ir tiek. Tačiau jeigu dėsi pastangas, palenksi laikrodį, byrėjimas sulėtės ir pragyvensi ilgiau.
Bakterijos – viena iš jėgų, padedančių sulėtinti smiltelių byrėjimą. Fekaliniai transplantai – tikrai veiksminga terapija. Tik norint išsiaiškinti jų veikimą, reikia išsiaiškinti kurios iš tūkstančių bakterijų, grybelių, virusų rūšių – ar jų derinių – veikia teigiamai.
Tikra transplantacija – panašiai, kaip kaulų čiulpų persodinimas – vyksta, išnaikinant neigiamas bakterijas ir pakeičiant jas teigiamomis. Priedai, papildai, raugintas maistas – žinoma, labai gerai, tai suteikia sveikatos, tik nereikia tikėtis staigaus ir visiško palengvėjimo. Tikrai ne veltui ant visų preparatų rašo, kad svarbu maitinimais ir gyvenimo būdas. Tačiau juk norisi nuryti tabletę ir dešimtmetį nuo pečių nusimesti, užuot vadovavusis patarimais, kaip maitintis, judėti, miegoti ir t.t. ir pan.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Netikėtas jaunystės eliksyras – išmatų transplantacija gali padėti atjaunėti?